News Portal

 • महेश बस्नेतकै निर्वाचन क्षेत्रमा निर्वाचित प्रदेश सांसद श्रेष्ठ एकीकृत समाजवादीमा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर, १५ भदौ
  १३९२ पटक
  rajendramanभक्तपुर, १५ भदौ

  नेकपा(एमाले) विभाजित भई बनेको माधवकुमार नेपाल नेतृत्वको नेकपा (एकीकृत समाजवादी) मा भक्तपुरका एक प्रदेश सांसद समेत खुलेका छन् । भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नं. २ अन्तर्गत मध्यपुर थिमि क्षेत्रबाट प्रत्यक्षतर्फ निर्वाचित प्रदेशसभा सदस्य डा. राजेन्द्रमान श्रेष्ठले नेपाल नेतृत्वको नयाँ पार्टी रोजेका हुन् ।

  प्रदेश सांसद डा श्रेष्ठले मंगलवार हेटौडा स्थित बागमति प्रदेश निर्वाचन कार्यालय पुगेर नेकपा (एकीकृत समाजवादी)को पक्षमा सनाखत गरेका छन् । डा श्रेष्ठ लगायत नेकपा(एमाले)बाट निर्वाचित बागमती प्रदेश सभाका १२ जना सदस्यले नेकपा (एकीकृत समाजवादी) रोजेका हुन् ।

  निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का प्रतिनिधि सभा सदस्य रहेका एमाले नेता महेश बस्नेतले भक्तपुरमा एमालेका वडा सदस्य समेत नेपाल नेतृत्वको नयाँ पार्टीमा नगएको सार्वजनिक भाषण गरिरहदा उनकै क्षेत्रबाट प्रदेश सभामा प्रत्यक्ष निर्वाचित सांसद डा श्रेष्ठ नेपालको नयाँ पार्टीमा खुलेका छन् । नेपाल नेतृत्वको नेकपा (एकीकृत समाजवादी) रोज्ने उनी नेकपा एमाले भक्तपुरका उच्च तहका जनप्रतिनिधि हुन् ।

  बौद्धिक नेता डा श्रेष्ठ नेकपा (एकीकृत समाजवादी)मा खुलेसंगै भक्तपुरमा एमालेलाई ठुलो धक्का लागेको छ । भक्तपुर एमालेलाई यसले सांगठनिक रुपमा मात्र नभई मनोबैज्ञानिक रुपमा समेत कमजोर बनाएको बताइएको छ ।

  बागमती प्रदेशमा हालसम्म डा. राजेन्द्रमान श्रेष्ठ,राजेन्द्र पाण्डे, मुनु सिग्देल, रमा आलेमगर, लक्ष्मण लम्साल, वसुन्धरा हुमागाईं, माधव पौडेल, वसन्त मानन्धर, पार्वती सिलवाल, कुसुम कार्की, इन्द्रमाया गुरुङ र कृष्ण खनाल नेपाल नेतृत्वको नेकपा (एकीकृत समाजवादी)मा खुलेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...

  शिशु निकेतन स्कूलकी छात्रा होस्टेलमै मृत फेला

  चितवनको रत्ननगर नगरपालिका–१० स्थित एकता शिशु निकेतन बोर्डिङ स्कुलको होस्टलमा एक छात्रा मृत फेला परेकी...

  चाँगुनारायणमा घरफोडी दिनदहाडै चोरी, २ युवक पक्राउ

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ३ मा कोही नभएको मौका पारी दिनदहाडै चोरी गर्ने २...