News Portal

 • न्यौपानेकाे नेतृत्वमा ११ सदस्यीय प्रारम्भिक कार्यसमिति गठन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सानाेठिमी, ९ असाेज
  ११७८ पटक
  सानाेठिमी, ९ असाेज

  सानोठिमीस्थित शिक्षा तथा मानव श्रोत विकास केन्द्रमा नेपाल निजामती कर्मचारी संगठनले नयाँ प्रारम्भिक कार्यसमिति गठन गरेको छ । संगठनको  शिक्षा मन्त्रालय बिभागीय कार्यसमितिले आफ्नो नयाँ प्रारम्भिक कमिटी गठन गरेको हो ।

  उक्त प्रारम्भिक कार्यसमितिकाे अध्यक्षमा सरस्वती न्यौपाने चयन भएकी  छन् ।  न्यौपानेकाे अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय प्रारम्भिक कार्यसमिति गठन गरिएको संगठनका बिभागीय अध्यक्ष शिवराज पोखरेलले जनाएका हुन् । पोखरेलका अनुसार उपाध्यक्षमा निता शर्मा, सचिवमा सागर खनाल र कोषाध्यक्षमा अन्जना वन्जरा चयन भएका छन् ।

  त्यसैगरी सदस्यहरुमा कुमारी लिला चैसिर,सरिता भण्डारी,भिमा घिमिरे,देवेन्द्र पराजुली, गिताहरी नेपाल,पुर्ण चौलागाई र दशिराम चौधरी चयन भएका बताइएकाे छ । नयाँ कार्यसमितिलाइ संगठनका अग्रज नेताहरुले बधाइ र शुभकामना दिनुका साथै भावी कार्यक्रमका बारे दिशानिर्देश समेत गरेका थिए । उक्त अवसरमा अध्यक्ष न्यौपानेले आफ्नाे नेतृत्वमा सबैलाइ एक ठिक्का बनाइ कर्मचारीकाे हकहितका लागि लागिरहने प्रतिबद्धता प्रकट गरेकी थिइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...

  पुरा भयो एसईई परीक्षाको तयारी

  २०७९ मा हुने एसईई परीक्षाको तयारी पुरा भएको छ । शुक्रबारदेखि सुरु हुने माध्यमिक शिक्षा...

  आज साँझसम्म मन्त्रिपरिषद् विस्तार हुने

  मन्त्रिपरिषद् विस्तारलगायत विषयमा सत्ता साझेदार दलहरुबीच आज बिहान छलफल भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा...

  सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको निर्माण कार्य शुरु

  सूर्यविनायक धुलिखेल सडक आयोजना अन्तर्गत सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको सडक निर्माण कार्य शुरु भएको छ...

  वैशाख ६ र ७ गते भिटामिन ‘ए’ खुवाइदै

  आगामी वर्ष वैशाख पहिलो साता राष्ट्रिय भिटामिन ‘ए’ अभियान कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने भएको छ ।...