News Portal

 • सल्लाघारीमा भयानक दुर्घटना : रुख ढल्दा बस र मोटरसाइकल च्यापियो

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ८ असार २०७९
  ५३२८ पटक
  भक्तपुर, ८ असार २०७९

  भक्तपुरको सल्लाघारीमा भयानक दुर्घटना भएको छ । भक्तपुर नगरपालिका १ इवामुरा अस्पताल नजिकै सल्लाको रुख ढल्दा सडकमा गुडिरहेका एक यात्रुबाहक बस र मोटरसाइकल च्यापिएका छन् । प्रहरी र स्थानीय उद्धारमा जुटेका छन् । बिस्तृत विवरण आउन बाकी छ । घटना अपराह्न करिब १२ बजे भएको स्थानीयले जनाएका छन् ।                                           अपडेट : जिल्ला प्रहरी परिसरका डिएसपी राजु पाण्डेले दुर्घटनामा परी ३ जनाको निधन भएको पुष्टि गरेका छन् । अपराह्न करिब १२:१५ बजेको समयमा च्वङ्गा गणेश स्थित रहेको सडक छेउको सल्लाको रुख अचानक ढल्न जाँदा दुधपाटी कमलविनायक तर्फ गैरहेको बा. २ ख. ३५८४ नं. को बस र दुधपाटीबाट सल्लाघारी तर्फ आइरहेको बा. ६१ प. ३९७८ नं. स्कुटरलाई किची दुर्घटना हुँदा ३ जनाको ज्यान गएको उनले जानकारी गराए ।  च्यापिएको सवारी मोटरसाइकल नभई स्कुटर भएको उनको भनाइ छ ।                                                                               ज्यान गुमाउनेमा भक्तपुर न.पा. वडा नं. २ बस्ने बर्ष २५ को विशेष खर्बुजाको सनाखत हुन सकेपनि अन्य २ को पहिचान हुन नसकेको प्रहरीको भनाइ छ । नामथर वतन नखुलेका अन्य २ जना मृतक पनि पुरुष नै रहेका छन् ।             

  दुर्घटनामा परी १५ जना घाइते भएका र उनीहरुको नजिकैको इवामुरा अस्पताल, भक्तपुर अस्पताल लगायत जिल्लास्थित विभिन्न अस्पतालमा उपचार भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ । घटनाको थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको बताइएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...