News Portal

 • मोटरसाइकल चोरीमा संगठित संलग्नता : सूर्यविनायकस्थित वर्कसपका २ संचालकसमेत समातिए

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २७ पुस
  २१५२ पटक
  भक्तपुर, २७ पुस

  भक्तपुरमा मोटरसाइकल चोरीको क्रम बढेसंग चोर समात्न सक्रिय प्रहरीलाई एक सफलता मिलेको छ । सूर्यविनायक- १ बाट मोटरसाइकल चोरीको अभियोगमा ३ जना समातिएका छन् ।

  महानगरीय प्रहरी प्रभाग सिरुटारको असई आस्था सुवालको कमाण्डमा खटिएको प्रहरी टोलीले सवारी साधन चेकजाँच गर्ने क्रममा बा. ९५ प. ६४०५ नं. को कालो रङको २२० सि.सी.को पल्सर मोटरसाइकल रोकी चेकजाँच गर्दा चोरीको मोटरसाइकल भएको पत्ता लागेको थियो । उक्त मोटरसाइकल चालक धादिङ गजुरी गा.पा. वडा नं. ४ बस्ने बर्ष २५ को राजन लामालाई नियन्त्रणमा लिई अनुसन्धान गर्दा उक्त मोटरसाइकल चोरीको भएको भन्ने खुलेको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए ।

  मोटरसाइकलसहित पक्राउ परेका चालक राजन लामाले अर्को बा. ७२ प. ७९४९ नं. को २२० सि.सी. पल्सर मोटरसाइकल पनि चोरी गरी सूर्यविनायक-१ विरुवा स्थित विन्दबासिनी मोटरसाइकल वर्कसपमा विक्री गरेको खुल्न आएपछि मोटरसाइकल चोरीमा संगठित चोरहरु सामेल हुनसक्ने प्रहरीको भनाइ छ । अभियुक्त लामाको साविती बयानपछि विन्दबासिनी मोटरसाइकल वर्कसपमा छापा मारी प्रहरीले संचालकद्वय नुवाकोट दुप्चेश्‍वर गा.पा. वडा नं. ५ घर भई हाल जिल्ला सूर्यविनायक-१ विरुवा बस्ने बर्ष २९ को सुनिल तामाङ र पर्साकाे वीरगंज राधेमाई न.पा. वडा नं. ६ घर भई हाल विरुवा नै बस्ने बर्ष २० को पप्पु पटेललाइ पक्राउ गरेकाे बताइएकाे छ ।

  भक्तपुर प्रहरी प्रमुख रहेकी एसपी तारादेवी थापाले दिएको जानकारी अनुसार नियन्त्रणमा लिइएका तीनैजनालाई भक्तपुर प्रहरीले थप अनुसन्धानका लागि महानगरीय प्रहरी बृत्त नयाँ बानेश्‍वर पठाएको छ । चोरी भएका मोटरसाइकलहरु महानगरीय प्रहरी बृत्त नयाँ बानेश्‍वरको एरियाबाट चोरी भएको पुष्टि भएपछि अभियुक्तहरुलाई प्रारम्भिक अनुसन्धान पश्‍चात थप अनुसन्धानको लागि महानगरीय प्रहरी बृत्त नयाँबानेश्‍वर पठाइएको एसपी थापाले जनाएकी छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...