News Portal

 • नगरकोटको डाडाँमा मात्र होइन, चुनावको परिणाममा पनि सूर्य पहिलो हुने डीपीको दावी

  भक्तपुर, २७ कात्तिक
  ११९९ पटक
  भक्तपुर, २७ कात्तिक

  मङ्सिर १४ गते हुन गइरहेको उपनिर्वाचनमा भक्तपुर १(१) मा नेकपाका तर्फबाट प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेदवार डीपी ढकालले भक्तपुरमा नेकपालाई कुनै तागतले पराजित गर्न नसक्ने दावी गरेका छन् । आफ्नो क्षेत्र नेकपाको लालकिल्ला भएको भन्दै उनले उक्त दावी गरेका हुन् ।

  वुधवार कमलविनायकमा पार्टीका विद्यार्थी तथा युवा संगठनद्वारा आयोजित सभालाई सम्बोधन गर्दै नेकपाका जिल्ला सचिव समेत रहेका उम्मेदवार ढकालले नगरकोटको डाडामा मात्र होइन चुनावको परिणाममा पनि सूर्य पहिलो बन्ने बताए । उनले संगठनको ससक्तता र युवा विद्यार्थीहरुको सक्रियताका कारण भक्तपुरमा नेकपा अपराजित भएको भनेका थिए ।

  नगरकोटमा सधै पहिले घाम उदाए जस्तै यस क्षेत्रबाट पनि सधै सूर्य पहिलो हुने उद्घोष गर्दै उनले नेकपालाई पैसाको बलमा जित्न सकिन्छ भन्ने सपना नदेख्न प्रतिस्पर्धी दलका उम्मेदवारलाई चेतावनी समेत दिएका थिए । उक्त अवसरमा उनले नेकपाको जितबाट आत्तिएर नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवारले खाम बाढ्न शुरु गरेको जिकिर गरेका थिए ।

  यस अघि निर्वाचित हरिशरण लामिछानेले माथि उठाएको सूर्य ध्वजा अझ उचाइमा फहराउने भन्दै उनले कार्यक्रममा युवा तथा विद्यार्थीलाई आवश्यक निर्देशन दिएका स्वयंसेवक परिचालन कमिटीका संयोजक दिनेश थपलियाले जानकारी दिए ।

  कार्यक्रममा नेकपाका केन्द्रीय सदस्य एवं जिल्ला इन्चार्ज दिलिप प्रजापति, सहइन्चार्ज एवं केन्द्रीय सदस्य सोम मिश्र, पार्टी केन्द्रीय सदस्य एवं राष्ट्रिय युवा संघका इन्चार्ज महेश बस्नेत, केन्द्रीय सदस्य एवं राष्ट्रिय युवा संघका अध्यक्ष दीपशिखा पार्टी जिल्ला अध्यक्ष बचन देउजा त्यसैगरी नेकपाका नेताहरु देवेन्द्र श्रेष्ठ, रमेश मल्ल, ऐन महर, रञ्जित तामाङ लगायतले नेकपाका युवा तथा विद्यार्थीलाई आवश्यक निर्देशन र उत्प्रेरणा प्रदान गरेका थपलियाले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  दुर्लभ थापालाई निवासमै पुगी महेश बस्नेतको बधाई

  निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्यका निकटत्तम प्रतिस्पर्धी रहेका नेकपा एमालेका उम्मेदवार महेश...

  भक्तपुर-१ मा नेमकिपाका सुवाल तेब्बर भन्दा बढी मतान्तरले बिजयी

  prem suwal

  भक्तपुर क्षेत्र नं. १ मा नेपाल मजदुर किसान पार्टी उम्मेदवार प्रेम सुवालले पुनः विजय प्राप्त...

  भक्तपुर-२ मा दुर्लभ थापाको रोमाञ्चक जीत, पूर्वमन्त्री महेश बस्नेत पराजित

  नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति रहेका गठबन्धनका साझा उम्मेदवार दुर्लभ थापाले भक्तपुर-२ मा बिजय प्राप्त गरेका...

  बालेनको हर्कतले देश र जनताको भलो हुँदैन : बस्नेत

  नेकपा एमालेका पोलिट्ब्युरो सदस्य एवं पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले बिकल्प बिना काठमाडौँ महानगरले सुकुम्बासी बस्तीमा डोजर...

  प्रचण्ड सचिवालयको यस्तो सुझाव

  बधाई र शुभकामनाको नाममा खादा माला र समयको बर्बादी नगर्न नेकपा (माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष...

  मोटरसाइकल चोरीमा संलग्न एक पक्राउ

  मोटरसाइकल चोरीमा संलग्न रहेको अभियोगमा एक जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । चोरी भएको चार...

  सोमबार धनकुटामा भुकम्प

  सोमबार बिहान १० बजेर ४५ मिनेटमा धनकुटाको मूलघाट केन्द्रबिन्दु भएर भूकम्प गएको छ । राष्ट्रिय...

  उत्पादन छ बजार र उचित मूल्य छैन

  ताप्लेजुङको फुङलिङ नगरपालिकास्थित दोखुका राजकुमार गुरुङले यस वर्ष झण्डै ३० क्विन्टल किवी उत्पादन गरेका थिए...