News Portal

 • भक्तपुरमा माओवादी केन्द्रको नगर सम्मेलन सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ११ मंसिर २०७८
  २१८३ पटक
  भक्तपुर, ११ मंसिर २०७८

  भक्तपुर नगरपालिकामा नेकपा (माओवादी केन्द्र)को दोश्रो सम्मेलन सम्पन्न भएको छ । शनिवार सल्लघारीमा सम्मेलन सम्पन्न भएको हो ।                                                                                सम्मेलनले ६५ सदस्यीय भक्तपुर नगर कार्यसमिति निर्विरोध निर्वाचित गरेको जिल्ला संयोजक डिपी ढकालले जानकारी दिए । पदाधिकारी भने कार्यसमितिको पहिलो बैठकले टुंगो लगाउने बताइएको छ ।                                                                                                                                              नमस्ते ब्याङ्क्वेट्मा सम्पन्न सम्मेलनको उद्घाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दै पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं जिल्ला इन्चार्ज दिलिप प्रजापतिले देशमा परिवर्तनकारी शक्ति माओवादी केन्द्र मात्र भएको भन्दै परिवर्तनको रक्षाको लागि संगठन मजबुद बनाउनुको बिकल्प नभएको बताए । त्यसैगरी सहइन्चार्ज देवेन्द्र श्रेष्ठले भक्तपुरको संगठन निराश हुनुपर्ने किसिमको नभएको भन्दै पुनः पहिलेकै उभार ल्याउन पार्टीका सबै कार्यकर्ता उत्साहित भएर संगठन निर्माणमा लाग्नुपर्ने आवश्यकता औल्याएका थिए । कार्यक्रममा जिल्ला संयोजक डिपी ढकालले भक्तपुरमा नेमकिपाको सत्ता ढाल्ने सामर्थ्य माओवादी केन्द्र संग भएको जिकिर गरे । उनले तत्कालीन प्रधानमन्त्री केपी ओलीले प्रतिगामी कदम चाली संसद विघटन गर्दा तीन बित्ता उफ्रेर नेमकिपाले समर्थन गरेको भन्दै केन्द्रमा ओलीको सत्ता ढले जस्तै भक्तपुरमा नेमकिपाको सत्ता ढल्ने दावी गरे ।                              नगर संयोजक साजन प्रजापतिले संचालन गरेको उक्त कार्यक्रमको अध्यक्षता युवा नेता कृष्णहरि सैजुले गरेका थिए । उक्त अवसरमा प्रदेश सांसद प्रतिमा श्रेष्ठ,  नेताहरू सुरेश न्यौपाने, सत्यलाल मुल, सुनिल बासु लगायतको आतिथ्यता रहेको युवा नेता राकेश सुवालले जानकारी दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियानमा पूर्व प्रधानमन्त्री ओलीको ऐक्यवद्धता

  भक्तपुरबाट शुरु गरिएको ‘राष्ट्रका लागि दुई घण्टा अभियान’ मा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले ऐक्यवद्धता...

  ४ चिनियाँ नागरिक भक्तपुरमा पक्राउ

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नं. १० भातेढिकुर स्थित अरनिको हाइवे बाट ४ चिनियाँ नागरिक पक्राउ...

   नेपालमा सुनको नयाँ किर्तिमान

  नेपाली बजारमा सुनको मूल्यले नयाँ किर्तिमान बनाएको छ । विहिबार सुन तोलामा १८ सयले बढेर...

  जेठ २६ गते नगदेशमा दिनभर वः फेस्टिबल, ४ लाखले अवलोकन गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकामा फेरिपनि वः फेस्टिबल हुने भएको छ । अघिल्लो वर्ष दुईपोखरीमा गरिएको व:...

  मातृभाषा जोगाउने अभियानमा पनि पत्रकारिता जोडिनुपर्नेमा जोड

  उपप्रधान एवं परराष्ट्र मन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठ प्रकाशले मातृभाषाको संरक्षणका लागि पत्रकारिता जगत अघि बढ्नुपर्ने बताएका...