News Portal

 • कम्युनिष्ट सरकारले रोजीरोटी खोसेको भन्दै कर्मचारीद्वारा मन्त्री भट्टको कार्यकक्षमा घेराउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता काठमाडौं, १४ साउन
  ६८१ पटक
  काठमाडौं, १४ साउन

  नेकपाका सुदुरपश्चिमका प्रभावशाली नेता समेत रहेका उद्योग वाणिज्य तथा आपूर्ति मन्त्री लेखराज भट्टलाई आफूहरुको जागिर नखोस्न करारका कर्मचारीले ध्यानाकर्षण गराएका छन् । कम्युनिष्ट भनिएको सरकारले आफूहरुको रोजीरोटी खोस्न नहुने उनीहरुको माग छ ।

  मन्त्रालयले करिब १ दर्जन कम्प्युटर अपरेटरहरूलाई कामबाट निकाल्ने निर्णय गरेपछि असन्तुष्ट कर्मचारीहरूले बुधवार मन्त्री भट्टलाई जागिर जोगाइदिन आग्रह गरे । मन्त्री भट्टले भेटको लागि समय नदिएपछि मन्त्रालयको ढोकामै ढुकेर उनीहरुले आफ्नो कुरा राखेका थिए ।

  सरकारले रोजगारी सृजना गर्नुपर्नेमा आफूहरुको रोजगारी खोसेर बिचल्ली बनाएको उनीहरुले बताए । काम गरिरहेको आफूहरुलाई निकालेर नयाँ मानिस भर्ती गर्ने योजनामा मन्त्रालय रहेको उनीहरुको आरोप छ ।उम्किन खोजेका मन्त्रीलाई आक्रोसित कर्मचारीहरूले  घेराउ गरी आफ्ना कुरा राखिरहँदा मन्त्री भट्टले उनीहरुलाइ आस्वस्त पार्न समेत आवश्यक ठानेनन् । मन्त्री भट्ट पटक पटक मन्त्री हुन सफल नेता हुन् ।उनी डा. बाबुराम भट्टराई नेतृत्वको सरकारमा वाणिज्य तथा आपूर्तिमन्त्री थिए भने प्रचण्ड नेतृत्वको पहिलो सरकारमा श्रम मन्त्री भएका थिए । यस पटक कार्यभार सम्हाल्दै उनले समाजवाद उन्मुख कार्य योजना बनाएर अघि बढ्ने बताएका थिए ।

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देश वृद्धाश्रम बन्ने खतरा रहेको उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठको खुलासा

  काठमाडौँ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले युवाहरू बिदेसीने र उतै पलायन हुने क्रम बढेकोले...

  भक्तपुरको समाजलाई बुद्धिजीवीकरण गर्न र अनुशासित बनाउन स्काउट महत्त्वपूर्ण

  भक्तपुर । भक्तपुुरका नवनियुक्त स्काउटहरुलाई पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल...

  अस्पतालमा रुद्री !

  भौतिकवादको थलो अस्पतालमा भगवान शिवको आरधना गर्दै रुद्री पूजा गरिएको छ । वागमती प्रदेश सरकारको...

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...