News Portal

 • कोभिड-१९ विरुद्धको खोप लिन भक्तपुरवासीहरुलाई अनुरोध

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २६ फागुन
  ७७२ पटक
  भक्तपुर, २६ फागुन

  भक्तपुर नगरपालिकाका प्रमुख सुनिल प्रजापतिले कोभिड १९ विरुद्धको खोप लिन  नगरवासीहरुलाई अनुरोध गरेका छन् । ज्येष्ठ नागरिकहरुका लागि खोप सञ्चालन भइरहेका स्वास्थ्य केन्द्रहरुको स्थलगत निरीक्षण पछि उनले उक्त अनुरोध गरेका हुन् ।

  बुधवार उनले नगरपालिका भित्र खोप सेवा संचालन भएका अस्पताल र स्वास्थ्य संस्थाको स्थलगत अवलोकन निरीक्षण गरेका थिए । सो क्रममा उनले भक्तपुर अस्पताल दुधपाटी,सिद्धि स्मृति महिला तथा बाल अस्पताल भेलुखेल, इवामुरा अस्पताल सल्लाघारी, जनस्वास्थ्य सेवा केन्द्र च्याम्हासिंह र जनस्वास्थ्य सेवा केन्द्र भगवतीस्थान सहित ५ ठाउँमा संचालित खोप सेवाको स्थलगत निरीक्षण गरेका प्रेस संयोजक कीर्तिका प्रजापतिले जानकारी गराइन् ।

  निरीक्षणका क्रममा नगर प्रमुख प्रजापतिले खोप केन्द्रका स्वयम्सेवक तथा स्वाथ्यकर्मीहरुसँग खोप लिएका ज्येष्ठ नागरिकहरुको स्वास्थ्यसम्बन्धी तथ्य र तथ्यांकबारे जानकारी लिएका थिए ।साथै, उनले कोभिड १९ विरुद्धको खोप लगाइ उक्त रोगबाट सुरक्षित हुन जिम्मेवारीपूर्वक आफ्नो कर्तव्य पालनाको लागि निर्देशनसमेत दिएका थिए ।

  भक्तपुर नगरपालिकाभित्र कोभिड १९ रोगविरुद्ध पहिलो चरणको खोप लगाउने अभियान २०७७ साल फागुन २३ गते आइतबारदेखि सुरु भइरहेको छ । ६५ वर्ष उमेरदेखिका ज्येष्ठ नागरिकहरुलाई लगाइने उक्त खोप माथि उल्लेखित स्वास्थ्य केन्द्रहरुबाट पायक पर्ने केन्द्रबाट प्रदान भइरहेको नगरपालिकाले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...

  महाजात्राले कमायो २६ करोड ६५ लाख

  mahajatra safalta ghimire

  काठमाडौँ । ‘जात्रा’ र ‘जात्रै जात्रा’ पछि षट्कोण आर्ट्सले निर्माण गरेको तेस्रो भाग ‘महाजात्रा’ प्रदर्शनको...

  क्यानडामा विदेशी विद्यार्थीलाई घर जग्गा किन्न प्रतिबन्ध

  विदेशीलाई क्यानडामा २ वर्षसम्म जग्गा किन्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । समाचार अनुसार यसअघि जनवरी १,...

  आज पनि भिटामिन ‘ए’ खुवाइँदै

  के तपाईले आफ्नो ५ वर्ष मुनिका बच्चालाई ‘भिटामिन ए’ क्याप्सुल ख्वाउनुभयो ? ६ महिनादेखि ५...