News Portal

 • एकता नगर्ने दाउमा ओली , सकसमा प्रचण्ड

  इभक्तपुर संवाददाताभक्तपुर, १४ माघ
  ११६३ पटक
  भक्तपुर, १४ माघ

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली प्रचण्ड संग आक्रोसित बनेका छन । आफ्नो पार्टी भित्र प्रचण्डले खेल्न खोजेको भन्दै उनी आक्रोसित बनेका हुन् ।

  गुट नै गुटको पार्टी भनेर पनि चिनिने एमालेमा अध्यक्ष ओली गुट बलियो मात्र छैन कि अरुलाई पेलेर अघि बढ्न सफल हुदै आएको छ । यस्तोमा प्रचण्डले अन्य गुटलाई पनि स्पेस दिएपछि ओली शशंकित बनेका छन । ”ओली कमरेड माओबादी केन्द्र आफ्नै वरिपरी होस् भन्ने चाहनुहुन्छ तर प्रचण्ड ओभर स्मार्ट बनिरहेको कारण शंका उत्पन्न भएको छ ।” ओली निकट एक नेताले जानकारी गराए ।

  प्रचण्डनिकट केहि अनलाइन पत्रिकाहरुले एमालेमा उनको प्रभाव बढेको बताएपछि पनि उनी झस्केका हुन् । प्रचण्ड हावी भए आफुहरुलाई अप्ठ्यारो हुने भन्दै उनी प्यानलका नेताहरुले चेतावनी दिएपछि ओली झन् अप्ठ्यारोमा परेको श्रोतको दावी छ । एकता बिरोधी हुन पनि नसकिने एकता गरौ आफैलाई काउसो होला जस्तो भो भन्दै उनले आफु निकटका नेताहरुलाई सान्त्वना दिदै आएको बताइएको छ ।

  खासगरी नेता बरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपाल र अध्यक्ष ओलीपक्षबीचको तिक्तताका कारण पार्टी एकतामा तगारो लागेको छ । नेपाल पक्ष प्रचण्ड पार्टीको स्वागत गर्न लालाहित भएको देखेर पनि ओली प्यानल दोधारमा देखिएको छ । नेपाल पक्षले प्रचण्डको साथ् पाए आफुहरुको दुखका दिन शुरु हुने भन्दै ओलीको कान भर्ने नेताहरुको कारण ओली दबाबमा रहेको देखिएको छ ।

  अध्यक्ष तहमा भएका गोप्य छलफलहरु प्रचण्डले अन्य नेताहरुलाई बताउने गरेकोले पनि प्रचण्डसंग दिल खोलेर कुरा गर्न सकिने अवस्था नरहेको ओली निकट एक नेताले बताए । प्रचण्डले आफुलाई भन्दा बढी नेता नेपाललाई नजिकको ठानेको थाहा पाएपछि प्रचण्डलाई पद बाँडफाँडबारे दिएको वचनबाट ओली पछि हटेका छन् ।

  माधव नेपाल प्रचण्डको पारिवारिक तहमै पुगेको ओलीले पछि मात्र थाहा पाएका हुन् । प्रचण्डले आफ्नो परिवारको सुख दुखको शेयर र सल्लाह गर्ने गरेका माधब नेपाल पार्टी एकता संगै पावरमा आउने कुरा थाहाँ पाएसंगै एकतालाइ आेलीले पचाउन सकेका छैनन् । उनी यतिबेला एकता नगर्ने बहाना खोजिरहेको स्रोतको दाबी छ । यता प्रचण्ड भने राजनीतिलाइ नै दाउमा राखेर एकताको रटान लगाइरहदा पनि एकता हुन नसक्दा सकसमा देखिएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सानोथिमिमा युएसएआइडीकी प्रशासक पावर, आदर्शका छात्रासंग खेलिन् बास्केटबल

  अन्तर्राष्ट्रिय विकासका लागि अमेरिकी नियोग (युएसएआइडी)की प्रशासक समान्था पावरले भक्तपुरको मध्यपुर थिमि–२, सानोथिमिस्थित आदर्श माध्यमिक...

  कुकुरलाई बचाउन खोज्दा मोटरसाइकल चालकको मृत्यु

  धनुषमा कुकुरलाई बचाउन खोज्दा एक मोटरसाइकल चालकको मृत्यु भएको छ । धनुषाको जनकपुर उपमहानगरपालिका ४...

  पहिरोमा परी ३६ को मृत्यु

  पेरुमा सोमबार आएको पहिरोमा परेर कम्तीमा ३६ जनाको ज्यान गएको बताइएको छ । पेरुको दक्षिणी...

  कान्ति बाल अस्पतालमा अब अनलाइन टिकट

  कान्ति बाल अस्पतालका निर्देशक डा. युवानिधि बसौलाले अस्पतालमा अनलाइन टिकट सुरु गरेको बताका छन् ।...

  बाल्टिनमा डुबेर १७ महिने बालिकाको मृत्यु

  काठमाडौंको धर्मस्थलीमा बाल्टिनमा डुबेर १७ महिने बालिकाको मृत्यु भएको छ । सोमबार काठमाडौं महानगरपालिका धर्मस्थली...