News Portal

 • नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार नै नेकपामा प्रवेश : सांसद बस्नेतद्वारा स्वागत

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, २६ साउन
  २००८ पटक
  भक्तपुर, २६ साउन

  गत स्थानीय तहको निर्वाचनमा नेपाली काँग्रेसका तर्फबाट उम्मेदवार रहेका एक नेता नै सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) मा प्रवेश गरेका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ७ का स्थानीय काँग्रेस नेता एवं गत स्थानीय निर्वाचनका उम्मेदवारसहितको टोली नेकपामा प्रवेश गरेको हो ।

  यसरी नेकपा प्रवेश गर्ने नेपाली काँग्रेसका स्थानीय नेता दिपक नगरकाेटी रहेका छन् । गत स्थानीय तहकाे निर्वाचनमा उनी नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ७ गुण्डूमा वडा सदस्यका उम्मेदवार थिए । त्यतिबेला उनी तत्कालिन नेकपा (एमाले) का उम्मेदवारका निकटतम प्रतिस्पर्धी रही पराजित भएका थिए ।

  आइतवार नगरकाेटी नेपाली काँग्रेस परित्याग गरि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी ( नेकपा ) मा प्रवेश गरेका वडा नम्बर ७ का वडाध्यक्ष समेत रहेका नेकपाका स्थानीय नेता रवीन्द्र सापकोटाले जानकारी गराएका हुन् । गुण्डूका स्थानीय एवं पूर्व मन्त्री समेत रहेका नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा सांसद महेश बस्नेतले उनलाई टीका र खादा लगाई पार्टी प्रवेश गराएका सापकोटाले बताए ।

  नेता नगरकोटीसहित छ जना युवाहरु आइतवार सांसद बस्नेतकाे निजी निवासमै पुगी पार्टी प्रवेश गरेका थिए । बिकास निर्माण, सामाज रुपान्तरण र राष्ट्रियताको लागि नेकपाको बिकल्प नभएको ठहर गर्दै आफूहरु नेकपामा समाहित भएको नवप्रवेशीहरुको भनाइ छ ।

  उक्त अवसरमा नेकपाका प्रभावशाली केन्द्रीय सदस्य मानिने सांसद महेश बस्नेतले बिकाशप्रेमी र देशभक्तहरु ढिलोचाँड़ो नेकपामा गोलबन्द हुने जिकिर गर्दै नवप्रवेशीहरुलाई पार्टीले उच्च सम्मान गर्ने र उचित जिम्मेवारी दिने बताएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर जिल्ला अदालतका ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट

  भक्तपुर जिल्ला अदालतमा एक वर्षमा ३ हजार ६ सय ८१ मुद्दा फर्छ्यौट गरिएको बताइएको छ...

  एसईईमा राम्रो नतिजा ल्याउने विद्यार्थी र विद्यालयलाई एनप्याब्सन भक्तपुरको अभिनन्दन

  नेसनल प्याव्सन भक्तपुरले आफ्ना सदस्य विद्यालयहरुबाट यस वर्षको माध्यमिक शिक्षा उतीर्ण परीक्षा (एसईई) मा सम्मिलित...

  प्रधानमन्त्री ओलीसहित २१ मन्त्रीले लिए सपथ

  प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रधानमन्त्रीको शपथ लिएका छन् । सोमबार राष्ट्रपति कार्यालय शीतल निवासमा आयोजित...

  नौ भाषामा दखल भएका रिजाललाई ५० हजार राशीको प्रतिभा पुरस्कार

  भाषा तथा सस्कृतिकर्मी भक्ती रिजाल प्रादेशिक “प्रतिभा” पुरस्कार बाट सम्मानित भएका छन् । रिजाललाई संघीय...

  दुर्लभ थापा मन्त्री बन्ने वा नबन्ने भन्नेबारे यस्तो छ महेश बस्नेतको भनाइ

  mahesh basnet bhaktapur 2

  पूर्व मन्त्री एवं नेकपा एमालेका पोलिटब्युरो सदस्य महेश बस्नेतले भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ...