News Portal

 • अनेसासलाई अनेसास नै बनाउने प्रतिबद्धतासहित उत्रिएका तीन उम्मेद्वार

  इभक्तपुर संवाददाता२०७९ असार २१
  ३९३ पटक
  २०७९ असार २१

  लामो समयदेखि साहित्य र अनेसासमा आफूलाई समर्पित गर्दै आएका तीन हस्तीः अध्यक्षका उम्मेद्वार गोवर्धन पूजा, वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेद्वार लालगोपाल सुवेदी र महासचिवका उम्मेद्वार विमला निरौला अनेसास निर्वाचन २०२२ मार्फत केन्द्रीय कार्यसमितिमा आए अनेसासको श्रीवृद्धिमा थप योगदान गर्ने विश्वास लिइएको छ ।

  आगामी अनेसास निर्वाचन २०२२-२०२४ का लागि उम्मेदवारी दिएका गोवर्धन पूजा निवर्तमान वरिष्ठ उपाध्यक्ष हुन् भने विमला निरौला निवर्तमान सचिव हुन् । त्यसैगरी लालगोपाल सुवेदी गत २०१८-२०२० का लागि भएको निर्वाचनमा वरिष्ठ उपाध्यक्षका उपविजेता हुन् ।

  अध्यक्षका उम्मेद्वार गोवर्धन पूजाका पीडा अवतार, अनामनगरकी अम्बिकालगायत थुप्रै कृति प्रकाशित भइसकेका छन् भने महासचिवका उम्मेद्वार विगत लामो समयदेखि बालसाहित्यका क्षेत्रमा ख्याति कमाएकी लेखिका हुन् । उनका हालमात्र काव्यपराग र ओथारो बसेका सपना कृति प्रकाशित भएको छ भने विगतमा थुप्रै कृति प्रकाशन भइसकेका छन् । त्यसैगरी वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेद्वार लालगोपाल सुवेदीले विभिन्न साहित्यिक पुरस्कार प्राप्त गरिसकेका छन् ।

  कुशल र चतुर संगठनकर्ता एवं नेतृत्वदायी क्षमता भएका अध्यक्ष उम्मेद्वार गोवद्र्धन पूजा, प्राज्ञिक व्यक्तित्वका रुपमा परिचित वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेदवार लालगोपाल सुवेदी र शालीन, मृदुभाषी स्वभावकी साहित्यिक एवं सांगठानिक क्षमता प्रदर्शनकी खुबी भएकी महासचिव उम्मेद्वार विमला निरौलाजस्ता व्यक्तित्वको जीत भएको खण्डमा आजको अनेसास हाम्रो अनेसास हुने विश्वास आम आजीवन सदस्यहरुको रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  निर्वाचन सम्बन्धी कानुन संशोधन गर्न सरकार तयार छः कानुनमन्त्री शर्मा

  कानुन, न्याय तथा संसदीय मामिला मन्त्री गोविन्दप्रसाद शर्मा काइरालाले निर्वाचन सम्बन्धी कानुनलाई संशोधन गर्न सरकार...

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा छः ताइवान

  चीन आक्रमणको अन्तिम तयारीमा रहेको ताइवानका विदेशमन्त्री जोसेफ वुले बताएका छन्। सीमा क्षेत्रमा चीनले गरेको...

  देशभरका नासुले आज आन्दोलन गर्ने

  तलब फरक भएको भन्दै देशभरका नायब सुब्बा(नासु)ले आज मंगलबार आन्दोलन गर्ने भएका छन्। सरकारले असमान...

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र पुरुषको शव भेटियो

  मोरङमा ट्रक कन्टेनरभित्र एक पुरुषको शव भेटिएको छ ।सुन्दरहरैँचा नगरपालिकास्थित सलकपुरमा ना ३ ख ४७४३...

  एमाले संघीय निर्वाचनका लागि दल दर्ता गर्ने

  नेकपा एमाले आगामी मंसिरमा तय भएको संघीय निर्वाचनका लागि आज मंगलबार दल दर्ता गराउने भएको...