News Portal

 • अनेसासलाई अनेसास नै बनाउने प्रतिबद्धतासहित उत्रिएका तीन उम्मेद्वार

  इभक्तपुर संवाददाता२०७९ असार २१
  ७२९ पटक
  २०७९ असार २१

  लामो समयदेखि साहित्य र अनेसासमा आफूलाई समर्पित गर्दै आएका तीन हस्तीः अध्यक्षका उम्मेद्वार गोवर्धन पूजा, वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेद्वार लालगोपाल सुवेदी र महासचिवका उम्मेद्वार विमला निरौला अनेसास निर्वाचन २०२२ मार्फत केन्द्रीय कार्यसमितिमा आए अनेसासको श्रीवृद्धिमा थप योगदान गर्ने विश्वास लिइएको छ ।

  आगामी अनेसास निर्वाचन २०२२-२०२४ का लागि उम्मेदवारी दिएका गोवर्धन पूजा निवर्तमान वरिष्ठ उपाध्यक्ष हुन् भने विमला निरौला निवर्तमान सचिव हुन् । त्यसैगरी लालगोपाल सुवेदी गत २०१८-२०२० का लागि भएको निर्वाचनमा वरिष्ठ उपाध्यक्षका उपविजेता हुन् ।

  अध्यक्षका उम्मेद्वार गोवर्धन पूजाका पीडा अवतार, अनामनगरकी अम्बिकालगायत थुप्रै कृति प्रकाशित भइसकेका छन् भने महासचिवका उम्मेद्वार विगत लामो समयदेखि बालसाहित्यका क्षेत्रमा ख्याति कमाएकी लेखिका हुन् । उनका हालमात्र काव्यपराग र ओथारो बसेका सपना कृति प्रकाशित भएको छ भने विगतमा थुप्रै कृति प्रकाशन भइसकेका छन् । त्यसैगरी वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेद्वार लालगोपाल सुवेदीले विभिन्न साहित्यिक पुरस्कार प्राप्त गरिसकेका छन् ।

  कुशल र चतुर संगठनकर्ता एवं नेतृत्वदायी क्षमता भएका अध्यक्ष उम्मेद्वार गोवद्र्धन पूजा, प्राज्ञिक व्यक्तित्वका रुपमा परिचित वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेदवार लालगोपाल सुवेदी र शालीन, मृदुभाषी स्वभावकी साहित्यिक एवं सांगठानिक क्षमता प्रदर्शनकी खुबी भएकी महासचिव उम्मेद्वार विमला निरौलाजस्ता व्यक्तित्वको जीत भएको खण्डमा आजको अनेसास हाम्रो अनेसास हुने विश्वास आम आजीवन सदस्यहरुको रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राहत शिक्षक र सरकारबीच सहमति, आन्दोलन स्थगित

  शिक्षक महासंघले हात छोडिदिएपछि आफै आन्दोलनरत राहत शिक्षकहरूका माग सम्बोधन भएका छन् । सरकार र...

  ताथलीस्थित महायज्ञमा मेयरको उद्घोष : २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन वर्ष मनाइने

  चाँगु नारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले आगामी २०८२ साललाई धार्मिक पर्यटन बर्ष मनाउने तयारी गरिएको...

  मध्यपुर थिमिमा सिंहावलोकनको नयाँ शुरुवात

  madhyapur thimi municipality thimi

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले वार्षिक प्रगतीको समीक्षा गर्ने प्रचलन शुरु गरेको छ । नगरपालिकाले चागु आवको...

  ताथलीमा महायज्ञको उद्घाटन : सांसद थापाले गरे आयोजक बालयोगेश्वर विजयमूर्तिको प्रशंसा

  भक्तपुर क्षेत्र नं. २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले राज्यले गर्नुपर्ने काम बालयोगेश्वर विजयमूर्ति...

  बेहुली झैं बन्यो ताथली : भक्तजन संगै तानिए टिकटकर

  भक्तपुरको चाँगुनारायण ९ ताथलीमा बिहीबारबाट सुरु हुने श्रीमदभागवत विराट पितृ मुक्ति ज्ञान महायज्ञको तयारी सम्पन्न...