News Portal

 • नेपाली काँग्रेसका उम्मेदवार नै नेकपामा प्रवेश : सांसद बस्नेतद्वारा स्वागत

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, २६ साउन
  १९१८ पटक
  भक्तपुर, २६ साउन

  गत स्थानीय तहको निर्वाचनमा नेपाली काँग्रेसका तर्फबाट उम्मेदवार रहेका एक नेता नै सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) मा प्रवेश गरेका छन् । सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ७ का स्थानीय काँग्रेस नेता एवं गत स्थानीय निर्वाचनका उम्मेदवारसहितको टोली नेकपामा प्रवेश गरेको हो ।

  यसरी नेकपा प्रवेश गर्ने नेपाली काँग्रेसका स्थानीय नेता दिपक नगरकाेटी रहेका छन् । गत स्थानीय तहकाे निर्वाचनमा उनी नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं ७ गुण्डूमा वडा सदस्यका उम्मेदवार थिए । त्यतिबेला उनी तत्कालिन नेकपा (एमाले) का उम्मेदवारका निकटतम प्रतिस्पर्धी रही पराजित भएका थिए ।

  आइतवार नगरकाेटी नेपाली काँग्रेस परित्याग गरि नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी ( नेकपा ) मा प्रवेश गरेका वडा नम्बर ७ का वडाध्यक्ष समेत रहेका नेकपाका स्थानीय नेता रवीन्द्र सापकोटाले जानकारी गराएका हुन् । गुण्डूका स्थानीय एवं पूर्व मन्त्री समेत रहेका नेकपाका केन्द्रीय सदस्य तथा सांसद महेश बस्नेतले उनलाई टीका र खादा लगाई पार्टी प्रवेश गराएका सापकोटाले बताए ।

  नेता नगरकोटीसहित छ जना युवाहरु आइतवार सांसद बस्नेतकाे निजी निवासमै पुगी पार्टी प्रवेश गरेका थिए । बिकास निर्माण, सामाज रुपान्तरण र राष्ट्रियताको लागि नेकपाको बिकल्प नभएको ठहर गर्दै आफूहरु नेकपामा समाहित भएको नवप्रवेशीहरुको भनाइ छ ।

  उक्त अवसरमा नेकपाका प्रभावशाली केन्द्रीय सदस्य मानिने सांसद महेश बस्नेतले बिकाशप्रेमी र देशभक्तहरु ढिलोचाँड़ो नेकपामा गोलबन्द हुने जिकिर गर्दै नवप्रवेशीहरुलाई पार्टीले उच्च सम्मान गर्ने र उचित जिम्मेवारी दिने बताएका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सिडिओ छोडेर भक्तपुरको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा भट्टराई

  निजामती सेवाका उपसचिव बसन्त भट्टराई सिडिओ छोडेर स्थानीय सरकारको प्रमुख प्रशासकीय अधिकृतमा सरुवा भएका छन्...

  उपचाररत उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठलाई भेट्न नपाइने

  प्रधानमन्त्री पुष्प कमल दाहाल प्रचण्डले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन्...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड अस्पताल पुगेर लिए उपप्रधान एवं गृह मन्त्री श्रेष्ठको स्वास्थ्य बारे जानकारी

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले उपप्रधान एवं गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठको स्वास्थ्य अवस्थाबारे जानकारी लिएका छन् ।बुधवार...

  भूकम्प पीडित पत्रकारलाई प्रेस सेन्टर ललितपुरको न्यानाे ज्याकेट

  प्रेस सेन्टर ललितपुरले भूकम्प पीडित पत्रकारहरुलाई न्यानाे ज्याकेट उपलब्ध गराउने भएको छ । भूकम्पबाट पालमुनि...

  उपभोक्ता हित संरक्षणमा चाँगुनारायण प्रतिवद्ध

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले उपभोक्ताको हित संरक्षणका लागि नगरपालिका दृढ रहेको दावी गरेका छन्...