News Portal

 • आवेदक भ्रमित हुँदा यातायात कार्यालयमा भीड बढ्यो : भट्टराई

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, २६ बैशाख २०७९
  ६१४ पटक
  भक्तपुर, २६ बैशाख २०७९

  सवारी चालक अनुमती पत्रको लागि अनलाइन फाराम भरेका सबैले परीक्षामा सहभागी हुन पाउने ग्यारेन्टी गरिएको छ । यातायात व्यवस्था कार्यालय जगातीका कार्यालय प्रमुख नेत्रप्रसाद भट्टराईले फाराम भरेका सबै आवेदक परीक्षामा सामेल हुन पाउने जनाएका हुन ।

  अनलाइन फाराम भरेकालाई बैशाख मसान्त भित्र सम्पर्क राख्न सूचना गरिएपछि मानिसहरुमा उक्त मिति पछि सम्पर्क गर्न नपाइने र पुन: आवेदन भर्नुपर्ने भ्रम रहेको उनको भनाइ छ । ”हामीले थाती रहेका काम छिटो सकाऔ भनेर सूचना गर्यौ तर आवेदकहरुमा भ्रम उत्पन्न हुँदा कार्यालयमा भीड बढ्यो।” उनले भने ।

  कार्यालय प्रमुख भट्टराईका अनुसार अत्याधिक भीड बढेपछि आइतवार एक अर्को सूचना प्रकाशित गरी सम्पर्क गर्ने मिति बढाएर जेष्ठ १५ गतेसम्मको समय दिइएको छ । यो समय भित्र डिसेम्बर सम्मको सम्पर्क मिति पाएका सबै आवेदकलाई सेवा दिन सकिने उनले जानकारी गराए । यद्यपी त्यो नै अन्तिम मिति पनि नभएको उनको भनाइ छ ।

  कार्यालय प्रमुख भट्टराईका अनुसार कार्यालयको कामलाई कोभिड अघिकै जस्तो नियमित बनाउन पुरानो आवेदनलाई एकसाथ किनारा लगाउन खोजिएको हो । उनले यस्ता आवेदक अब करिब ५ हजारको संख्यामा मात्र रहेका जानकारी गराउदै जेष्ठ महिनाभरीमा त्यसको काम सकिने विश्वास व्यक्त गरे । पुराना आवेदकको काम सकाएसंगै सवारी चालक अनुमती पत्रको प्रेसर घट्ने र कार्यालय पुरानै लयमा फर्कने उनले बताए । कार्यालय प्रमुख भट्टराई जगाती आएको करिब एक महिना भएको छ । यातायात ब्यवस्था कार्यालयमा उनले सेवाग्राही मैत्री नेतृत्व गर्दै आएका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  आदर्शस्थित औषधी पसलमा आगलागी, लाखौंको क्षती

  भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका आदर्श चोक स्थित एक औषधी पसलमा एकाबिहानै आगलागी भएको छ । इन्द्र...

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  मध्यपुर थिमि नगरपालिकाले संचालन गरेको नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...