News Portal

 • गठ्ठाघरमा ४ दिनमै अर्को भयानक दुर्घटना : २२ वर्षीय युवकको निधन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २६ पुस
  ८३८ पटक
  भक्तपुर, २६ पुस

  मध्यपुर थिमि वडा नं ३ गठ्ठाघरस्थित छ लेन सडकमा फेरि भयानक दुर्घटना भएको छ । गत मंगलवारको सडक दुर्घटनामा दधिकोट निवासी पूर्वशिक्षक नरहरि न्यौपानेले ज्यान गुमाएको ४ दिनमै गठ्ठाघरबासी अर्को दुखद दुर्घटनाको साझी बन्न बाध्य भएका छन् ।

  शनिवार साँझ २ वटा मोटरसाइकल एकापसमा ठोक्किदा एक युवकको ज्यान गएको हो । ज्यान गुमाउनेमा २२ वर्षीय युवक मनराज राई रहेका छन् । भक्तपुरबाट काठमाण्डौ तर्फ जाँदै गरेको प्र.३-०२-०४प ७३२४ नं को मोटरसाइकल र सोही दिसा तर्फ जाँदै गरेको बा. ५३ प. ९८६४ नं. को मोटरसाईकल एक आपसमा ठक्कर खाँदा दुर्घटना भएको एक स्थानीयले बताए ।

  डिएसपी दिपक गिरीले दिएको जानकारी अनुसार प्र.३-०२-०४ प. ७३२४ नं. को मोटरसाइकल चालक जिल्ला उदयपुर लिमचुङबुङ गा.पा. वडा नं. १ घर भई हाल मध्यपुर थिमि- १ लोकन्थली बस्ने बर्ष २२ को मनराज राईको ज्यान गएको हो ।

  चालक मनराज र उनकी दिदी बर्ष २४ की मनिकला राई गम्भिर घाइते भएको हुँदा स्थानीय अस्पतालमा प्राथमिक उपचार पछि के.एम.सी. अस्पताल सिनामंगल पुर्याइएको र रातको करिब पौने ९ बजे मनराजको मृत्यु भएको चिकित्सकलाई उद्घृत गर्दै डिएसपी दिपक गिरीले जनाएका छन् ।

  मनराज संगै रहेकी मनिकला राइको उपचार भईरहेको र अर्का घाइते बा. ५३ प. ९८६४ नं. को मोटरसाइकल चालक जिल्ला रौतहट गौर न.पा. ८ घर भई हाल जिल्ला ललितपुर मंगलबजार बस्ने बर्ष ४१ को युवराज वि.क.को सामान्य उपचार पश्चात डिस्चार्ज भएका बताइएको छ ।

  घटनाको प्रारम्भिक अनुसन्धान कार्य गरी थप अनुसन्धान कार्य भइरहेको प्रहरीले आइतवार थाहा दिएको छ । छ लेन सडकमा बढ्दो दुर्घटना र ज्यान नै जाने जोखिम न्यूनीकरणका लागि प्रहरी गम्भीर रहेको एसपी तारादेवी थापाको जिकिर छ । घटनाबारे दुख व्यक्त गर्दै एसपी थापाले आफूले ट्राफिक प्रहरीलाई थप सक्रियताका लागि निर्देशन दिएको दावी गरिन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पहिलो पटक प्रधानमन्त्रीको बिपक्षमा मतदान गरेको नेमकिपा यसपटक तटस्थ

  एउटै कार्यकालमा प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले दुईपटक बिश्वासको मत लिएका छन् । पहिलो पटक विश्वासका...

  युट्युब च्यानललाई कारबाही गर्न प्रहरी र युट्युब कम्पनीलाई पत्राचार गर्दै प्रेस काउन्सिल

  प्रेस काउन्सिल नेपालले पत्रकार आचारसंहिताको चरम उल्लङ्घन गर्ने ३५ वटा युट्युब च्यानललाई विशेष अनुगमनमा राखेको...

  शुक्रबार सम्म मन्त्रीपरिषद बिस्तार

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले शुक्रबार सम्म मन्त्रीपरिषद बिस्तार गर्ने भएका छन् । बिश्वासको मत पाएपछि...

  शब्द चयन नमिलेको सभामुख घिमिरेको स्वीकारोक्ति, संसद र प्रेसबीच सुमधुर सम्बन्ध हुनुपर्ने जोड

  प्रतिनिधि सभाका सभामुख देवराज घिमिरेले संसद र प्रेससँगको सम्बन्ध सुमधुर हुनु पर्नेमा जोड दिए ।...

  स्ववियु निर्वाचनमा झडप नियन्त्रण गर्न हवाई फायर

  बाजुराको बूढीनन्दा नगरपालिका -२ कोल्टीस्थित बूढीनन्दा क्याम्पसमा भएको स्वतन्त्र विद्यार्थी युनियनको निर्वाचनमा झडप भएको छ...