News Portal

 • भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रप्रति युवाको आकर्षण, ताथलिबाट ठूलो संख्यामा पार्टी प्रवेश

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ४ बैशाख २०७७
  १८०७ पटक
  भक्तपुर, ४ बैशाख २०७७

  भक्तपुरमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) मा युवाहरुको आकर्षण देखिएको छ । पछिल्लो समय राजनीतिलाई नजिकबाट नियालिरहेका युवाहरुको माओवादी केन्द्रप्रति आकर्षण देखिएको हो ।

  शनिवार चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नम्बर ९ ताथलिबाट १ दर्जन युवाहरु माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन् । राजनीतिक चेतसहित सामाजिक कार्यमा सक्रिय युवाहरु माओवादी केन्द्रमा समाहित भएपछि स्थानीय नेताहरु उत्साहित बनेका छन् ।

  शनिवार सल्लाघारीस्थित पार्टी कार्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच युवा नेता मदन ढुंगाना, दिलकुमार बाला र जगन्नाथ खत्रीको नेतृत्वमा युवाहरु माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् । नवप्रवेशी युवाहरुले परिवर्तनलाई सस्थागत गर्न माओवादीमा गोलबन्द हुनुको बिकल्प नभएको बताए । संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र नेपाल माओवादी केन्द्रकै देन भएको भन्दै उनीहरुले माओवादी केन्द्रले मात्र व्यवस्था र संविधानको रक्षा गर्नसक्ने भएकोले पार्टी प्रवेश गरेको प्रष्ट पारे ।

  युवाहरु व्यक्तिगत स्वार्थले प्रेरित भएर राजनीतिमा लाग्नु नहुनेमा जोड दिदै उनीहरुले समाज, राष्ट्र र श्रमजिवी वर्गको सेवाका लागि माओवादी केन्द्रमा जोडिएको जिकिर गरे । नवप्रवेशी युवाहरुलाई जिल्ला संयोजक डिपी ढकालले पार्टीमा स्वागत गरेका थिए भने नेता देवेन्द्र श्रेष्ठले पार्टीको राजनीतिक बैचारिक प्रशिक्षण दिएका थिए । कार्यक्रममा नेताहरुले अग्रगमनको पक्षमा नलाग्नेहरु युवा हुन नसक्ने उल्लेख गर्दै युवालाई अघि बढ्न सत्ता र शक्तिले रोक्न नसक्ने बताए । पार्टी सडकमा हुँदा जोडिन आउनेहरु वास्तविक कार्यकर्ता भएका भन्दै नेताहरुले नवप्रवेशी युवाहरुबाट पार्टी र क्रान्तिलाई सहयोग पुग्ने विश्वास समेत व्यक्त गरे ।

  उक्त अवसरमा जिल्ला नेताहरु सुरेश न्यौपाने, सुदर्शन पराजुली नगर इन्चार्ज रामशरण दाहाल, नगर संयोजक नरेश खड्का, वडा इन्चार्ज रामलाल नेम्हेफुकी, वाइसिएल संयोजक नरेश वाइवा, बिनोद लामिछाने लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देकोचामा बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको खुलेन पहिचान

  भक्तपुरको देकोचामा मंगलबार यात्रुबाहक बसको ठक्करबाट ज्यान गुमाएका मानिसको पहिचान हुन सकेको छैन । बुधबार...

  आशापुरीमा झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन

  भक्तपुरको सूर्यविनायक- ८ संगै जोडिएको काभ्रेको बनेपा-१४ आशापुरीमा श्री झ्याङ्छुप छ्योर्तेन स्तुपा र बुद्धपार्कको उद्घाटन...

  बिमान दुर्घटनामा सूर्यविनायक नगर अस्पतालका निर्देशक बर्माको भाइको निधन

  बुधवार बिहान त्रिभुवन बिमानस्थलमा भएको सौर्य एयरलाइन्सको जहाज दुर्घटनामा परी १८ जनाको ज्यान गएको छ...

  सौर्य एयरलाइन्स विमान दुर्घटना: १५ जनाको गयो ज्यान, ४ को जिवितै उद्धार

  सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटनामा चार जनाको उद्धार गरिएको नेपाल प्रहरीले जानकारी दिएको छ । उद्धार...

  बानियाँलाई परास्त गरेका बहादुरसिंह बने काँग्रेसबाट बागमतीमा पहिलो मुख्यमन्त्री

  बागमती प्रदेश सरकारको मुख्यमन्त्रीमा बहादुरसिंह लामा नियुक्त भएका छन् । मंगलबार प्रदेश प्रमुख यादव चन्द्र...