News Portal

 • ओली पक्ष सडकमा ओर्लियो, भक्तपुरमा पनि प्रदर्शन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १९ असार
  ११२१ पटक
  भक्तपुर, १९ असार

  सत्तारुढ दल नेकपा भित्रको कलह सडकसम्म आइपुगेको छ । पार्टीमा सत्ता परिवर्तनको विषयले व्यापक महत्व पाएपछि प्रधानमन्त्री केपी ओली पक्ष सडकमा ओर्लिएको हो ।

  शुक्रवार सूर्यविनायकमा प्रधानमन्त्री केपी ओलीको पक्षमा उनका केही समर्थकहरुले प्रदर्शन गरेका छन् । विहीवार प्रधानमन्त्री ओलीले आफ्नो पद धरापमा परेकोले आफ्नो पक्षमा उभिन युवा विद्यार्थी लाई आह्वान गरेको समाचार बाहिरिए संगै शुक्रवार विहानै सूर्यविनायकमा प्रदर्शन भएको हो । आयोजकले भने प्रदर्शन स्वस्फूर्त भएको जिकिर गरेका छन् । प्रदर्शनमा ओली पक्षका एक खम्बा मानिने भक्तपुरका सांसद एवम् केन्द्रिय सदस्य महेश बस्नेत लगायत नेताहरु भने उपस्थित थिएनन् तर उनी निकट कार्यकर्ताको भने बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

  बिहीबार राती प्रधानमन्त्री ओलीको पक्षमा भक्तपुरमा  मसाल जुलुसको आह्वान गरिएको भएपनि अन्तिम समयमा त्यो स्थगित गरिएको थियो । मसाल जुलुस गर्नेलाई समात्न साझबाटै प्रहरी चोकचोकमा तैनाथ भएपछि उक्त कार्यक्रम स्थगित भएको श्रोतले जनाएको छ ।

  बिहीवार सभामुखलाई समेत थाँहा नदिइ संसद अधिवेशन अन्त्य गरिएपछि नेकपाभित्र प्रधानमन्त्री ओली अझै आलोचित बनेका छन् । आलोचकहरुले पार्टी र संसदबाट भागेर उनी सडकमा पुगेको र त्यो दूर्भाग्यपूर्ण भएको बताएका छन् ।

  राजनीतिक विश्लेषकहरुका अनुसार भने नेकपा फुट नजिक पुगेको छ । पार्टीको कुरा सडकमा पुर्याउनुलाई उनीहरु पार्टी फुटलाई जस्टिफाइ गर्ने  योजनाको रुपमा परिभाषित गर्दछन् । नेकपाका नेताहरु भने पार्टी फुट्ने कुरामा सहमत छैनन् । “अध्यक्ष ओली र प्रचण्ड बीच गम्भीर वार्ता चलिरहेछ । उहाँहरुले पार्टीलाई थप एकतावद्ध गरेर लैजानुहुनेछ ।” एक केन्द्रिय सदस्यले विस्वास ब्यक्त गरे ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देश वृद्धाश्रम बन्ने खतरा रहेको उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठको खुलासा

  काठमाडौँ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले युवाहरू बिदेसीने र उतै पलायन हुने क्रम बढेकोले...

  भक्तपुरको समाजलाई बुद्धिजीवीकरण गर्न र अनुशासित बनाउन स्काउट महत्त्वपूर्ण

  भक्तपुर । भक्तपुुरका नवनियुक्त स्काउटहरुलाई पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल...

  अस्पतालमा रुद्री !

  भौतिकवादको थलो अस्पतालमा भगवान शिवको आरधना गर्दै रुद्री पूजा गरिएको छ । वागमती प्रदेश सरकारको...

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...