News Portal

 • सूर्यविनायकमा मानव कंकाल फेला : अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रहरीको अपिल

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ८ साउन
  १५६३ पटक
  bhaktapurpoliceभक्तपुर, ८ साउन

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. ७ गुण्डु स्थित जंगलमा एक मानव कंकाल फेला परेको छ । काफलको रुखमुनि उक्त मानव कंकाल फेला परेको हो ।

  मानव कंकाल जस्तो बस्तु जंगलमा देखेपछि स्थानीयले प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । खबर प्राप्त हुनासाथ शुक्रवार महानगरीय प्रहरी वृत्त जगातीका प्रहरी निरीक्षक सुर्य बहादुर शाहीको कमाण्डमा अनुसन्धान अधिकृत सहितको प्रहरी टोली घटनास्थलमा पुगी अनुसन्धान अघि बढाएको वृत्त प्रमुख रहेका डिएसपी राजेश थापाले जानकारी दिए ।

  काफलको रुखको कापोमा पहेलो नाम्लो सहित हरियो नाइनलको डोरी समेत झुण्डिरहेको र नजिकैको झाडीमा हिलो, माटो लागेको कपडाहरु यत्रतत्र छरिएको पाइएको प्रहरीले जनाएको छ । कानून बमोजिम घटनास्थल मुचुल्का गरी उक्त कंकाल/हड्डीहरुलाई संकलन गरी परिक्षणको लागी केएमसी अस्पलत दुवाकोट पठाइएको र घटनाको सम्बन्धमा थप अनुसन्धान कार्य भईरहेको डिएसपी थापाले बताए ।

  घटनाको सम्बन्धमा महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले एक प्रेस बिज्ञप्ती जारी गरी अनुसन्धानमा सहयोग गरिदिन अनुरोध गरेको छ । सूचना अधिकारी रहेका डिएसपी दिपक गिरीद्वारा जारी प्रेस बिज्ञप्तीमा घटनास्थलबाट रातो रंगको म्याजिक चप्पल (अन्दाजी ७/८ नम्बर) १ जोर,Adidas लेखेको कालो ट्राउजर १ थान, कालो हुक १ थान,हाप बाहुला भएको सेतो टिर्सट १ थान फेला परेकाले यस प्रकारको कपडा लगाएको मानिस हराएको भएमा प्रहरीलाई जानकारी गराई प्रहरी अनुसन्धानमा सहयोग गर्न अपिल गरिएको छ ।

  महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले परिसरका डिएसपी दिपक गिरीको मोबाइल नम्बर ९८५१११४८२१ र जगाती वृत्तका डिएसपी राजेश थापाको मोबाइल नम्बर ९८५१२८८६३३ सार्वजनिक गर्दै केहि जानकारी भए सम्पर्क गरी अनुसन्धानमा सहयोग गर्न प्रेस बिज्ञप्तीमार्फत अपिल गरेको हो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  देश वृद्धाश्रम बन्ने खतरा रहेको उपप्रधान एवं गृहमन्त्री श्रेष्ठको खुलासा

  काठमाडौँ । उपप्रधान तथा गृहमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले युवाहरू बिदेसीने र उतै पलायन हुने क्रम बढेकोले...

  भक्तपुरको समाजलाई बुद्धिजीवीकरण गर्न र अनुशासित बनाउन स्काउट महत्त्वपूर्ण

  भक्तपुर । भक्तपुुरका नवनियुक्त स्काउटहरुलाई पदाधिकारीहरुलाई बधाई तथा शुभकामना कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल...

  अस्पतालमा रुद्री !

  भौतिकवादको थलो अस्पतालमा भगवान शिवको आरधना गर्दै रुद्री पूजा गरिएको छ । वागमती प्रदेश सरकारको...

  भान्सामा महंगीको मार पर्न नदिन पहल, सस्तियो मूल्य

  भान्सामा प्रयोग हुने मसाला जिराको भाउ भारीमात्रामा घटेको छ । पछिल्लो समय जिराको मूल्य घटेको...

  ३५ दिनदेखि सिटिइभिटिका कर्मचारीहरु आन्दोलित, पेल्ने पक्षमा नेतृत्व

  सानोठिमीस्थित प्राविधिक शिक्षा तथा व्यावसायिक तालिम परिषद (सिटिइभिटि) का कर्मचारीहरु आन्दोलित भएका ३५ दिन पुगेको...