News Portal

 • वाइसिएल भक्तपुरको इन्चार्जमा आक्रोश, संयोजकमा रंजीत

  मदन ढुंगाना / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, १६ कात्तिक २०७८
  ११५८ पटक
  dinesh thapaliya naresh ranjitभक्तपुर, १६ कात्तिक २०७८

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)को  सहायक संगठन योङ्ग कम्युनिष्ट लिग, नेपाल (वाइसिएल, नेपाल)ले आफ्नो जिल्ला इन्चार्ज र संयोजकको जिम्मेवारी टुंगो लगाएको छ । वाइसिएलले देशैभरको जिल्ला नेतृत्व मंगलवार साँझ टुंगो लगाएको हो ।

  भक्तपुर पोष्टलाई प्राप्त केन्द्रीय कार्यालयको सर्कुलर अनुसार वाइसिएलका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहेका युवा नेता दिनेश थपलिया ‘आक्रोश’लाई भक्तपुर इन्चार्जमा निरन्तरता दिइएको छ । उनी पार्टीको तत्कालिन जनयुद्धका जनयोद्धा समेत हुन् ।

  त्यसैगरी भक्तपुर संयोजकको जिम्मेवारी युवा नेता नरेश रंजीतले पाएका छन् । वाइसिएल भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का संयोजक रहेका रंजीतको जिल्ला संयोजकमा बढुवा भएको हो । यस अघि नरेश वाइवा जिल्ला संयोजक रहेका थिए । वाइवा केन्द्रीय सदस्य भए संगै रिक्त पदमा रंजीत पुगेका छन् । सफल युवा व्यवसायी रहेका रंजीत वाइसिएलका कुशल संगठक समेत हुन् ।

  जिल्ला संयोजक नियुक्त भएसंगै रंजीतले अब संगठनको काम द्रुत गतिमा अघि बढ्ने बताए । यथाशिघ्र ४ वटै नगरपालिका र प्रत्येक वडामा पदाधिकारीसहित कार्यसमिति बनाएर जिम्मेवारी दिइने उनको भनाइ छ । वाइसिएललाई क्रान्तिकारी, शसक्त र जनताको प्यारो बनाएर नमूना संगठनको रुपमा भक्तपुर संगठनलाई अघि बढाउने उनले प्रतिवद्धता प्रकट गरेका छन् ।

  त्यसैगरी इन्चार्ज आक्रोशले भक्तपुर जिल्ला पार्टीको निर्देशनमा वाइसिएलले असामाजिक तत्व र भ्रष्टाचारीहरुको भण्डाफोर गर्ने बताए । पार्टीको सहायक संगठनको रुपमा जिम्मेवारी बहन गर्ने बताउदै उनले धन र डनको आडमा पार्टीलाई हेप्न खोज्नेहरुलाई परास्त गर्ने समेत प्रतिक्रिया दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न...

  राखेपमा खेलकर्मीहरुको हरिबिजोग : सदस्य सचिवमा ब्यापारीकै पल्ला भारी

  फेरि व्यापारीलाई नै खेलकुदको नेतृत्व दिने तयारी काठमाडौं, मंसिर ११– देशमा सरकार परिवर्तनसँगै नेपाली खेलकुद...

  भक्तपुरका स्ववासीको भूमि सम्बन्धी समस्या समाधान गरिने

  भूमि व्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्री शशी श्रेष्ठले भक्तपुरमा रहेका स्ववासी र बेनिसाको समस्या...

  चाँगुनारायणमा नरेश खड्काको नेतृत्वमा माओवादी केन्द्रको नयाँ नगर समिति निर्वाचित

  सत्ता साझेदार दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ले भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकामा नयाँ नेतृत्व निर्वाचित...

  भक्तपुर सांगीतिक समाजको आयोजनामा २५ जनाले गरे रक्तदान

  भक्तपुर सांगीतिक समाजले आफ्नो पाँचौ स्थापना दिवसको अवसर पारेर रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।...