News Portal

 • भक्तपुरका नायक मनिषद्वारा अभिनित ‘निदाउँकी सपनीमा’ सार्वजनिक (भिडियाेसहित)

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ७ कात्तिक
  १५४१ पटक
  भक्तपुर, ७ कात्तिक

  कोभिड १९ को बिश्वब्यापी महामारीकाबीच दशैँ मनाइरहदा शुक्रवार एक मर्मस्पर्सी गीतको म्युजिक भिडिओ सार्वजनिक भएको छ । नव विवाहित दम्पतीको पहिलो दशैमा कोभिडको कहरले दिएको पिडा ह्दयाबिदारक ढंगले म्युजिक भिडिओमा प्रस्तुत गरिएको छ ।

  आसुसेन फिल्म्सले आफ्नो युट्य़ुब च्यानल मार्फत यस हेर्नुपर्ने गीत निदाउँकी सपनीमा …शुक्रवार सार्वजनिक गरेको हो । सुगम पोखरेल र कविता श्रेष्ठको सुमधुर स्वरमा सजिएको गीतको म्युजिक भिडिओमा मनिस राउत र रेश्मा घिमिरेले सशक्त अभिनय गरेका छन् । हेर्दाहेर्दै आशुँ खसेको थाहा नै नहुने जीवन्त दृश्यहरु हेर्दा दर्शकहरु अभिनय हेर्दैछु भन्ने भुलेर राउत र रेश्मासंगै कोभिडको पिडा महसुस गर्न पुग्छन । नवनायक मनिष राउत भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर ६ गुण्डूका हुन् । उनले नेपाली कथानक चलचित्र ‘प्रेम गीत ३’ मा अभिनय गरिसकेका छन् भने अहिले चलेकी साम्राज्ञी राज्य लक्ष्मी शाह र आना शर्मा संग स्क्रिन सेयर गर्नेगरी नयाँ फिल्ममा पनि मूख्य भूमिकाका लागि अनुबन्धित भएका छन् ।

  राउत र रेश्मालाइ लिएर यस म्युजिक भिडिओलाई सन्तोष सेनले निर्देशन गरेका हुन् । कोभिड रोकथाम र नियन्त्रणका लागि अग्रपङ्तीमा रही सेवारत स्वास्थ्यकर्मी, सुरक्षाकर्मी लगायतका एशाकर्मीलाई यो सृजना समर्पित गरिएको निर्देशक सेनले बताएका छन् । गीतको रचना राजेशकुमार श्रेष्ठले गरेका हुन् भने शैलेंद्रमान प्रधानले एरेन्ज गरेका र एलिस कार्कीले संगीत भरेका छन् ।

  हेर्नुस् भिडियाे 

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मंगलवार बेलुकी गठबन्धनको बैठक बस्ने, मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्न छलफल गरिने

  मंगलबार सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्ने भएको छ । मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि छलफल गर्न मंगलबार अपरान्ह...

  हस्तलिखित भित्रेपात्रोमार्फत नेपाल चिनाउँदै

  १९ भाषामा प्रकाशित मित्रवनको गुफा नामको बालउपन्यासका लेखक तथा चित्रकार धीरजनाथ अमात्य अद्वितीय छन् ।...

  नवलपरासीमा गाडिएको अवस्थामा बम भेटिए

  पूर्वी नवलपरासीको बिनयीत्रिबेणी गाउँपालिकाको सर्दीमा शनिवार बिहान बेवारिसे अवस्थामा बम फेला परेको छ । विनयी...

  माओवादी समाजवादीको एकता हल्ला मात्रै : बुढाथोकी

  नेकपा माओवादी समाजवादीका अध्यक्ष कर्णजीत बुढाथोकी ‘सुशील’ ले आफ्नो पार्टीको कसैसँग एकता नभएको बताएका छन्...

  Nepal Eco Panel has emerged as the best option for constructing school buildings

  Nepal Eco Panel has emerged as the best option for constructing school buildings quickly and...