News Portal

 • माओवादी केन्द्रद्वारा भक्तपुर अस्पताललाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, २६ जेठ २०७८
  ८८४ पटक
  भक्तपुर, २६ जेठ २०७८

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) भक्तपुरले जिल्लास्थित सरकारी अस्पताललाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेको छ । पार्टीको उपल्लो कमिटीबाट प्राप्त स्वास्थ्य सामाग्री कोभिड अस्पतालको रुपमा रहेको भक्तपुर अस्पताललाई हस्तान्तरण गरिएको हो ।

  बुधवार स्वास्थ्य सामग्री लिएर पार्टीका जिल्ला इन्चार्ज दिलिपकुमार प्रजापति ‘भिष्म’ , नेता देवेन्द्र श्रेष्ठ दिवाकर, अध्यक्ष डीपी ढकाल, प्रदेश सांसद प्रतिमा श्रेष्ठ लगायतका नेताहरु दुधपाटीस्थित भक्तपुर अस्पताल पुगेका थिए । उनीहरुले अस्पतालका अध्यक्ष मिलन सुवाललाई भेटी स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेका हुन् ।

  पार्टी प्रयोजनका लागि उपल्लो कमिटीले उपलब्ध गराएको स्वास्थ्य सामाग्री अधिकत्तम जनताको हितमा प्रयोग होस् भन्ने उदेश्यले सर्वसाधारण जनताको पहुँचमा रहेको भक्तपुर अस्पताललाई हस्तान्तरण गरिएको अध्यक्ष डीपी ढकालले जानकारी दिए । अध्यक्ष ढकालले जनाए अनुसार पीपीइ सेट, अक्सिमिटर, मास्क, सेनिटाइजर लगायतका स्वास्थ्य सामाग्री अस्पताललाई हस्तान्तरण गरिएको हो ।

  इन्चार्ज प्रजापतिको नेतृत्वमा रहेको टोलीले अस्पतालको कोभिड उपचारको अवस्थाबारे जानकारी लिनुका साथै अवलोकन समेत गरेको थियो । कोभिड विरुद्धको लडाइमा स्वास्थ्यकर्मीहरुको योगदानको उच्च प्रशंशा गर्दै नेताहरुले अस्पताललाई आवस्यक सहयोग र समन्वयका लागि नेकपा माओवादी केन्द्र सधै तयार रहेको बताए । उक्त अवसरमा अस्पतालका अध्यक्ष मिलन सुवालले माओवादी केन्द्र बाट आफूहरुलाई सदैव हौसला प्रदान गरिएको प्रति आभार प्रकट गरे । आफ्नो पार्टी पंतिका लागि आएको स्वास्थ्य सामाग्री अस्पताललाई प्रदान गर्नुले ठुलो अर्थ राख्ने भन्दै उनले नेतृत्वको प्रशंसा गरे ।

  यसैबीच बिहीबार नै उक्त टोलीले जनसेवा समाज भक्तपुरका लागि पनि स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेको छ । समाजका सहसंयोजक एवं सामाजिक परिचालक राम प्रजापतिले स्वास्थ्य सामाग्री ग्रहण गर्दै पार्टीप्रति आभार प्रकट गरेका छन् ।

  उक्त अवसरमा माओवादी नेताहरुले कोभिडको डरलाई बिर्सिएर जनताको सेवामा लागेका समाजका परिचालकहरुको प्रशंशा गर्दै समाजसेवा सबैभन्दा ठूलो कार्य भएको र यो सबैको बशको बिषय नभहेको भनेका छन् । उनले निस्वार्थ समाजसेवामा लागेका सस्था र अभियन्ता नै राष्ट्रका गहना भएका भन्दै आफूहरु सधै उनीहरु संगै रहने प्रतिवद्धता प्रकट गरे ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरको आवेदन

  भक्तपुर अस्पतालमा करार सेवाको जागिरका लागि ३ दर्जन बढी डाक्टरले आवेदन दिएका छन् । पदपूर्तीका...

  पत्रकार थापालाई पितृशोक

  नेपाल पत्रकार महासंघ भक्तपुरकी पूर्व उपाध्यक्ष एवं गोरखापत्र दैनिककी फोटो पत्रकार कविता थापालाई पितृशोक परेको...

  महाजात्राले कमायो २६ करोड ६५ लाख

  mahajatra safalta ghimire

  काठमाडौँ । ‘जात्रा’ र ‘जात्रै जात्रा’ पछि षट्कोण आर्ट्सले निर्माण गरेको तेस्रो भाग ‘महाजात्रा’ प्रदर्शनको...

  क्यानडामा विदेशी विद्यार्थीलाई घर जग्गा किन्न प्रतिबन्ध

  विदेशीलाई क्यानडामा २ वर्षसम्म जग्गा किन्न प्रतिबन्ध लगाइएको छ । समाचार अनुसार यसअघि जनवरी १,...

  आज पनि भिटामिन ‘ए’ खुवाइँदै

  के तपाईले आफ्नो ५ वर्ष मुनिका बच्चालाई ‘भिटामिन ए’ क्याप्सुल ख्वाउनुभयो ? ६ महिनादेखि ५...