News Portal

 • गोली हानीदिन्छु भनेपछि हङ्गामा

  भक्तपुर, २१ साउन
  ८५७ पटक
  भक्तपुर, २१ साउन

  भक्तपुरको सल्लाघारीस्थित तिनकुने ट्राफिक लाइटमा मंगलवार स्थिति तनावग्रस्त बन्न पुग्यो । ट्राफिक प्रहरीले एक यात्रुवाहक बसलाई कारवाही गर्न खोज्दा यात्रीले प्रतिरोध गरेपछि स्थिति तनावग्रस्त बनेको हो ।

  बा ५ ख १५४५ नम्बरको यात्रुबाहक बसले ढोका नलगाई बस चलाएको भन्दै ट्राफिक प्रहरीले बस नियन्त्रणमा लिएपछि यात्रीले प्रतिरोध गरेका थिए । मंगलवार साँझ करिव ६ बजेको समयमा बस नियन्त्रणमा लिई बसका चालकसंग प्रहरीले कागजपत्र मागेको थियो । चालक-प्रहरी बीच समन्वय गर्न गएका केहि यात्रीलाई एक प्रहरीले गोली हानी दिने भनेर ताकेपछि उनीहरु भड्किएका थिए ।

  बसमा सवार यात्री सर्वसाधारण नपरेपछि प्रहरीलाई आच्छु आच्छु परेको थियो । खासमा उक्त बस धुलिखेलबाट निजामती कर्मचारी बोकेर काठमाडौ जादैं गरेको मयुर यातायातको बस थियो । प्रहरीले सर्वसाधारणलाई थर्काए झैँ उनीहरु थर्किनेवाला थिएनन । उनीहरुले उल्टै प्रहरीलाई नै थर्काईरहेका थिए ।

  प्रहरीको ब्यवहारको विषयलाई लिएर यात्रीहरु आक्रोसित भएपछि बीच सडकमै प्रहरी-यात्री बिबादले उग्र रुप लिनपुग्यो । करीव १५ मिनेटसम्म चलेको विवादका कारण अन्य सवारी आवागमन समेत प्रभावीत बनेको थियो । अन्त्यमा, महानगरीय प्रहरी प्रभाग, कटुन्जेका प्रहरी सहायक निरीक्षक मनोज साह स्थितिलाई साम्य बनाउन सफल भए । उनले बसलाई कारवाही नगर्ने भन्दै यात्रीहरुलाई सम्झाइबुझाई पठाएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरकी सिडिओ श्रेष्ठले मागिन् सुझाव

  roshani shreshtha cdo

  भक्तपुरकी सिडिओ रोशनीकुमारी श्रेष्ठले पत्रकारसंग सुझाव मागेकी छन् । जिल्लाको शान्तिसुरक्षा, सुशासन र अपराध नियन्त्रण...

  गठ्ठाघरमा ‘अगेनो सेकुवा घर’

  ageno sekuwa ghar

  सेकुवाको पारखीहरुका लागि अब भक्तपुरमै स्वादिलो सेकुवा घर खुलेको छ । मासुको परिकार मध्यपुर थिमि–३,...

  कमल बुढाको नेतृत्वमा क्रान्तिकारी प्रेस संगठन

  पत्रकार कमल बुढाको नेतृत्वमा ‘क्रान्तिकारी प्रेस संगठन’ गठन  गरिएको छ । क्रान्तिकारी पत्रकार महासंघ र...

  बिजुक्छे र नेमकिपामाथि राप्रपा नेता मिश्रको प्रहार, माओवादी नेता डिपी ढकालको प्रतिवाद

  rabindra dp

  पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहलाई चाँडै राजगद्दीमा देख्न पाइयोस् भनी प्रार्थना गर्ने गरेका पूर्व पत्रकार एवं राप्रपाका...

  पूर्वराजा शाहलाई भक्तपुरमा भब्य स्वागत

  पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहलाई भक्तपुरमा भब्य स्वागत भएको छ । आइतवार दरवार स्क्वायरस्थित प्रसिद्ध तलेजु भवानी...