News Portal

 • भक्तपुर अस्पतालको आइसोलेसनबाट ७ दिनमै ७ जना काेराेना संक्रमित डिस्चार्ज

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, १२ भदाै
  ९४७ पटक
  भक्तपुर, १२ भदाै

  भक्तपुरमा ७ जना संक्रमितले कोभिड १९ माथि बिजय प्राप्त गरेका छन् । भक्तपुर अस्पतालद्वारा दुधपाटीस्थित कोभिड ब्लक र खरिपाटीस्थित नेपाल विद्युत प्राधिकरणको तालीम केन्द्रमा संचालित आइसोलेसन सेन्टरबाट ७ जना कोरोना संक्रमित निको भएका हुन् ।

  अस्पतालको आइसोलेसनबाट एकजना भारतीय नागरिक, एक काठमाडौंबासी तथा पाँचजना स्थानीयले कोभिड १९ माथि बिजय प्राप्त गरेका हुन् । सन्चो भएपछि उनीहरुलाई बिहीवार साँझ डिस्चार्ज गरिएको अस्पताल व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष मिलन सुवालले बताए ।

  आइसोलेसनमा बसेको ७ दिनमै ७ जनाले कोभिड १९ लाई जितेका हुन् । दुधपाटीबाट ४ र खरिपाटीबाट ३ जनाले कोभिड १९ लाई जितेका हुन् । कोभिड १९ माथि विजय प्रात गर्नेमा भक्तपुर नगरपालिका घर भएका ४ जना र सूर्यविनायक बस्ने १ जना छन् । त्यसैगरी करिब ४० वर्षीय एक भारतीय नागरिक समेत कोरोना मुक्त भएका छन् भने कोटेश्वरकी एक ३४ वर्षिया महिलाले पनि कोभिड १९ माथि विजय प्राप्त गरेकी छन् ।यसरी कोभिड लाई जित्नेमा २३ वर्ष देखि ४७ वर्ष सम्मका मानिसहरु छन् । जसमा दुईजना महिला हुन् ।

  अध्यक्ष सुवालका अनुसार भक्तपुर अस्पतालले ओपिडी सेवा बन्द गरी अस्पताललाई कोभिड १९ उपचारमा केन्द्रीत गरेको छ । उनले खरिपाटी स्थित आइसोलेसनमा सोह्र जना र दुधपाटीस्थित कोभिड ब्लकमा ३ जना अझै आइसोलेसनमा रही स्वास्थ्य लाभ गरिरहेका जानकारी गराए । उनका अनुसार अस्पतालको दुधपाटीमा ३० र खरीपाटीमा २०८ संक्रमित राखी उपचार गर्नसक्ने क्षमता रहेको छ र अझै ३ सय शैया बिस्तार गर्ने क्रममा रहेको समेत उनले बताए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चाँगुनारायणमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको गयो ज्यान

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ७ भद्रकालीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको ज्यान गएको...

  भक्तपुरमा दिनदहाडै बाघको आक्रमणबाट बालिका घाइते

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ४ साङदह स्थित मामाघरमा बस्दै आएकी एक बालिका बाघको आक्रमण...

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी एवं समाजसेवी कासिछ्वालाई मातृशोक

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी, युवा समाजसेवी, स्वतन्त्र अभियन्ता एवं खेलाडी श्रीभक्त कासिछ्वालाई मातृशोक परेको छ ।...

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...