News Portal

 • अनेसासलाई अनेसास नै बनाउने प्रतिबद्धतासहित उत्रिएका तीन उम्मेद्वार

  इभक्तपुर संवाददाता२०७९ असार २१
  ८६३ पटक
  २०७९ असार २१

  लामो समयदेखि साहित्य र अनेसासमा आफूलाई समर्पित गर्दै आएका तीन हस्तीः अध्यक्षका उम्मेद्वार गोवर्धन पूजा, वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेद्वार लालगोपाल सुवेदी र महासचिवका उम्मेद्वार विमला निरौला अनेसास निर्वाचन २०२२ मार्फत केन्द्रीय कार्यसमितिमा आए अनेसासको श्रीवृद्धिमा थप योगदान गर्ने विश्वास लिइएको छ ।

  आगामी अनेसास निर्वाचन २०२२-२०२४ का लागि उम्मेदवारी दिएका गोवर्धन पूजा निवर्तमान वरिष्ठ उपाध्यक्ष हुन् भने विमला निरौला निवर्तमान सचिव हुन् । त्यसैगरी लालगोपाल सुवेदी गत २०१८-२०२० का लागि भएको निर्वाचनमा वरिष्ठ उपाध्यक्षका उपविजेता हुन् ।

  अध्यक्षका उम्मेद्वार गोवर्धन पूजाका पीडा अवतार, अनामनगरकी अम्बिकालगायत थुप्रै कृति प्रकाशित भइसकेका छन् भने महासचिवका उम्मेद्वार विगत लामो समयदेखि बालसाहित्यका क्षेत्रमा ख्याति कमाएकी लेखिका हुन् । उनका हालमात्र काव्यपराग र ओथारो बसेका सपना कृति प्रकाशित भएको छ भने विगतमा थुप्रै कृति प्रकाशन भइसकेका छन् । त्यसैगरी वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेद्वार लालगोपाल सुवेदीले विभिन्न साहित्यिक पुरस्कार प्राप्त गरिसकेका छन् ।

  कुशल र चतुर संगठनकर्ता एवं नेतृत्वदायी क्षमता भएका अध्यक्ष उम्मेद्वार गोवद्र्धन पूजा, प्राज्ञिक व्यक्तित्वका रुपमा परिचित वरिष्ठ उपाध्यक्षका उम्मेदवार लालगोपाल सुवेदी र शालीन, मृदुभाषी स्वभावकी साहित्यिक एवं सांगठानिक क्षमता प्रदर्शनकी खुबी भएकी महासचिव उम्मेद्वार विमला निरौलाजस्ता व्यक्तित्वको जीत भएको खण्डमा आजको अनेसास हाम्रो अनेसास हुने विश्वास आम आजीवन सदस्यहरुको रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...