News Portal

 • डिभिजन सडक कार्यालय भक्तपुरका प्रमुखसहित ३ कर्मचारीहरुकाे बिदाइ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २२ साउन
  १८८० पटक
  भक्तपुर, २२ साउन

  डिभिजन सडक कार्यालय भक्तपुरका प्रमुख विष्णुप्रसाद काफ्ले सेवा निवृत्त भएका छन् । बुधवार कार्यालयले उनको सुखद निवृत्त जीवनको शुभकामना सहित बिदाइ गरेको छ ।

  बिदाइ कार्यक्रममा इन्जिनियर जीवराम अधिकारीले कार्यालय प्रमुख काफ्लेबाट नयाँ पुस्ताले धेरै कुरा सिक्नुपर्ने बताए । हचुवाको इस्टिमेट कहिल्यै स्वीकार नगर्ने उनी प्रमाण र डकुमेण्टमा मात्र बिस्वास गर्ने स्वभावका रहेकाले इस्टिमेटमा कहिल्यै धोका नभएको अधिकारीले अनुभव सुनाए । कामप्रति पूर्ण जिम्मेवारी बहन गर्ने प्रमखका रुपमा मन्त्रालयमा परिचित काफ्ले स्थानीय समुदायलाई आफ्नो पक्षमा सजिलै पार्न सक्ने क्षमताका भएको उनको भनाइ छ । कार्यक्रममा लेखा अधिकृतले कार्यालय प्रमुखका रुपमा काफ्ले शालीन,भद्र र बौद्धिक भएको बताए । आर्थिक प्रशासनको काममा काफ्लेले कहिल्यै दबाब नदिएको उनकाे दावी छ ।

  उक्त अवसरमा उपस्थित कर्मचारीले काफ्लेको कार्यकालमा भक्तपुर सडक एक परिवार जस्तै हासिखुसी मिलेर काम गरेको भन्दै उनको आवश्यकता आफूहरुलाई महसुस भैरहने भनेका थिए । बुधवारबाट निवृत्त भएका प्रमुख काफ्लेले जागिर खाएपछि अवकाश हुने सामान्य प्रक्रिया भएकोले यो सबैमा लागू हुने भन्दै अवकाशपूर्व आफ्नो कार्यकाल राष्ट्रसेवामा अविस्मरणीय बनाइराख्नुपर्ने आवस्यकता औल्याए । बि.स.२०४४ सालमा मनाङ्गबाट सरकारी सेवा प्रवेश गरेका उनले अनिवार्य अवकास प्राप्त गरेका हुन् । भक्तपुर आउनु अघि उनले बिभिन्न डिभिजन र परियोजना प्रमुखको जिम्मेवारी सफलतापूर्वक पूरा गरेका थिए । कान्ति राजपथमा राजा महेन्द्रपछि गाडी पुर्याएकाे श्रेय उनले पाएका छन् ।

  बुधवार डिभिजन सडकले आफ्ना प्रमुख काफ्लेसंगै अन्य २ कर्मचारीको पनि बिदाइ गरेको छ । स्वेच्छिक अवकाश लिएका शाखा अधिकृत टीकाराम गेलाल र बढुवा भइ मध्यपहाडी लोकमार्गमा पोस्टिङ्ग भएकी इन्जिनियर बिन्दु अधिकारीको बिदाई कार्यक्रम समेत सम्पन्न भएको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देश वृद्धाश्रम बन्ने खतरा रहेको उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठको खुलासा

  काठमाडौँ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले युवाहरू बिदेसीने र उतै पलायन हुने क्रम बढेकोले...

  भक्तपुरको समाजलाई बुद्धिजीवीकरण गर्न र अनुशासित बनाउन स्काउट महत्त्वपूर्ण

  भक्तपुर । भक्तपुुरका नवनियुक्त स्काउटहरुलाई पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल...

  अस्पतालमा रुद्री !

  भौतिकवादको थलो अस्पतालमा भगवान शिवको आरधना गर्दै रुद्री पूजा गरिएको छ । वागमती प्रदेश सरकारको...

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...