News Portal

 • सूर्यविनायकमा पनि वाइसिएलले बनायो वडा कमिटी : भ्रष्टाचार विरुद्ध लाग्न निर्देशन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता सूर्यविनायक, २९ चैत
  १९४८ पटक
  सूर्यविनायक, २९ चैत

  नेकपा (माओवादी केन्द्र)को युवा संगठनको रुपमा रहेको योङ्ग कम्युनिष्ट लिग, नेपाल (वाइसिएल, नेपाल) ले भक्तपुरमा संगठन विस्तारलाई तीब्र बनाएको छ । शनिवार चाँगुनारायणमा वडा कमिटी बिस्तार गरेको वाइसिएलले आइतवार सूर्यविनायकमा वडा कमिटी बनाएको हो ।

  आइतवार सूर्यविनायक-६ मा भएको युवा भेलाबाट वडा नम्बर ६ मा वाइसिएलको कमिटी गठन गरिएको क्षेत्र नं. २ का वाइसिएल संयोजक नरेश रन्जितले जानकारी गराएका छन् । नेता रन्जितका अनुसार कुमार सैंजुको नेतृत्वमा सूर्यविनायक-६ मा वाइसिएलको वडा कमिटी गठन गरिएको छ ।

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का जिल्ला अध्यक्ष डि पी ढकालको प्रमुख आतिथ्यता र सूर्यविनायक नगर इन्चार्ज जीवन तज(दिलकृष्ण)को विशेष आतिथ्यतामा सम्पन्न उक्त भेलामा वाइसिएल केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुर जिल्ला ईन्चार्ज दिनेश थपलिया आक्रोश, मजदुर नेता मिलन लामा, वाइसिएल भक्तपुर जिल्ला संयोजक नरेश वाईबा, बागमती प्रदेश सदस्य राजु कुटु र सरराज उप्रेति लगायतका नेताहरुको समेत उपस्थिति रहेको थियो ।

  उक्त अवसरमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) का जिल्ला अध्यक्ष डिपी ढकालले युवाहरु नै अग्रगमनका सम्बाहक भएकाले निजी स्वार्थका लागि प्रतिगमनको मतियार बन्नु नहुने बताए । उनले उर्जाशील युवाहरुलाई गोलबन्द गर्न र समाज रुपान्तरणमा लाग्नपर्ने आवश्यकता औल्याएका थिए । नेता ढकालले विकासका नाममा भएका भ्रष्टाचारको विरुद्ध लाग्न युवाहरुलाई निर्देशन समेत दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  इनार, ढुंगेधारा र पोखरीहरुको श्रोत संरक्षणमा सरकारले ध्यान दिनुपर्ने

  लालितपुर,  ६ बैशाख २०८१ । काठमाडौं उपत्यका खानेपानी व्यवस्थापन बोर्डको १९ औं वार्षिकोत्सवमा भक्तपुर नगरपालिकाका...

  रामनवमीमा दिव्येश्वरीको वार्षिक पुजा

  भक्तपुर, ५ बैशाख २०८१ । रामनवमीको अवसरमा मध्यपुर थिमि नगरपालिका–१, लोहकिल्थलीस्थित दिव्येश्वरी मन्दिरमा वार्षिक पुजा...

  नव प्रवेशी ८२ शाखा अधिकृतको पदस्थापन, २९ लाई पालिकामा प्रमुख प्रशासकीयको जिम्मेवारी

  निजामती सेवामा नव प्रवेशी शाखा अधिकृतको पदस्थापन गरिएको छ । ब्याट ३७ का ८२ शाखा...

  मध्यपुर थिमिको सिन्दुर जात्रा र जिब्रो छेड्ने जात्रा सम्पन्न, सुजनले दोश्रो पटक छेडे जिब्रो

  भक्तपुरको मध्यपुर थिमि नगरमा सिन्दुर जात्रा सम्पन्न भएको छ । बिस्का जात्राकै अवसरमा मध्यपुरमा बैशाख...

  महोत्सव समापनमा भक्तपुरका पत्रकार ढकाललाई सम्मान

  भक्तपुर । जिल्लामा लामो समयदेखि पत्रकारितामा क्रियाशील रहेका पत्रकार हेमराज ढकाल सम्मानित भएका छन् ।...