News Portal

 • सल्लाघारीमा भयानक दुर्घटना : रुख ढल्दा बस र मोटरसाइकल च्यापियो

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ८ असार २०७९
  ४६६२ पटक
  भक्तपुर, ८ असार २०७९

  भक्तपुरको सल्लाघारीमा भयानक दुर्घटना भएको छ । भक्तपुर नगरपालिका १ इवामुरा अस्पताल नजिकै सल्लाको रुख ढल्दा सडकमा गुडिरहेका एक यात्रुबाहक बस र मोटरसाइकल च्यापिएका छन् । प्रहरी र स्थानीय उद्धारमा जुटेका छन् । बिस्तृत विवरण आउन बाकी छ । घटना अपराह्न करिब १२ बजे भएको स्थानीयले जनाएका छन् ।                                           अपडेट : जिल्ला प्रहरी परिसरका डिएसपी राजु पाण्डेले दुर्घटनामा परी ३ जनाको निधन भएको पुष्टि गरेका छन् । अपराह्न करिब १२:१५ बजेको समयमा च्वङ्गा गणेश स्थित रहेको सडक छेउको सल्लाको रुख अचानक ढल्न जाँदा दुधपाटी कमलविनायक तर्फ गैरहेको बा. २ ख. ३५८४ नं. को बस र दुधपाटीबाट सल्लाघारी तर्फ आइरहेको बा. ६१ प. ३९७८ नं. स्कुटरलाई किची दुर्घटना हुँदा ३ जनाको ज्यान गएको उनले जानकारी गराए ।  च्यापिएको सवारी मोटरसाइकल नभई स्कुटर भएको उनको भनाइ छ ।                                                                               ज्यान गुमाउनेमा भक्तपुर न.पा. वडा नं. २ बस्ने बर्ष २५ को विशेष खर्बुजाको सनाखत हुन सकेपनि अन्य २ को पहिचान हुन नसकेको प्रहरीको भनाइ छ । नामथर वतन नखुलेका अन्य २ जना मृतक पनि पुरुष नै रहेका छन् ।             

  दुर्घटनामा परी १५ जना घाइते भएका र उनीहरुको नजिकैको इवामुरा अस्पताल, भक्तपुर अस्पताल लगायत जिल्लास्थित विभिन्न अस्पतालमा उपचार भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ । घटनाको थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  गठबन्धनबाट भक्तपुरको २ प्रदेश क्षेत्र माओवादी केन्द्रले पाउने सचिव पोख्रेलको खुलासा

  बागमती प्रदेश सभाका लागि भक्तपुरमा गठबन्धनबाट  माओवादी केन्द्रले उम्मेदवारी पाउने पार्टी सचिव लीलामणि पोख्रेलले खुलासा...

  दशैंमा सार्वजनिक यातायात ब्यवस्थापनका लागि भक्तपुरको विशेष योजना

  भक्तपुरमा सार्वजनिक यातायातलाई व्यवस्थित बनाउन गुनासो सुन्ने र समाधान गर्ने उदेश्यले यात्रु सहायता कक्ष संचालन...

  संविधानको रक्षा नै वर्तमान सरकारको प्रमुख उपलब्धी

  durlabh thapa

  पूर्व उपप्रधानमन्त्रीसमेत रहेका नेपाली काँग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले वर्तमान सरकारले संविधानको रक्षा गरेको दावी गरेका...

  आतंक सिर्जना गर्ने समूह नसमातिएको विरोधमा प्रदर्शन

  pradarsan

  नेकपा(एकीकृत समाजवादी) का भक्तपुर जिल्ला अध्यक्ष श्याम सुन्दर बस्नेतको घरमा पुगी परिवारलाई आतंकित पार्ने समूह...

  प्रेस सेन्टरको उपत्यका प्रदेश महासचिवमा रोजिना थापा

  rojina

  नेकपा(माओवादी केन्द्र) को शुभेच्छुक पत्रकार संगठन प्रेस सेन्टर नेपालले आफ्नो उपत्यका प्रदेशको महासचिवमा रोजिना थापालाई...