News Portal

 • भक्तपुर प्रहरीलाई अर्को सफलता : लुटेराहरु रातोपाटीबाट ३ घन्टामै पक्राउ

  हिना सुवाल / भक्तपुरपोस्ट भक्तपुर, १३ साउन
  २०७० पटक
  भक्तपुर, १३ साउन
  भक्तपुर १० कमलविनायकमा लुटेराहरुले फिल्मी शैलीमा पैसा लुटेर फरार भए । एकाविहानै सस्तोमा डलर साट्न रुपैया लिएर सूर्यविनायकबाट कमलविनायकस्थित बसपार्क पुगेका एक व्यक्ति लुटिए । बिहान करिब ०७:४५ बजे पांच लाख नगद लुटेर फरार भएका युवकहरु अन्तत ३ घण्टा नबित्तै प्रहरीको फन्दामा परे ।

  भक्तपुर १० कमलविनायकस्थित बसपार्कबाट दोलखा घर भई हाल सुर्यबिनायक बस्ने एक व्यक्तिलाई डलर देखाई सस्तोमा साटी दिन्छु भनि नेपाली ५ लाख रुपैंया लुटी फरार भएका युवकहरु चाँगुनारायण न.पा. ८, रातोपाटीबाट उम्कन पाएनन् ।

  ब्यापक सर्च अभियानमा रहेको प्रहरी टोलीले उक्त लुटपाटमा संलग्न रहेको अभियोगमा २ जनालाई पक्राउ गर्न सफल भएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ । लुटपाटको सूचना प्राप्त हुना साथ महानगरीय प्रहरी परिसर, भक्तपुर र महानगरीय प्रहरी वृत्त जगातीबाट खटिएको प्रहरी टोलीले घटनामा संलग्नहरुलाई नियन्त्रणमा लिन सफल भएको परिसरका सूचना अधिकारी सुवास बुढाथोकीले बताए ।

  पक्राउ पर्नेमा सिन्धुपाल्चोकको बाह्रबिसे घर भई हाल चारदोबाटोमा डेरा गरी बस्ने वर्ष २३ को विमल भण्डारी र वर्ष२१ को निर्मल भण्डारी रहेका प्रहरी निरीक्षक बुढाथोकीले जनाएका छन् । उनीहरुलाई आजै विहान करिब १० बजेको समयमा चाँगुनारायण ८, रातोपाटीबाट नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  उनीहरुको साथ् बाट प्रहरीले नेपाली रुपैंया – ३,३१,०००।– (तिन लाख एकतिस हजार),बिभिन्न कम्पनीका मोबाईल – २ थान, मोटरसाइकल – १ थान (२२० सि.सि.को पल्सर ) ,पर्स – २ थान र विभिन्न देशको डलर – ८ थान (अमेरिकी डलर समेत रहेको ) बरामद गरिएको प्रहरी निरीक्षक बुढाथोकीले बताए ।

  यस अघि गत बिहीवार मात्र प्रहरीले बालकोटमा डलर साट्ने बहानामा पैसा लुट्ने लुटेरा भएको अभियोगमा मध्यपुर थिमि बाट पाँच जना पक्राउ गरेको थियो । उनीहरु पक्राउ परे संगै प्रहरीले डलर देखाई पैसा लुट्ने लुटेराको गुथ्थी समाधान भएको बिस्वास लिएको थियो । उक्त घटनाको ४ दिन नबित्तै भएको आजको घटनाम पनि सिन्धुपाल्चोक बाह्रबिसेकै युवकहरु संलग्न हुनुले यस प्रकृतीको घटनामा बिगत लामो समय देखि एउटै समूह सक्रिय रहेको प्रहरीको आशंका रहेको छ ।

  भक्तपुरमा साउन यता मात्र सस्तोमा डलर साटी दिने बहानामा पैसा लुटपाटका छ वटा घटना भएका छन् जसमा करिब ३० लाख रकम लुटिएको छ । पछिल्लो २ घटनामा संलग्न हरु पक्राउ परेसंगै प्रहरी सक्रियतालाई लिएर मानिसहरुले प्रहरी प्रशासनको प्रशंसा गरिरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पहिलो पटक प्रधानमन्त्रीको बिपक्षमा मतदान गरेको नेमकिपा यसपटक तटस्थ

  एउटै कार्यकालमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले दुईपटक बिश्वासको मत लिएका छन् । पहिलो पटक विश्वासका...

  युट्युब च्यानललाई कारबाही गर्न प्रहरी र युट्युब कम्पनीलाई पत्राचार गर्दै प्रेस काउन्सिल

  प्रेस काउन्सिल नेपालले पत्रकार आचारसंहिताको चरम उल्लङ्घन गर्ने ३५ वटा युट्युब च्यानललाई विशेष अनुगमनमा राखेको...

  शुक्रबार सम्म मन्त्रीपरिषद बिस्तार

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले शुक्रबार सम्म मन्त्रीपरिषद बिस्तार गर्ने भएका छन् । बिश्वासको मत पाएपछि...

  शब्द चयन नमिलेको सभामुख घिमिरेको स्वीकारोक्ति, संसद र प्रेसबीच सुमधुर सम्बन्ध हुनुपर्ने जोड

  प्रतिनिधि सभाका सभामुख देवराज घिमिरेले संसद र प्रेससँगको सम्बन्ध सुमधुर हुनु पर्नेमा जोड दिए ।...

  स्ववियु निर्वाचनमा झडप नियन्त्रण गर्न हवाई फायर

  बाजुराको बूढीनन्दा नगरपालिका -२ कोल्टीस्थित बूढीनन्दा क्याम्पसमा भएको स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनमा झडप भएको छ...