News Portal

 • ८० लाख अवैध रकमसहित भक्तपुरमा २ पक्राउ

  भक्तपुर पोष्ट संवाददाताभक्तपुर, २८ फागुन २०७७
  १५४४ पटक
  भक्तपुर, २८ फागुन २०७७

  भक्तपुर प्रहरीले ४२ लाख अवैध नगद, ३८ लाख बराबरको चेक र एक गाडीसहित दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ । बुधवार राति पक्राउ गरिएका उनीहरुलाई शुक्रबार सम्पति सुद्धिकरण विभाग पठाइएको भक्तपुर प्रहरी प्रमुख एसपी तारादेवी थापाले जानकारी दिएकी छन् ।

  एसपी थापाका अनुसार पक्राउ पर्नेमा दोलखा बैतेश्वर–६ घर भइ बालकोट बस्ने वर्ष ३२ का सुमन घिमिरे र सोही ठाउँका ३७ वर्षीय विनोद तामाङ रहेका छन् ।

  प्रहरीले बुधवार साँझ विशेष सूचनाका आधारमा पेप्सिकोलबाट सानोठिमी पुग्दै गर्दा गाडी चालक विनोद तामाङलाई गाडीमा पक्राउ गरेको र उनले चलाएको बा २१ च ३८३९ नम्बरको निलो गाडीमा चेकजाँच गर्दा नगद २७ लाख भेटिएको बताइएको छ । पक्राउ परेका चालकले दिएको सूचनाका आधारमा प्रहरीले अर्का व्यक्ति सुमन घिमिरेलाई १५ लाख ३० हजार नगदसहित पक्राउ गरिएको पनि जनाएको छ । पेप्सिकोलाबाट पक्राउ परेका घिमिरेलाई बालकोटस्थित डेरामा लग्दा सो रकम फेला परेको र उक्त रकमको स्रोत नखुलेको प्रहरीले जनाएको हो ।

  घिमिरेले जुवा तास खेल्ने र खेलाउने काम गरेर उक्त रकम जम्मा पारेको प्रारम्भिक अनुसन्धान बाट  बुझिएको प्रहरीले बताइएको छ । घिमिरेको साथबाट विभिन्न व्यक्ति तथा संस्थाले उनको नाममा दिएका करिव ३८ लाख रुपैयाँको ६ थान चेक पनि बरामद गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ ।

  भक्तपुर प्रहरी प्रमुख रहेकी एसपी तारादेवी थापाले अवैध रुपमा जुवातास खेलाइरहेको भन्ने सूचना पाएपछि परिसरमा कार्यरत प्रहरी निरीक्षक शशीघर शर्मा र प्रहरी निरीक्षक सुदन केसीको कमाण्डमा छुट्टाछुट्टै टोली परिचालन गरी खोजी कार्य हुँदा उनीहरुलाई पक्राउ गर्न सफल भएको जानकारी दिइन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...