News Portal

 • गठ्ठाघरमा ४ दिनमै अर्को भयानक दुर्घटना : २२ वर्षीय युवकको निधन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २६ पुस
  ९४४ पटक
  भक्तपुर, २६ पुस

  मध्यपुर थिमि वडा नं ३ गठ्ठाघरस्थित छ लेन सडकमा फेरि भयानक दुर्घटना भएको छ । गत मंगलवारको सडक दुर्घटनामा दधिकोट निवासी पूर्वशिक्षक नरहरि न्यौपानेले ज्यान गुमाएको ४ दिनमै गठ्ठाघरबासी अर्को दुखद दुर्घटनाको साझी बन्न बाध्य भएका छन् ।

  शनिवार साँझ २ वटा मोटरसाइकल एकापसमा ठोक्किदा एक युवकको ज्यान गएको हो । ज्यान गुमाउनेमा २२ वर्षीय युवक मनराज राई रहेका छन् । भक्तपुरबाट काठमाण्डौ तर्फ जाँदै गरेको प्र.३-०२-०४प ७३२४ नं को मोटरसाइकल र सोही दिसा तर्फ जाँदै गरेको बा. ५३ प. ९८६४ नं. को मोटरसाईकल एक आपसमा ठक्कर खाँदा दुर्घटना भएको एक स्थानीयले बताए ।

  डिएसपी दिपक गिरीले दिएको जानकारी अनुसार प्र.३-०२-०४ प. ७३२४ नं. को मोटरसाइकल चालक जिल्ला उदयपुर लिमचुङबुङ गा.पा. वडा नं. १ घर भई हाल मध्यपुर थिमि- १ लोकन्थली बस्ने बर्ष २२ को मनराज राईको ज्यान गएको हो ।

  चालक मनराज र उनकी दिदी बर्ष २४ की मनिकला राई गम्भिर घाइते भएको हुँदा स्थानीय अस्पतालमा प्राथमिक उपचार पछि के.एम.सी. अस्पताल सिनामंगल पुर्याइएको र रातको करिब पौने ९ बजे मनराजको मृत्यु भएको चिकित्सकलाई उद्घृत गर्दै डिएसपी दिपक गिरीले जनाएका छन् ।

  मनराज संगै रहेकी मनिकला राइको उपचार भईरहेको र अर्का घाइते बा. ५३ प. ९८६४ नं. को मोटरसाइकल चालक जिल्ला रौतहट गौर न.पा. ८ घर भई हाल जिल्ला ललितपुर मंगलबजार बस्ने बर्ष ४१ को युवराज वि.क.को सामान्य उपचार पश्चात डिस्चार्ज भएका बताइएको छ ।

  घटनाको प्रारम्भिक अनुसन्धान कार्य गरी थप अनुसन्धान कार्य भइरहेको प्रहरीले आइतवार थाहा दिएको छ । छ लेन सडकमा बढ्दो दुर्घटना र ज्यान नै जाने जोखिम न्यूनीकरणका लागि प्रहरी गम्भीर रहेको एसपी तारादेवी थापाको जिकिर छ । घटनाबारे दुख व्यक्त गर्दै एसपी थापाले आफूले ट्राफिक प्रहरीलाई थप सक्रियताका लागि निर्देशन दिएको दावी गरिन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  खाइजूको आफ्नै जीवन संस्मरण समेटिएको पुस्तक...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...