News Portal

 • चाँगुनारायणमा नरेश खड्काको नेतृत्वमा माओवादी केन्द्रको नयाँ नगर समिति निर्वाचित

  मदन ढुंगाना / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ११ मंसिर २०७८
  ७७३ पटक
  भक्तपुर, ११ मंसिर २०७८

  सत्ता साझेदार दल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) ले भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिकामा नयाँ नेतृत्व निर्वाचित गरेको छ । शनिबार सम्पन्न प्रथम अधिवेशनबाट नयाँ नेतृत्व निर्वाचित भएको हो ।                                                                                                                                  चानपा-२ दुवाकोटका युवा नेता नरेश खड्काको अध्यक्षतामा ६५ सदस्यीय चाँँगुनारायण नगर समिति निर्विरोध निर्वाचित भएको निर्वाचन समितिका सदस्य जगन्नाथ  डुम्रेले जनाएका छन् । उनका अनुसार उपाध्यक्षमा रामकुमार तामाङ,सुमन दाहाल र बिनोद लामिछाने निर्वाचित भएका छन् ।                                                                                                         त्यसैगरी सचिवको जिम्मेवारी महिला नेतृ चण्डिका लामिछानेले पाएकी छन् भने युवा नेता श्याम नायजु सहसचिव निर्वाचित हुन सफल भएका बताइएको छ ।  कार्यसमितिको कोषाध्यक्षमा अर्का युवा नेता जगन्नाथ खत्री निर्वाचित भएका छन् । कार्यसमितिका सबै पदाधिकारी युवा हुन् । नगर इन्चार्ज रामशरण दाहालले युवा पुस्ताको काधमा नगर पार्टी हाक्ने जिम्मेवारी दिइएको बताए । नेतृत्वमा युवालाई अघि सार्ने पार्टी नीति बमोजिम यो भएको उनको भनाइ छ ।                                                                                                        चाँँगुनारायणको अधिवेशन उद्घाटन बिहान पार्टीको केन्द्रीय सदस्य एवं भूमि,सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्री शशी श्रेष्ठले गरेकी थिइन् । उद्घाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दै जिल्ला इन्चार्ज दिलिप प्रजापति भिष्म,सहइन्चार्ज देवेन्द्र श्रेष्ठ, संयोजक डिपी ढकाल, जिल्ला नेता सुरेश न्यौपाने,सुदर्शन पराजुली,रामलाल नेम्हफुकी लगायतले सर्वसम्मत नेतृत्वको लागि प्रेरित गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आईपीएल अक्सनमा नेपालका १५ खेलाडी

  इन्डियन प्रिमियर लिग ( आईपीएल ) को अक्सन फेब्रुअरी १२ र १३ तारिखमा भारतको बैंगलोरमा...

  मौसमीफ्लू कि कोभिड कसरी थाहा पाउने

  कोभिड महामारीकाबीच मौसममा देखिएको प्रभावका कारण कोभिडजस्तै लक्षण भएका मानिसहरूको सङ्ख्यामा वृद्धि देखिएको चिकित्सकहरूले बताएका...

  रहेनन् पूर्व सांसद एवं साल्ट ट्रेडिङका अध्यक्ष मानन्धर

  साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेसनका अध्यक्ष एवम् नेपालका चर्चित उद्योगी लक्ष्मीदास मानन्धरको निधन भएको छ । पछिल्लो समय...

  जोरबिजोर नियम अनुसार सवारी चलाउन सिडिओ शर्माको आदेश

  rudra sharma

  काठमाडौँ उपत्यकाभित्र चल्ने यातायातमा जोरबिजोर प्रणाली लागू गरिएको छ । कोभिड नियन्त्रणका लागि भन्दै प्रमुख...

  समाजवादी प्रेस संगठन भक्तपुरको अध्यक्षमा कार्की, सचिवमा चौलागाईं

  नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी) निकट समाजवादी प्रेस संगठन नेपाल भक्तपुरको नेतृत्वमा पत्रकार दिनेश कार्की...