News Portal

 • गोली हानीदिन्छु भनेपछि हङ्गामा

  भक्तपुर, २१ साउन
  ९२९ पटक
  भक्तपुर, २१ साउन

  भक्तपुरको सल्लाघारीस्थित तिनकुने ट्राफिक लाइटमा मंगलवार स्थिति तनावग्रस्त बन्न पुग्यो । ट्राफिक प्रहरीले एक यात्रुवाहक बसलाई कारवाही गर्न खोज्दा यात्रीले प्रतिरोध गरेपछि स्थिति तनावग्रस्त बनेको हो ।

  बा ५ ख १५४५ नम्बरको यात्रुबाहक बसले ढोका नलगाई बस चलाएको भन्दै ट्राफिक प्रहरीले बस नियन्त्रणमा लिएपछि यात्रीले प्रतिरोध गरेका थिए । मंगलवार साँझ करिव ६ बजेको समयमा बस नियन्त्रणमा लिई बसका चालकसंग प्रहरीले कागजपत्र मागेको थियो । चालक-प्रहरी बीच समन्वय गर्न गएका केहि यात्रीलाई एक प्रहरीले गोली हानी दिने भनेर ताकेपछि उनीहरु भड्किएका थिए ।

  बसमा सवार यात्री सर्वसाधारण नपरेपछि प्रहरीलाई आच्छु आच्छु परेको थियो । खासमा उक्त बस धुलिखेलबाट निजामती कर्मचारी बोकेर काठमाडौ जादैं गरेको मयुर यातायातको बस थियो । प्रहरीले सर्वसाधारणलाई थर्काए झैँ उनीहरु थर्किनेवाला थिएनन । उनीहरुले उल्टै प्रहरीलाई नै थर्काईरहेका थिए ।

  प्रहरीको ब्यवहारको विषयलाई लिएर यात्रीहरु आक्रोसित भएपछि बीच सडकमै प्रहरी-यात्री बिबादले उग्र रुप लिनपुग्यो । करीव १५ मिनेटसम्म चलेको विवादका कारण अन्य सवारी आवागमन समेत प्रभावीत बनेको थियो । अन्त्यमा, महानगरीय प्रहरी प्रभाग, कटुन्जेका प्रहरी सहायक निरीक्षक मनोज साह स्थितिलाई साम्य बनाउन सफल भए । उनले बसलाई कारवाही नगर्ने भन्दै यात्रीहरुलाई सम्झाइबुझाई पठाएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पत्रकार सिलवाललाई पितृशोक

  प्रेस सेन्टर नेपाल भक्तपुरका कोषाध्यक्ष, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरका सदस्य एवं जनगर्जन पत्रिकाका...

  सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न सांसद थापा संयोजक रहेको संसदीय समिति गठन

  काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाले सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन गरेको छ ।  समितिको...

  यस्ता छन् बजेटका पाँच उद्देश्य र प्राथमिकता(पूर्णपाठ सहित)

  बजेटको नयाँ ब्यागका साथमा अर्थमन्त्री वर्षमान पुन । तस्बिरः केशब गुरुङ अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले कूल...

  बजेटको बक्तब्यमै भक्तपुरको शान, पुनको बजेटले बढायो ढकालको सम्मान

  सरकारले प्रस्तुत गरेको आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/८२ को बजेट बक्तब्यमा भक्तपुर जिल्लाका केही आयोजनालाई प्राथमिकता...

  ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

  नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...