News Portal

 • सिद्धि गणेश सहकारीद्वारा भक्तपुरकाे कोरोना नियन्त्रणका लागि २० लाख सहयाेग

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १९ असाेज
  ८७० पटक
  भक्तपुर, १९ असाेज

  भक्तपुरमा कोरोना भाइरस (कोभिड १९) रोकथाम र नियन्त्रण गर्न भक्तपुर नगरपालिकाले गर्दै आएको काममा सहयोगस्वरुप सिद्धि गणेश बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाले करिब २० लाख रुपैया प्रदान गरेको छ । नगरपालिकाको प्रकोप व्यवस्थापन कोषमा उक्त संस्थाले १९ लाख ९८ हजार ५ सय ४९ रुपैयाँ आर्थिक सहयोग प्रदान गरेको हो ।

  सोमबार एक समारोहबीच नगर प्रमुख सुनिल प्रजापतिलाई सिद्धि गणेश सहकारी संस्थाका अध्यक्ष राजन लाखाले सहयोग रकमको चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

  उक्त अवसरमा नगर प्रमुख प्रजापतिले नगरपालिकालाई आह्वानलाई स्वीकार्दै यसअघि पनि सिद्धि गणेश सहकारी तथा अन्य संघ–संस्थाहरूबाट अमूल्य साथ र आर्थिक सहयोग प्राप्त भएकोमा धन्यवाद दिएका छन् । कोषमा जम्मा भएको रकमबाट संक्रमितहरुको लागि आइसोलेसन केन्द्रका साथै नगरबासीहरूको सेवा कार्यमा सहयोग पुगेको उनको भनाइ छ ।

  कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणको लागि नगरपालिकाले खडा गरेको प्रकोप व्यवस्थापन कोषको आम्दानी तथा खर्चलाई पारदर्शी ढंगले नगरपालिकाले व्यवस्थापन गरिरहेको प्रमुख प्रजापतिले प्रष्ट पारे । नगरपालिकाले आफ्नो वेभसाइट र पत्रिकामार्फत त्यसलाई सार्वजनिक गर्दै आइरहेको उनले जानकारी गराए ।

  कोरोनाको कारण भक्तपुरको विकास निर्माणमा केही ढिलाई भए तापनि कोरोना नियन्त्रण र रोकथामको लागि भक्तपुर नगरपालिकाले जनताको स्वास्थ्यलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखी आवश्यक व्यवस्थापनमा जोड दिइरहेको नगर प्रमुख प्रजापतिले बताए ।
  उक्त अवसरमा प्रमुख प्रजापतिले सहकारी संस्थाका सदस्यहरूलाई यस वर्षको दशैंमा भीड नगरी सामान्य रुपमा मनाउन आ–आफ्नो क्षेत्रबाट सहयोगको लागि समेत आग्रह गरेका थिए ।

  करिब २० लाखको चेक हस्तान्तरणपछि सिद्धि गणेश सहकारी संस्थाका अध्यक्ष राजन लाखाले सहकारी संस्था समुदायमा आधारित रहेकाले समुदायको स्वास्थ्य सुरक्षाको लागि सहयोग गर्ने संचालक समितिले निर्णय गरेबमोजिम सहयोग गरिएको जानकारी गराए । उनले कोरोना रोकथाम तथा नियन्त्रणको लागि सहकारी संस्थाहरूको भूमिकाबारे प्रष्ट पार्दै आगामी दिनमा पनि सहयोगको निरन्तरता रहने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए  ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...