News Portal

 • भक्तपुर एमाले अध्यक्षमा दोहोरिए देउजा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २४ पुस २०७८
  ३९२ पटक
  भक्तपुर, २४ पुस २०७८

  नेकपा (एमाले) भक्तपुर जिल्ला कमिटीको अध्यक्षमा बचन देउजा दोहोरिएका छन् । आठौ जिल्ला अधिबेशनबाट देउजाको अध्यक्षतामा नयाँ कमिटी चयन भएको हो । उनी पार्टी एकतापछि बनेको तत्कालीन नेकपाको समेत जिल्ला अध्यक्ष रहेका थिए । यद्यपि उनी सातौ अधिवेशनबाट निर्वाचित अध्यक्ष भने होइनन् ।

  शनिबार सम्पन्न अधिवेशनबाट देउजाको अध्यक्षतामा १०५ सदस्यीय जिल्ला कमिटी सर्वसम्मत निर्वाचित भएको नवनिर्वाचित सचिव मोहनवीर श्रेष्ठले जानकारी गराए । उनका अनुसार उपाध्यक्षमा बासुदेव थापा निर्वाचित भएका छन् भने उपसचिवमा मिलन सुवाल र दामोदर दंगाल निर्वाचित भएका छन् ।                                                                                                                                                         अध्यक्षका दावेदार नेताहरु शशीजङ्ग थापा, मदनसुन्दर श्रेष्ठ लगायतको फरक समूह देखिएको थियो । सर्वसम्मत भनिएको जिल्ला कमिटीमा भने उनीहरु अटाएका छैनन् । शुक्रवार पार्टीका बरिस्ठ उपाध्यक्ष इश्वर पोख्रेलले भक्तपुर अधिवेशन उद्घाटन गरेका थिए । करिब ५ सय जना अधिवेशन प्रतिनिधि रहेका एमाले जिल्ला अधिवेशन सर्वसम्मत नयाँ नेतृत्व चयन गर्दै सम्पन्न भएको जिल्ला इन्चार्ज सोमप्रसाद मिश्रले दावी गरेका छन् । एमालेले २०४८ मा भक्तपुरमा पहिलो अधिवेशन गरेको थियो । त्यतिबेला एमाले भक्तपुर कमिटी ७ सदस्यीय रहेको थियो । नवनिर्वाचित १०५ सदस्यीय कमिटीमा युवाहरू बढी अटाएका छन् । नवनिर्वाचित अध्यक्ष देउजा पनि एमालेका युवा नेता हुन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...

  यस्तो बन्यो भक्तपुरको गौरवको योजना : २५ गते उद्घाटन

  bhajya pukhu bhaktapur

  १२ औं शताब्दीमा बनेको भक्तपुरको भाज्या पोखरीको पुनर्निर्माण सम्पन्न गरिएको छ । लोप हुने अवस्थामा...