News Portal

 • गोली हानीदिन्छु भनेपछि हङ्गामा

  भक्तपुर, २१ साउन
  ८११ पटक
  भक्तपुर, २१ साउन

  भक्तपुरको सल्लाघारीस्थित तिनकुने ट्राफिक लाइटमा मंगलवार स्थिति तनावग्रस्त बन्न पुग्यो । ट्राफिक प्रहरीले एक यात्रुवाहक बसलाई कारवाही गर्न खोज्दा यात्रीले प्रतिरोध गरेपछि स्थिति तनावग्रस्त बनेको हो ।

  बा ५ ख १५४५ नम्बरको यात्रुबाहक बसले ढोका नलगाई बस चलाएको भन्दै ट्राफिक प्रहरीले बस नियन्त्रणमा लिएपछि यात्रीले प्रतिरोध गरेका थिए । मंगलवार साँझ करिव ६ बजेको समयमा बस नियन्त्रणमा लिई बसका चालकसंग प्रहरीले कागजपत्र मागेको थियो । चालक-प्रहरी बीच समन्वय गर्न गएका केहि यात्रीलाई एक प्रहरीले गोली हानी दिने भनेर ताकेपछि उनीहरु भड्किएका थिए ।

  बसमा सवार यात्री सर्वसाधारण नपरेपछि प्रहरीलाई आच्छु आच्छु परेको थियो । खासमा उक्त बस धुलिखेलबाट निजामती कर्मचारी बोकेर काठमाडौ जादैं गरेको मयुर यातायातको बस थियो । प्रहरीले सर्वसाधारणलाई थर्काए झैँ उनीहरु थर्किनेवाला थिएनन । उनीहरुले उल्टै प्रहरीलाई नै थर्काईरहेका थिए ।

  प्रहरीको ब्यवहारको विषयलाई लिएर यात्रीहरु आक्रोसित भएपछि बीच सडकमै प्रहरी-यात्री बिबादले उग्र रुप लिनपुग्यो । करीव १५ मिनेटसम्म चलेको विवादका कारण अन्य सवारी आवागमन समेत प्रभावीत बनेको थियो । अन्त्यमा, महानगरीय प्रहरी प्रभाग, कटुन्जेका प्रहरी सहायक निरीक्षक मनोज साह स्थितिलाई साम्य बनाउन सफल भए । उनले बसलाई कारवाही नगर्ने भन्दै यात्रीहरुलाई सम्झाइबुझाई पठाएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा नर्सिङ्ग पढाउछौं : सांसद थापा

  durlab

  प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले मध्यपुर थिमि नगरपालिकाको नेपाल कोरिया मैत्री नगर अस्पताललाई स्वास्थ्य शिक्षासंग...

  मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्ने गृह मन्त्रालयको आश्वासन

  मिटरब्याजी पीडितका समस्या समाधान गर्ने आश्वासन गृह मन्त्रालयले दिएको छ । मिटरब्याजी पीडितलाई भेट्न टंगाल...

  नेपालको अन्धोपन न्यूनीकरणमा नेत्रज्योति संघको भुमिका महत्वपुर्णः सभामुख घिमिरे

  प्रतिनिधि सभाका सभामुख देबराज घिमिरेले नेपालको अन्धोपन न्यूनीकरणमा नेत्रज्योति संघको भुमिका महत्वपुर्ण रहेको बताएका छन्...

  गोपाल नारायणको नेतृत्वमा नेराकस(निजामती)को शिक्षा विभागीय कार्यसमिति पुनर्गठन

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन (निजामती) को शिक्षा विभागीय कार्यसमिति पुनर्गठन गरिएको छ । निवर्तमान अध्यक्ष...

  मंगलवार बेलुकी गठबन्धनको बैठक बस्ने, मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्न छलफल गरिने

  मंगलबार सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्ने भएको छ । मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि छलफल गर्न मंगलबार अपरान्ह...