News Portal

 • मोटरसाइकल चोरीमा संगठित संलग्नता : सूर्यविनायकस्थित वर्कसपका २ संचालकसमेत समातिए

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २७ पुस
  १८८८ पटक
  भक्तपुर, २७ पुस

  भक्तपुरमा मोटरसाइकल चोरीको क्रम बढेसंग चोर समात्न सक्रिय प्रहरीलाई एक सफलता मिलेको छ । सूर्यविनायक- १ बाट मोटरसाइकल चोरीको अभियोगमा ३ जना समातिएका छन् ।

  महानगरीय प्रहरी प्रभाग सिरुटारको असई आस्था सुवालको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले सवारी साधन चेकजाँच गर्ने क्रममा बा. ९५ प. ६४०५ नं. को कालो रङको २२० सि.सी.को पल्सर मोटरसाइकल रोकी चेकजाँच गर्दा चोरीको मोटरसाइकल भएको पत्ता लागेको थियो । उक्त मोटरसाइकल चालक धादिङ गजुरी गा.पा. वडा नं. ४ बस्ने बर्ष २५ को राजन लामालाई नियन्त्रणमा लिई अनुसन्धान गर्दा उक्त मोटरसाइकल चोरीको भएको भन्ने खुलेको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  मोटरसाइकलसहित पक्राउ परेका चालक राजन लामाले अर्को बा. ७२ प. ७९४९ नं. को २२० सि.सी. पल्सर मोटरसाइकल पनि चोरी गरी सूर्यविनायक-१ विरुवा स्थित विन्दबासिनी मोटरसाइकल वर्कसपमा विक्री गरेको खुल्न आएपछि मोटरसाइकल चोरीमा संगठित चोरहरु सामेल हुनसक्ने प्रहरीको भनाइ छ । अभियुक्त लामाको साविती बयानपछि विन्दबासिनी मोटरसाइकल वर्कसपमा छापा मारी प्रहरीले संचालकद्वय नुवाकोट दुप्चेश्‍वर गा.पा. वडा नं. ५ घर भई हाल जिल्ला सूर्यविनायक-१ विरुवा बस्ने बर्ष २९ को सुनिल तामाङ र पर्साकाे वीरगंज राधेमाई न.पा. वडा नं. ६ घर भई हाल विरुवा नै बस्ने बर्ष २० को पप्पु पटेललाइ पक्राउ गरेकाे बताइएकाे छ ।

  भक्तपुर प्रहरी प्रमुख रहेकी एसपी तारादेवी थापाले दिएको जानकारी अनुसार नियन्त्रणमा लिइएका तीनैजनालाई भक्तपुर प्रहरीले थप अनुसन्धानका लागि महानगरीय प्रहरी बृत्त नयाँ बानेश्‍वर पठाएको छ । चोरी भएका मोटरसाइकलहरु महानगरीय प्रहरी बृत्त नयाँ बानेश्‍वरको एरियाबाट चोरी भएको पुष्टि भएपछि अभियुक्तहरुलाई प्रारम्भिक अनुसन्धान पश्‍चात थप अनुसन्धानको लागि महानगरीय प्रहरी बृत्त नयाँबानेश्‍वर पठाइएको एसपी थापाले जनाएकी छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा नर्सिङ्ग पढाउछौं : सांसद थापा

  durlab

  प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापाले मध्यपुर थिमि नगरपालिकाको नेपाल कोरिया मैत्री नगर अस्पताललाई स्वास्थ्य शिक्षासंग...

  मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्ने गृह मन्त्रालयको आश्वासन

  मिटरब्याजी पीडितका समस्या समाधान गर्ने आश्वासन गृह मन्त्रालयले दिएको छ । मिटरब्याजी पीडितलाई भेट्न टंगाल...

  नेपालको अन्धोपन न्यूनीकरणमा नेत्रज्योति संघको भुमिका महत्वपुर्णः सभामुख घिमिरे

  प्रतिनिधि सभाका सभामुख देबराज घिमिरेले नेपालको अन्धोपन न्यूनीकरणमा नेत्रज्योति संघको भुमिका महत्वपुर्ण रहेको बताएका छन्...

  गोपाल नारायणको नेतृत्वमा नेराकस(निजामती)को शिक्षा विभागीय कार्यसमिति पुनर्गठन

  नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन (निजामती) को शिक्षा विभागीय कार्यसमिति पुनर्गठन गरिएको छ । निवर्तमान अध्यक्ष...

  मंगलवार बेलुकी गठबन्धनको बैठक बस्ने, मन्त्रिपरिषद् विस्तार गर्न छलफल गरिने

  मंगलबार सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्ने भएको छ । मन्त्रिपरिषद् विस्तारका लागि छलफल गर्न मंगलबार अपरान्ह...