News Portal

 • नेताद्वय दाहाललाई मातृशोक

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, ६ भदौ
  १२८३ पटक
  भक्तपुर, ६ भदौ

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का चाँगुनारायण नगर इन्चार्ज रामशरण दाहाल तथा नेपाल राष्ट्रिय कर्मचारी संगठन(निजामति)का भक्तपुर इन्चार्ज कुबेरप्रसाद दाहाल लगायत परिवारजनलाई मातृशोक परेको छ । उनीहरुका ममतामयी माता पुतली दाहालको निधन भएको हो ।

  सामान्य स्वास्थ्य अवस्था रहेकी ८१ वर्षिया आमाको निधन भएपछि दाहाल परिवार शोकमा परेको छ । स्वास्थ्यमा  सामान्य समस्या देखिएपछि चाँगुनारायण ३ दाहाल गाउँस्थित निजी निवासबाट उनलाई केएमसी अस्पताल पुर्याइएको थियो । केएमसी अस्पताल सिनामंगलमा शनिवार दिउँसो उनको निधन भएको पारिवारिक श्रोतले जनाएको छ । शनिवार साँझ नै आमा पुतलीको पार्थिव शरीरलाई झौखेलस्थित स्थानीय हनुमानघाट पुर्याई अन्तिम सस्कार गरिएको थियो ।

  दिवंगत आमा पुतली दाहालका ४ छोरा र २ छोरी छन् । नेकपा (माओवादी केन्द्र)का भक्तपुर अध्यक्ष डिपी ढकालले उनीप्रति भावपूर्ण श्रद्धान्जली व्यक्त गर्दै परिवारजनमा गहिरो समवेदना व्यक्त गरेका छन् । भक्तपुरपोस्टका शुभचिन्तक नेताद्वयका ममतामयी माताप्रति भक्तपुर पोस्ट परिवार समेत हार्दिक श्रद्धान्जली व्यक्त गर्नुका साथै शोक सन्तप्त परिवारमा धैर्य धारण गर्ने शक्ति प्राप्त होस् भन्ने कामना गर्दछ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पानी पटाउँदा करेन्ट लागेपछि भक्तपुरमा एक किसानको निधन

  खेतमा पानी लैजाने क्रममा करेन्ट लागी भक्तपुरमा एक किसानको ज्यान गएको छ । भक्तपुर नगरपालिका...

  आज मध्यपुर थिमिमा हात्ती माथि नाँच देखाइने

  मंगलबार मध्यपुर थिमिका विभिन्न स्थानमा पुलु किसि नाच देखाइने भएको छ। करिव चार वर्षपछि आज...

  भक्तपुरमा सहकारीकर्मीको बागमती प्रदेश समिट हुने

  बागमती प्रदेश बचत तथा ऋण सहकारी संघ (बागमती प्रोस्कून) को आयोजनामा यही फागुन १६ र...

  ७१ वर्षमा विवाह

  डोटीको जोरायल गाउँपालिका-५ भाम गाउँका ७१ वर्षीय वृद्धले आफ्नो प्रेमलाई विवाहमा परिणत गरेका छन् ।...

  अन्ना स्टिरले पाउने भइन् यो वर्षको कालीभक्त पन्त लोकसाहित्य अन्तर्राष्ट्रिय पुरस्कार

  फलेवास पर्वत । कालीभक्त–कृष्णा पन्त स्मृति प्रतिष्ठानद्वारा स्थापित कालीभक्त पन्त लोकसाहित्य अन्तर्राष्ट्रिय पुरस्कार २०८० अमेरिकन...