News Portal

 • स्थानीयको कुटाइबाट चोरको मृत्यु : ५ पक्राउ

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २२ चैत
  १२७६ पटक
  bhaktapurpoliceभक्तपुर, २२ चैत

  चाँगुनारायण-२ बर्खेपाटीमा गएराती स्थानीयको कुटाइबाट एक युवकको ज्यान गएको छ । पानी तान्ने मोटर चोरी गर्ने व्यक्तिलाई समाई कुटपिट गर्दा उनको ज्यान गएको हो ।

  ज्यान गुमाउने व्यक्तिको सनाखत हुन सकेको छैन । डिएसपी दिपक गिरीका अनुसार उद्धार गर्नेक्रममा उनले आफ्नो ठेगाना काभ्रेपलाञ्चोक कुसादेवी र नाम कृष्ण गुरुङ बताएका छन् । तर, उनका परिवारजन र आफन्तसंग सम्पर्क हुन सकेको छैन । प्रहरीले उनका आफन्त, परिवारजन हाल सम्म पनि सम्पर्कमा नआएको हुँदा संचार माध्यमबाट सम्बन्धित व्यक्ति सम्म सूचना पुर्याुईदिन पनि अनुरोध गरेको छ । प्रहरीका अनुसार बर्ष अन्दाजी ३० को कृष्ण गुरुङ भनिएका मृतकको उचाई ५ फिट १ ईन्च, छोटो कपाल, पातलो शरिर, निधारको बाँया तर्फ पूरानो घाँउको खत, आकाशे निलो रंगको सर्ट, खैरो रंगको कपडाको पाइन्ट लगाएको हुलिया रहेको छ ।

  महानगरीय प्रहरी प्रभाग व्यासीबाट प्रनानि बिर बहादुर भण्डारीको कमाण्डमा पुगेको प्रहरी टोलीले गएराती अन्दाजी ११:३० बजेको समयमा चोर भनिएका व्यक्तिलाई उद्धार गरेको थियो । एक स्थानीयको च्याउ खेतीमा लगाउन बनाएको सानो पानी जम्मा भएको पोखरीमा पानी तान्ने मोटर निकाल्दै गरेको अवस्थामा उनलाई समातेर स्थानीयले कुटपिट गर्दा घाइते भएको अवस्थामा आफूहरुले उद्धार गरी अस्पताल पुर्याएको डिएसपी दिपक गिरीले जानकारी दिए । आज करिब २:३० बजेको समयमा भक्तपुर अस्पतालमा उनको ज्यान गएको बताइएको छ ।

  पानी तान्ने मोटर चोरी गर्दै गरेको अवस्थामा फेला पारी कुटपिट गरी गम्भीर घाइते बनाएको अभियोगमा प्रहरीले ५ जना व्यक्तिहरुलाई नियन्त्रणमा लिई थप अनुसन्धान भइरहेको महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार पक्राउ पर्नेमा स्थानीय टेक बहादुर के.सी., नविन कोजु,बिनोद लाखा,कमल खत्री (फुँयाल) र सनिस कुमार राय रहेका छन् ।घटनाबारे थप अनुसन्धान भैरहेको प्रहरीको भनाइ छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  चाँगुनारायणमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको गयो ज्यान

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ७ भद्रकालीमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा पछाडी सवार मानिसको ज्यान गएको...

  भक्तपुरमा दिनदहाडै बाघको आक्रमणबाट बालिका घाइते

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ४ साङदह स्थित मामाघरमा बस्दै आएकी एक बालिका बाघको आक्रमण...

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी एवं समाजसेवी कासिछ्वालाई मातृशोक

  भक्तपुरका सफल व्यवसायी, युवा समाजसेवी, स्वतन्त्र अभियन्ता एवं खेलाडी श्रीभक्त कासिछ्वालाई मातृशोक परेको छ ।...

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...