News Portal

 • वडा गन्न बाँकी रहँदै मध्यपुर थिमिमा गठबन्धनको जीत

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता मध्यपुर थिमि, ३ जेठ २०७९
  ७२२ पटक
  मध्यपुर थिमिमध्यपुर थिमि, ३ जेठ २०७९

  नेपाली कांग्रेस र नेकपा (माओवादी केन्द्र) को चुनावी गठबन्धनका मेयर र उपमेयर उम्मेदवारहरुले जीत सुनिश्चित गरेका छन् । मत गन्न बाँकी वडाको कूल मत भन्दा मतान्तर बढी भएपछि उनीहरुको जीत सुनिश्चित भएको हो ।

  वडा नम्बर ८ को मत परिणामसंगै प्राप्त नतिजा अनुसार गठबन्धनका तर्फबाट मेयर उम्मेदवार नेपाली कांग्रेसका सुरेन्द्र श्रेष्ठले १३ हजार ७ सय ५६ हासिल गर्दा उनका निकटत्तम प्रतिस्पर्धी नेकपा एमालेका उम्मेदवार मदन सुन्दर श्रेष्ठले १० हजार ३ सय ८ मत प्राप्त गरेका छन् । निवर्तमान मेयर समेत रहेका मदनसुन्दर भन्दा ३ हजार ४ सय ४८ मतले अघि रहेका सुरेन्द्रले वडा नम्बर ९ को मतगणना अघि नै जीत हासिल गरिसकेका जानकारी प्राप्त भएको छ ।

  त्यसैगरी उपमेयर उम्मेदवार नेकपा (माओवादी केन्द्र) का विजय कृष्ण श्रेष्ठले एमालेकी उम्मेदवार उत्तरा नेपाललाई पछि पार्दै जीत सुनिश्चित गरेका छन् । उत्तराले ८ हजार २ सय १८ मत प्राप्त गर्दा श्रेष्ठले ११ हजार ३ सय ९१ मतसहित जित हासिल गरेका हुन् । उत्तरा भन्दा श्रेष्ठले ३ हजार १ सय ७३ बढी मत प्राप्त गरेका छन् ।

  ९ वटा वडा रहेको मध्यपुर थिमिमा ८ नम्बर सम्म नतिजा सार्वजनिक भइसकेको छ भने ९ नम्बर वडाको मत गणना भइरहेको छ । यस वडामा कूल २ हजार ७ सय ४७ मत खसेका कारण सो सबै मत प्राप्त गर्दा पनि निकटत्तम प्रतिस्पर्धी मेयर उम्मेदवार मदन सुन्दर र उममेयर उत्तराले नजित्ने निश्चित भएपछि गठबन्धनमा यतिबेला खुशीयाली छाएको देखिन्छ । सामाजिक संजालमा काँग्रेस र माओवादी केन्द्रका नेता कार्यकर्ताहरुले जीतको खुशी साटासाट गरिरहेका देखिन्छन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने

  भक्तपुरमा पहिलो पटक तीन पुस्ते फोटो प्रदर्शनी हुने भएको छ। भक्तपर पर्यटन विकास समितिका अध्यक्ष...

  राप्रपाबाट निर्वाचित सांसद निलम्बित

  राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीबाट निर्वाचित प्रदेश सांसदको पद निलम्बनमा परेको छ । कपिलवस्तु क्षेत्र नम्बर ३...

  रक्सि नखाउ भन्दा गयो ज्यान

  रूकुम पश्चिममा हजुरबाको हत्या आरोपमा प्रहरीले नातिलाई पक्राउ गरेको छ । रुकुम पश्चिमको मुसिकोट नगरपालिका-१२...

  शिशु निकेतन स्कूलकी छात्रा होस्टेलमै मृत फेला

  चितवनको रत्ननगर नगरपालिका–१० स्थित एकता शिशु निकेतन बोर्डिङ स्कुलको होस्टलमा एक छात्रा मृत फेला परेकी...

  चाँगुनारायणमा घरफोडी दिनदहाडै चोरी, २ युवक पक्राउ

  भक्तपुरको चाँगुनारायण नगरपालिका वडा नं. ३ मा कोही नभएको मौका पारी दिनदहाडै चोरी गर्ने २...