News Portal

 • नेपाली काँग्रेसका भक्तपुर सभापति दुर्लभ थापाले बुझाए प्रजिअ पाण्डेलाई विरोध पत्र

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ५ माघ २०७६
  १४९७ पटक
  भक्तपुर, ५ माघ २०७६

  नेपाली काँग्रेस केन्द्रीय कार्यसमितिको पुस १७ मा बसेको बैठकले सूचना प्रविधि विधेयक तथा नेपाल विशेष सेवा गठन र सञ्चालन सम्बन्धी विधेयकको बिरोध गर्ने निर्णय गरे बमोजिम भक्तपुरमा पनि यसको बिरोध गरिएको छ । आइतबार ७७ वटै जिल्ला प्रशासन कार्यालय मार्फत सरकारलाई विरोध पत्र बुझाउने कार्यक्रम अनुसार भक्तपुरमा पनि बिरोध पत्र बुझाइएको हो ।

  आइतबार नेपाली काँग्रेसका भक्तपुर जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाको नेतृत्वमा जिल्ला प्रशासन कार्यालय मार्फत प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापन पत्र बुझाइएको नेतृ उर्मिला वनले बताइन् । उक्त अवसरमा प्रदेश सांसद रजनी जोंछें र कृष्णलाल भडेलसमेत सहभागी भएका थिए ।

  विरोध पत्र बुझाउन दलबल सहित पार्टी कार्यालयबाट जिल्ला प्रशासन कार्यालय पुगेको काँग्रेस टोलीलाई भेट्न प्रमुख जिल्ला अधिकारी हुमकला पाण्डे आफै कार्यालय बाहिर आएकी थिइन् । उनको साथमा जिल्ला प्रहरी प्रमुख रहेका प्रहरी उपरीक्षक सविन प्रधान पनि थिए । पाण्डेमार्फत काँग्रेसका जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले प्रधानमन्त्रीलाई विरोध पत्र बुझाए । पत्र बुझ्दै प्रजिअ पाण्डेले गृहमन्त्रालय मार्फत प्रधानमन्त्री समक्ष पत्र पुर्याइदिने प्रतिवद्धता प्रकट गरेकी थिइन् ।

  वर्तमान सरकारले नागरिकको अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता माथि धावा बोलेकोले बिरोधमा उत्रनुको बिकल्प नभएको भक्तपुर जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले जानकारी दिए । नागरिक अधिकारको रक्षा गर्नु काँग्रेसको कर्तब्य भएको भन्दै थापाले कम्युनिस्ट अधिनायकबाद लोकतन्त्रको लागि खतरा भएको बताए । नागरिक अधिकार हनन हुने कुनैपनि कानुन काँग्रेसलाई मान्य नहुने उनको भनाइ छ ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठ अस्पतालबाट डिस्चार्ज

  उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्यमा सुधार भएपछि अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् ।आइतबार उनी डिस्चार्ज...

  भक्तपुरमा प्रतिपक्षीको भूमिका निर्वाह गर्न माओवादी केन्द्रका उपमहासचिव पुनको निर्देशन

  पूर्व मन्त्री समेत रहेका नेकपा(माओवादी केन्द्र) का उप महासचिव वर्षमान पुन अनन्तले भक्तपुरमा प्रतिपक्षीको भूमिका...

  सञ्चारकर्मी एवं साहित्यकार आशुतोषको अमेरिकामा ब्रेकफास्ट गरौंला सार्वजनिक (भिडियोसहित)

  भक्तपुरका सञ्चारकर्मी एवं सुपरिचित साहित्यकार रामगोपाल आशुतोषको शब्दमा उनिएको ‘अमेरिकामा ब्रेकफास्ट गरौंला’ बोलको गीतमा म्युजिक...

  सल्लाघारीमा मौलिक नेवारी स्वादको नेवा: ननी शुरु

  भक्तपुरमा मौलिक नेवारी खाजा र खानाको स्वाद पस्कने नेवाः ननी शुभारम्भ भएको छ । भक्तपुर...

  खड्काको नेतृत्वमा चाँगुनारायण २ मा वाइसिएलको २७ सदस्यीय समिति गठन

  सत्तारुढ दल नेकपा(माओवादी केन्द्र) को सहायक संगठन वाइसिएल नेपालले चाँगुनारायण नगरपालिकाको वडा नम्बर २ मा...