News Portal

 • वाइसिएल भक्तपुरको इन्चार्जमा आक्रोश, संयोजकमा रंजीत

  मदन ढुंगाना / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, १६ कात्तिक २०७८
  १८०५ पटक
  dinesh thapaliya naresh ranjitभक्तपुर, १६ कात्तिक २०७८

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)को  सहायक संगठन योङ्ग कम्युनिष्ट लिग, नेपाल (वाइसिएल, नेपाल)ले आफ्नो जिल्ला इन्चार्ज र संयोजकको जिम्मेवारी टुंगो लगाएको छ । वाइसिएलले देशैभरको जिल्ला नेतृत्व मंगलवार साँझ टुंगो लगाएको हो ।

  भक्तपुर पोष्टलाई प्राप्त केन्द्रीय कार्यालयको सर्कुलर अनुसार वाइसिएलका केन्द्रीय सदस्यसमेत रहेका युवा नेता दिनेश थपलिया ‘आक्रोश’लाई भक्तपुर इन्चार्जमा निरन्तरता दिइएको छ । उनी पार्टीको तत्कालिन जनयुद्धका जनयोद्धा समेत हुन् ।

  त्यसैगरी भक्तपुर संयोजकको जिम्मेवारी युवा नेता नरेश रंजीतले पाएका छन् । वाइसिएल भक्तपुरको निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ का संयोजक रहेका रंजीतको जिल्ला संयोजकमा बढुवा भएको हो । यस अघि नरेश वाइवा जिल्ला संयोजक रहेका थिए । वाइवा केन्द्रीय सदस्य भए संगै रिक्त पदमा रंजीत पुगेका छन् । सफल युवा व्यवसायी रहेका रंजीत वाइसिएलका कुशल संगठक समेत हुन् ।

  जिल्ला संयोजक नियुक्त भएसंगै रंजीतले अब संगठनको काम द्रुत गतिमा अघि बढ्ने बताए । यथाशिघ्र ४ वटै नगरपालिका र प्रत्येक वडामा पदाधिकारीसहित कार्यसमिति बनाएर जिम्मेवारी दिइने उनको भनाइ छ । वाइसिएललाई क्रान्तिकारी, शसक्त र जनताको प्यारो बनाएर नमूना संगठनको रुपमा भक्तपुर संगठनलाई अघि बढाउने उनले प्रतिवद्धता प्रकट गरेका छन् ।

  त्यसैगरी इन्चार्ज आक्रोशले भक्तपुर जिल्ला पार्टीको निर्देशनमा वाइसिएलले असामाजिक तत्व र भ्रष्टाचारीहरुको भण्डाफोर गर्ने बताए । पार्टीको सहायक संगठनको रुपमा जिम्मेवारी बहन गर्ने बताउदै उनले धन र डनको आडमा पार्टीलाई हेप्न खोज्नेहरुलाई परास्त गर्ने समेत प्रतिक्रिया दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियानमा पूर्व प्रधानमन्त्री ओलीको ऐक्यवद्धता

  भक्तपुरबाट शुरु गरिएको ‘राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियान’ मा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ऐक्यवद्धता...

  ४ चिनियाँ नागरिक भक्तपुरमा पक्राउ

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. १० भातेढिकुर स्थित अरनिको हाइवे बाट ४ चिनियाँ नागरिक पक्राउ...

   नेपालमा सुनको नयाँ किर्तिमान

  नेपाली बजारमा सुनको मूल्यले नयाँ किर्तिमान बनाएको छ । विहिबार सुन तोलामा १८ सयले बढेर...

  जेठ २६ गते नगदेशमा दिनभर वः फेस्टिबल, ४ लाखले अवलोकन गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकामा फेरिपनि वः फेस्टिबल हुने भएको छ । अघिल्लो वर्ष दुईपोखरीमा गरिएको व:...

  मातृभाषा जोगाउने अभियानमा पनि पत्रकारिता जोडिनुपर्नेमा जोड

  उपप्रधान एवं परराष्ट्र मन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ प्रकाशले मातृभाषाको संरक्षणका लागि पत्रकारिता जगत अघि बढ्नुपर्ने बताएका...