News Portal

 • भक्तपुरका नायक मनिषद्वारा अभिनित ‘निदाउँकी सपनीमा’ सार्वजनिक (भिडियाेसहित)

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ७ कात्तिक
  १८२५ पटक
  भक्तपुर, ७ कात्तिक

  कोभिड १९ को बिश्वब्यापी महामारीकाबीच दशैँ मनाइरहदा शुक्रवार एक मर्मस्पर्सी गीतको म्युजिक भिडिओ सार्वजनिक भएको छ । नव विवाहित दम्पतीको पहिलो दशैमा कोभिडको कहरले दिएको पिडा ह्दयाबिदारक ढंगले म्युजिक भिडिओमा प्रस्तुत गरिएको छ ।

  आसुसेन फिल्म्सले आफ्नो युट्य़ुब च्यानल मार्फत यस हेर्नुपर्ने गीत निदाउँकी सपनीमा …शुक्रवार सार्वजनिक गरेको हो । सुगम पोखरेल र कविता श्रेष्ठको सुमधुर स्वरमा सजिएको गीतको म्युजिक भिडिओमा मनिस राउत र रेश्मा घिमिरेले सशक्त अभिनय गरेका छन् । हेर्दाहेर्दै आशुँ खसेको थाहा नै नहुने जीवन्त दृश्यहरु हेर्दा दर्शकहरु अभिनय हेर्दैछु भन्ने भुलेर राउत र रेश्मासंगै कोभिडको पिडा महसुस गर्न पुग्छन । नवनायक मनिष राउत भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर ६ गुण्डूका हुन् । उनले नेपाली कथानक चलचित्र ‘प्रेम गीत ३’ मा अभिनय गरिसकेका छन् भने अहिले चलेकी साम्राज्ञी राज्य लक्ष्मी शाह र आना शर्मा संग स्क्रिन सेयर गर्नेगरी नयाँ फिल्ममा पनि मूख्य भूमिकाका लागि अनुबन्धित भएका छन् ।

  राउत र रेश्मालाइ लिएर यस म्युजिक भिडिओलाई सन्तोष सेनले निर्देशन गरेका हुन् । कोभिड रोकथाम र नियन्त्रणका लागि अग्रपङ्तीमा रही सेवारत स्वास्थ्यकर्मी, सुरक्षाकर्मी लगायतका एशाकर्मीलाई यो सृजना समर्पित गरिएको निर्देशक सेनले बताएका छन् । गीतको रचना राजेशकुमार श्रेष्ठले गरेका हुन् भने शैलेंद्रमान प्रधानले एरेन्ज गरेका र एलिस कार्कीले संगीत भरेका छन् ।

  हेर्नुस् भिडियाे 

   

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...