News Portal

 • शुक्रवार सातौँ महाधिवेशन शुरु गर्दै नेमकिपा : जुलुस र सभामा सहभागीताको लागि अनुरोध

  भक्तपुर, २ असोज
  ३०६७ पटक
  भक्तपुर, २ असोज

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीलाई यतिबेला आफ्नो सातौँ महाविधेशनको चटारो परेको छ । असोज ३ गते शुक्रबारबाट शुरु हुने सातौँ महाविधेशनको तयारीमा पुरै पार्टी पङ्ति जुटेको देखिन्छ ।

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष नारायणमान बिजुक्छे ‘रोहित’ ले असोज ३ गते दिउसो १ बजे भक्तपुरको सल्लाघारीस्थित खुला चौरमा पार्टीको सातौँ महाधिवेशनको उद्घाटन गर्ने पार्टी सचिव प्रेम सुवालले जानकारी गराएका छन् ।

  सचिव सुवालले बिहीवार एक बिज्ञप्ति जारी गर्दै भोली असोज ३ गते शुक्रबार बिहान ११ बजे भक्तपुरको च्याह्मासिंह र बोडे त्यसैगरी काठमाडौको कोटेश्वर समेतगरी तीन ठाउँबाट जुलुश शुरु हुने बताएका छन् । त्यो जुलुस भक्तपुरको सल्लाघारीस्थित खुला चौरमा आएपछि सभामा परिणत हुने र त्यहीँ पार्टी अध्यक्ष बिजुक्छेंले सातौ महाविधेशनको औपचारिक उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम तय भएको बताइएको छ ।

  सचिव सुवाल द्वारा जारी बिज्ञप्तिमा आम उपस्थितिका लागि समेत आह्वान गरिएको छ । बिज्ञप्तिमा भनिएको छ,”देशमा अहिले एमाले–माओवादीको झण्डै दुईतिहाइको सरकार छ । तर, देशको खुला सीमा सुरक्षित छैन । भारतीय विस्तारवादले बनाएका बाध र तटबन्धको कारण बर्सेनि तराई भूमि डुबानमा परिरहेको छ । अहिले तेह्र खर्बभन्दा बढीको व्यापार घाटा छ र यो बढ्दो छ । भ्रष्टाचार व्याप्त छ, महँगी दिन–दुगुना रात चौगुना बढ्दो छ । सत्तरी लाख नेपाली युवा वैदेशिक रोजगारीको नाममा विदेशी भूमिमा बहुराष्ट्रिय कम्पनीको लागि काम गर्न बाध्य पारिएको छ ।

  देशको यो जटिल परिस्थितिमा सम्पन्न हुन गइरहेको नेपाल मजदुर किसान पार्टीको सातौ महाधिवेशनको जुलुश र उदुघाटन समारोहमा महिला, मजदुर, किसान, युवा, विद्यार्थी, शिक्षक, प्राध्यापक, कर्मचारी, बुद्धिजीवी, पत्रकार, उद्योगी, व्यापारीलाई उपस्थितिको लागि नेपाल मजदुर किसान पार्टी पुनः हार्दिक अनुरोध गर्दछ ।”

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...

  दुर्लभ थापा मन्त्री बन्ने वा नबन्ने भन्नेबारे यस्तो छ महेश बस्नेतको भनाइ

  mahesh basnet bhaktapur 2

  पूर्व मन्त्री एवं नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य महेश बस्नेतले भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ...