News Portal

 • आयोजकलाई पछि पार्दै हेल्दि फुट्सलले हात पार्यो भक्तपुरव्यापी प्रतियोगिताको उपाधी

  मदन ढुंगाना / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, २१ असोज
  ५३८ पटक
  भक्तपुर, २१ असोज

  प्रथम भक्तपुर जिल्लाव्यापी फ़ुट्सल प्रतियोगितामा आयोजक एबिसी क्लबलाई पछि पार्दै हेल्दि फ़ुट्सलको क्लबले उपाधी हात पारेको छ । बिहीवार राति सम्पन्न खेलमा आयोजकको टिम बिरुद्ध हेल्दि फ़ुट्सलले जीत हासिल गरेको हो ।

  सूर्यविनायकस्थित ख्वप फ़ुट्सलमा भएको फ़ाइनल खेलमा हेल्दिका लाागि सरोज सुवालले गरेको १ गोल नै निर्णायक बन्न पुगेपछि हेल्दी फ़ुट्सल बिजयी बन्न पुगेको छ । आयोजकको टिमले कुनै पनि गोल गर्न नसक्दा दोश्रो स्थानमा चित्त बुझाउन पर्यो ।

  उद्धार मिडिया र पाण्डोबजार फ्रेन्डशिप क्लबद्वारा आयोजित फ़ुट्सल प्रतियोगितामा २६ समूह सहभागी रहेका प्रतियोगिताका संयोजक प्रदिप ढकालले बताए ।बिजेता हेल्दी फ़ुट्सलले नगद ५५ हजार ५ सय ५५ सहित ट्रफी र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ भने उपविजेता आयोजक एबिसीले नगद २२हजार २ सय २२ रुपैया प्राप्त गरेको उनले जनाएका छन् ।

  प्रतियोगितामा बेस्ट प्लेयरको उपाधी भने आयोजक टिमका सतिस सुवालले प्राप्त गरेका छन् भने बेस्ट गोलकिपर अवार्ड सोही क्लबका विकेश त्वाटिले हात पार्न सफल भए । इमर्जिङ्ग खेलाडीको अवार्ड हेल्दीका कुसल सुवाललाई दिइएको छ भने फेयर प्ले अवार्ड भक्तपुर वेभ फ़ुट्सल क्लबले हात पारेको छ ।

  प्रमुख अतिथि रहेका सूर्यविनायक नगर प्रमुख बासुदेव थापा र विशेष अतिथि द्वय नेकपा(माओवादी केन्द्र)का भक्तपुर संयोजक डिपी ढकाल र वडा नम्बर ६ का वडाध्यक्ष रामेश्वर धोजुले बिजेता टिम र खेलाडीहरुलाई पुरस्कार प्रदान गरेका थिए । पुरस्कार वितरण कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नगरप्रमुख थापाले खेल र खेलाडीको बिकासको लागि नगरपालिकाले सक्दो सहयोग गर्ने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए भने अध्यक्ष ढकालले टिम वर्क खेलाडीबाट नेताहरुले समेत सिक्नपर्ने आवश्यकता औल्याए ।

  उक्त अवसरमा युवा नेताहरु र समाजसेवीहरु समेत अतिथिको रुपमा सहभागी भएका थिए भने खेलप्रेमी जनसमुदायहरुको उल्लेख्य उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...

  राखेपमा खेलकर्मीहरुको हरिबिजोग : सदस्य सचिवमा ब्यापारीकै पल्ला भारी

  फेरि व्यापारीलाई नै खेलकुदको नेतृत्व दिने तयारी काठमाडौं, मंसिर ११– देशमा सरकार परिवर्तनसँगै नेपाली खेलकुद...

  भक्तपुरका स्ववासीको भूमि सम्बन्धी समस्या समाधान गरिने

  भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्री शशी श्रेष्ठले भक्तपुरमा रहेका स्ववासी र बेनिसाको समस्या...

  चाँगुनारायणमा नरेश खड्काको नेतृत्वमा माओवादी केन्द्रको नयाँ नगर समिति निर्वाचित

  सत्ता साझेदार दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ले भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकामा नयाँ नेतृत्व निर्वाचित...

  भक्तपुर सांगीतिक समाजको आयोजनामा २५ जनाले गरे रक्तदान

  भक्तपुर सांगीतिक समाजले आफ्नो पाँचौ स्थापना दिवसको अवसर पारेर रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।...