News Portal

 • भक्तपुरबाट पैसा चोरी फरार भएको अभियोगमा एक युवक ललितपुरबाट पक्राउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ८ माघ
  ६२१ पटक
  भक्तपुर, ८ माघ

  गत आइतवार विहान भक्तपुरको होटलबाट पैसा चोरी फरार भएको अभियोगमा ललितपुरबाट एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्ने युवक रामेछाप मन्थली घर भई हाल ललितपुरको गोदावरी- ६ फैडोल बस्ने ३० वर्षीय राज कुमार धामी हुन् ।

  प्रहरीका अनुसार भक्तपुर नगरपालिका वडा नं. १ सल्लाघारी चोङ्गा गणेश मोडस्थित भिमेश्वर म:म सेन्टरको काउन्टरबाट १ लाख ७० हजार नगद चोरेर धामी फरार भएका थिए । हाेटल  संचालक दोलखाकाे सैलुङ गाउँपालिका -८ घर भई हाल दधिकोट कोठा गरी बस्ने बर्ष ३१ को शंखर खत्री हुन् ।

  संचालक खत्रीले सोही होटलमा काम गर्ने धामीले गत आइतबार  पैसा चोरेर फरार भएका जिकिर गरेका छन् । संचालकले किटानी जाहेरी गरेपछि धामीलाई पक्राउ गर्न महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरबाट प्रहरी नायब निरीक्षक टपेन्द्र भण्डारीको कमाण्डमा प्रहरी टोली खटिएको थियो ।

  बुधवार बेलुकी ललितपुरको गोदावरी६ फैडोलमा उनलाई फेला पारी भक्तपुर ल्याइएको र प्रारम्भिक अनुसन्धानमा उनले चोरी स्वीकार गरिसकेको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए । बिहीवार जिल्ला अदालतबाट दिन ७ (सात) को म्याद लिई घटना बारे थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...

  पुरा भयो एसईई परीक्षाको तयारी

  २०७९ मा हुने एसईई परीक्षाको तयारी पुरा भएको छ । शुक्रबारदेखि सुरु हुने माध्यमिक शिक्षा...

  आज साँझसम्म मन्त्रिपरिषद् विस्तार हुने

  मन्त्रिपरिषद् विस्तारलगायत विषयमा सत्ता साझेदार दलहरुबीच आज बिहान छलफल भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा...

  सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको निर्माण कार्य शुरु

  सूर्यविनायक धुलिखेल सडक आयोजना अन्तर्गत सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको सडक निर्माण कार्य शुरु भएको छ...

  वैशाख ६ र ७ गते भिटामिन ‘ए’ खुवाइदै

  आगामी वर्ष वैशाख पहिलो साता राष्ट्रिय भिटामिन ‘ए’ अभियान कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने भएको छ ।...