News Portal

 • भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रप्रति युवाको आकर्षण, ताथलिबाट ठूलो संख्यामा पार्टी प्रवेश

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ४ बैशाख २०७७
  १७४८ पटक
  भक्तपुर, ४ बैशाख २०७७

  भक्तपुरमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) मा युवाहरुको आकर्षण देखिएको छ । पछिल्लो समय राजनीतिलाई नजिकबाट नियालिरहेका युवाहरुको माओवादी केन्द्रप्रति आकर्षण देखिएको हो ।

  शनिवार चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नम्बर ९ ताथलिबाट १ दर्जन युवाहरु माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन् । राजनीतिक चेतसहित सामाजिक कार्यमा सक्रिय युवाहरु माओवादी केन्द्रमा समाहित भएपछि स्थानीय नेताहरु उत्साहित बनेका छन् ।

  शनिवार सल्लाघारीस्थित पार्टी कार्यालयमा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच युवा नेता मदन ढुंगाना, दिलकुमार बाला र जगन्नाथ खत्रीको नेतृत्वमा युवाहरु माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका हुन् । नवप्रवेशी युवाहरुले परिवर्तनलाई सस्थागत गर्न माओवादीमा गोलबन्द हुनुको बिकल्प नभएको बताए । संघीय लोकतान्त्रिक गणतन्त्र नेपाल माओवादी केन्द्रकै देन भएको भन्दै उनीहरुले माओवादी केन्द्रले मात्र व्यवस्था र संविधानको रक्षा गर्नसक्ने भएकोले पार्टी प्रवेश गरेको प्रष्ट पारे ।

  युवाहरु व्यक्तिगत स्वार्थले प्रेरित भएर राजनीतिमा लाग्नु नहुनेमा जोड दिदै उनीहरुले समाज, राष्ट्र र श्रमजिवी वर्गको सेवाका लागि माओवादी केन्द्रमा जोडिएको जिकिर गरे । नवप्रवेशी युवाहरुलाई जिल्ला संयोजक डिपी ढकालले पार्टीमा स्वागत गरेका थिए भने नेता देवेन्द्र श्रेष्ठले पार्टीको राजनीतिक बैचारिक प्रशिक्षण दिएका थिए । कार्यक्रममा नेताहरुले अग्रगमनको पक्षमा नलाग्नेहरु युवा हुन नसक्ने उल्लेख गर्दै युवालाई अघि बढ्न सत्ता र शक्तिले रोक्न नसक्ने बताए । पार्टी सडकमा हुँदा जोडिन आउनेहरु वास्तविक कार्यकर्ता भएका भन्दै नेताहरुले नवप्रवेशी युवाहरुबाट पार्टी र क्रान्तिलाई सहयोग पुग्ने विश्वास समेत व्यक्त गरे ।

  उक्त अवसरमा जिल्ला नेताहरु सुरेश न्यौपाने, सुदर्शन पराजुली नगर इन्चार्ज रामशरण दाहाल, नगर संयोजक नरेश खड्का, वडा इन्चार्ज रामलाल नेम्हेफुकी, वाइसिएल संयोजक नरेश वाइवा, बिनोद लामिछाने लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देश वृद्धाश्रम बन्ने खतरा रहेको उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठको खुलासा

  काठमाडौँ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले युवाहरू बिदेसीने र उतै पलायन हुने क्रम बढेकोले...

  भक्तपुरको समाजलाई बुद्धिजीवीकरण गर्न र अनुशासित बनाउन स्काउट महत्त्वपूर्ण

  भक्तपुर । भक्तपुुरका नवनियुक्त स्काउटहरुलाई पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल...

  अस्पतालमा रुद्री !

  भौतिकवादको थलो अस्पतालमा भगवान शिवको आरधना गर्दै रुद्री पूजा गरिएको छ । वागमती प्रदेश सरकारको...

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...