News Portal

 • टुँडिखेललाई मानव साङ्लोले घेर्दा यस्तो देखियो भक्तपुरको प्रदर्शन (फोटो फिचर)

  बाबुराम दाहाल / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ६ फागुन
  १५६१ पटक
  भक्तपुर, ६ फागुन

  आन्दोलनरत नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले काठमाडौंको टुँडिखेललाई मानव साङ्लोले घेरेको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले प्रतिनिधिसभा विघटन गरेपछि बिरोधमा उत्रिएको प्रचण्ड-माधव नेपाल नेतृत्वको नेकपाले बिहीवार टुँडिखेललाई मानव साङ्लोले घेरेको हो ।

  प्रधानमन्त्री ओलीले पुस ५ गते असंवैधानिक तवरले प्रतिनिधिसभा विघटन गरेपछि आन्दोलित नेकपाले यो पूर्वनिर्धारित संघर्षको कार्यक्रम सम्पन्न गरेकाे छ । तीन चरणका विरोध तथा संघर्षका कार्यक्रम सम्पन्न गरिसकेको उक्त पार्टीले चौथो चरणको संघर्षको कार्यक्रम अन्तर्गत टुँडिखेललाई मानव साङ्लोले घेरेर बिरोध प्रदर्शन गरेको हो । नेकपाले फागुन १५ सम्म चौथो चरणको आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा गरेको छ ।

  बिहीवार सम्पन्न टुँडिखेल घेर्ने प्रदर्शनमा भक्तपुरबाट पनि नेकपाका नेताकार्यकर्ता सहभागी भएका थिए । भक्तपुरका इन्चार्ज एवं पार्टीका केन्द्रीय सदस्य दिलिप प्रजापति भिष्मको नेतृत्वमा उनीहरुले विद्युत प्राधिकरण अगाडिको आर्कमा मानव साङ्लो बनाएका जिल्ला नेता युवराज आचार्यले जानकारी दिए । उनीहरुले प्राधिकरण अगाडिको निलो आकेसे पुलदेखी बागबजार मोडसम्म फैलिएर मानव साङ्लाे बनाएका थिए । प्रदर्शनमा बागमती प्रदेशका नेता देवेन्द्र श्रेष्ठ दिवाकर, जिल्ला सचिव डिपी ढकाल,जिल्ला नेताहरु श्याम बस्नेत, रजन केसी, जीवन तज लगायतका नेता, कार्यकर्ताको उपस्थिति थियो ।

  उनीहरुले प्रतिनिधिसभाको असंवैधानिक विघटन खारेज गर, असंवैधानिक नियुक्ति खारेज गर, भ्रष्टाचारीलाई कारबाही गर, बलात्कारीलाई कारबाही गर, प्रतिगमन मुर्दावाद लगायत विभिन्न प्लेकार्ड तथा ब्यानरहरु बाेकेर बिरोध प्रदर्शन गरेका थिए ।
  थप तस्वीरमा

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  शासक दलहरु मन्त्री पदकै निम्ति हानाथाप गरिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वागमती प्रदेश सभाका सदस्य सुरेन्द्रराज गोसाईले शासक दलहरु...

  सल्लाघारीमा जारी महोत्सवमा दैनिक हजारौको भीड, किनमेल र मनोरन्जन नै मुख्य आकर्षण

  सल्लाघारीस्थित १०८ रोपनी मैदानमा जारी ८ औं भक्तपुर औद्योगिक साँस्कृतिक पर्यटन तथा व्यापार महोत्सव धुमधामका...

  बागमती प्रदेशको महिला चालक उत्पादन कार्यक्रम भक्तपुरबाट शुरु

  बागमती प्रदेशमा महिला लक्षित रोजगार कार्यक्रम अन्तर्गत महिला सवारीचालक उत्पादन प्रक्रिया शुरु गरिएको छ ।...