News Portal

 • सेवामा भक्तपुरका सुनचाँदी व्यवसायी : स्वास्थ्यकर्मीलाई सुरक्षा सामाग्री हस्तान्तरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ३ बैशाख
  २०२५ पटक
  भक्तपुर, ३ बैशाख

  नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी संघ भक्तपुर शाखाले भक्तपुर अस्पताललाई स्वास्थ्य सुरक्षा सामाग्री उपलब्ध गराएको छ । नोभल कोरोना भाइरस(कोभिड १९)को रोकथाम र नियन्त्रणमा जिल्लाको मूख्य भूमिकामा रहेको भक्तपुर अस्पताललाई स्वास्थ्य सुरक्षा सामाग्री उपलब्ध गराइएको हो ।

  सुनचाँदी व्यवसायी संघ, भक्तपुरका अध्यक्ष प्रदीपरत्न शाक्यको नेतृत्वमा भक्तपुर अस्पताललाई १० सेट पर्सलन प्रोटेक्टिभ इक्विपमेन्ट (पीपीई) हस्तान्तरण गरिएको हाे । अध्यक्ष प्रदीपरत्न शाक्यले १० थान पीपीई संगै ३ सय जोर पन्जा र १ सय ३० बोतल सेनिटाइजरसमेत सोमबार भक्तपुर अस्पतालको मेडिकल सुपरिटेण्डेण्ट डा सुमित्रा गौतमलाई हस्तारण गरेका हुन् ।

  उक्त स्वास्थ्य सुरक्षा सामाग्री ग्रहण गर्दै मेसु डा गौतमले सुनचाँदी व्यवसायीले स्वास्थ्यकर्मी प्रति देखाएको सद्भाव र मायाले आफूहरुमा अझ दायित्वबोध बढेको बताउंदै भक्तपुर अस्पताल जनसेवामा अहोरात्र लागिरहने प्रतिवद्धता प्रकट गरेकी थिइन् । त्यसैगरी अध्यक्ष शाक्यले अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष मिलन सुवालको समन्वयमा आफूहरुले स्वास्थ्य सुरक्षाको सामाग्री उपलब्ध गराएको जानकारी गराउदै सुरक्षित स्वास्थ्यकर्मीले नै कोरोनाबाट जनतालाई सुरक्षा दिनसक्ने विस्वास व्यक्त गरे । उक्त अवसरमा सुनचाँदी व्यवसायी संघ, भक्तपुरका सल्लाहकार पद्मसुन्दर शाक्य,कोषाध्यक्ष मतिना शाक्य, महासचिव पद्मसुन्दर शाक्य थालाछें, सदस्यहरु राजन शाक्य र बिजयसुन्दर शाक्य समेत उपस्थित रहेका थिए ।

  अध्यक्ष प्रदीपरत्न शाक्यका अनुसार संघमा भक्तपुरका १२० सुनचाँदी व्यवसायी आवद्ध रहेका छन् । उनले केन्द्रीय समितिको तर्फबाट पन्ध्र लाख रुपियाँ कोरोना कोषमा जम्मा गरिएको समेत जानकारी गराए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...

  शिशु निकेतन स्कूलकी छात्रा होस्टेलमै मृत फेला

  चितवनको रत्ननगर नगरपालिका–१० स्थित एकता शिशु निकेतन बोर्डिङ स्कुलको होस्टलमा एक छात्रा मृत फेला परेकी...

  चाँगुनारायणमा घरफोडी दिनदहाडै चोरी, २ युवक पक्राउ

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ३ मा कोही नभएको मौका पारी दिनदहाडै चोरी गर्ने २...