News Portal

 • चुनदेवीमा फिल्मी शैलीको भयानक दुर्घटना : काठमाडौं वर्ल्डका विद्यार्थी सहित १५ घाइते

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २३ फागुन
  ३४९५ पटक
  भक्तपुर, २३ फागुन

  अरनिको राजमार्ग अन्तर्गत छ लेन सडकमा फिल्मी शैलीमा दुर्घटना भएको छ । सूर्यविनायक ५ चुनदेवी स्थित सडकमा शुक्रवार फिल्मी शैलीमा दुर्घटना भएको हो ।

  गुन्डुस्थित काठमाडौं वर्ल्ड स्कूलको भ्यानले चुनदेवी स्थित सडकमा शुक्रवार फिल्मी शैलीमा दुर्घटना गराएपछि १० वटा सवारी साधन एकापसमा ठोक्किएका र १५ जना घाइते भएका थिए भने केहिवेर यातायात समेत ठप्प भएको थियो । महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले काठमाडौं वर्ल्ड स्कूलको भ्यानले दुर्घटना गराएको पुष्टि गरेको छ ।

  प्रहरीका अनुसार दिउसो करिब पौने ३ बजेको समयमा सूर्यविनायकबाट सल्लाघारी तर्फ आउदै गरेको प्रदेश नं. ३-०१-००३ प ४६४७ नम्बरको काठमाडौं वर्ल्ड स्कूलको भ्यानले एक्कासी ब्रेक लगाएपछि पछाडी आउदै गरेका १० वटा सवारी साधन एकापसमा ठोक्किएका थिए । भ्यानका चालकले भने अघिल्लो सवारीलाई बचाउन खोज्दा अचानक ब्रेक लगाउनु परेको जिकिर गरेका छन् ।

  काठमाडौं वर्ल्ड स्कूलको भ्यानलाई पछाडी आउदै गरेको बा १६ च ४३६१ नं.को टाटा मोबायल गाडीले ठक्कर दिएको थियो । उक्त टाटा मोबायललाई पछाडी आउदै गरेको बा ४१ प ४४०९ नं.को मोटरसाइकलले ठक्कर दिएको थियो ।

  त्यसैगरी बा ३ ख ३३४९ नं.को बस, २८३६नम्बरको कार, बा ७० प ४४४५ नं.को मोटर साइकल, प्रदेश नं. ३-०२-००७ प ९६६४ नं.को स्कुटी, प्रदेश नं. ३-०१-००३ क ४६४४ नं. को भ्यान, प्रदेश नं.३-०१-००३ क ४६४१ नं.को भ्यान, प्रदेश नं. ३ -०२-०१० प ३७६३ नं.को मोटर साइकल सहित १० वटा सवारी साधनहरू ठोक्किएर दुर्घटना भएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरका सूचना अधिकारी एवं डीएसपी दिपक गिरीले जनाएका छन् ।

  भयानक दुर्घटना भएपनि त्यसबाट कुनै मानवीय क्षती भने भएको छैन । तत्काल दुर्घटना स्थल पुगेको प्रहरीले दुर्घटनामा परेका १५ जना मानिसहरुलाई उद्धार गरी उपचारका लागि डा. ईवामुरा स्मृती अस्पताल सल्लाघारी पुर्याएको थियो । उनीहरु सबै नै डिस्चार्ज भईसकेका डीएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  घाइते भएका १५ मध्ये १० जना काठमाडौं वर्ल्ड स्कुलको भ्यानमा सवार थिए । स्कूलका शिक्षक आशिष न्यौपाने र कर्मचारी डिल्ली बुढा घाइते भएका थिए भने घाइते हुने बालबालिकामा नरगना थापा, शान्दी प्रजापति, शाहिसा सेढाई, साहीस सेढाई,अनुभव क्षेत्री,जेनिफर बस्नेत,आरुप चौलागाई,आदित्य गिरी, शिलदिया प्रजापति रहेका थिए ।

  अन्य घाइतेमा मोटरसाइकल चालक काभ्रे पाचखालका राम चन्द्र बि.क., स्कुटी चालक ओखलढुंगाका गुना केशरी बस्नेत, स्कुटी पछाडी सवार शर्मिला के.सी.र टाटा मोबायल चालक मकवानपुर भिमफेदीका सुदिप लाल डंगोल रहेका र उनीहरु सबै डिस्चार्ज भै घर गैसकेका प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इवामुरा अस्पतालको लापरवाहीले गयो ज्यान, घटना गुपचुप

  भक्तपुर-१ स्थित डा इवामुरा स्मृती अस्पतालको लापरवाहीले फेरिपनि एकजनाको ज्यान गएको तथ्य बाहिर आएको छ...

  भक्तपुर आएर पूर्व अर्थमन्त्री पुनले भने, ‘नेताहरु शिशाको घरमा छन्’

  पूर्व अर्थमन्त्री एवं नेकपा(माओवादी केन्द्र)का उपमहासचिव वर्षमान पुन अनन्तले राजनीतिक दलका नेताहरु शिशाको घरमा रहेका...

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...