News Portal

 • सांसद बस्नेतको शल्यक्रिया सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १६ जेठ २०७९
  २५०३ पटक
  भक्तपुर, १६ जेठ २०७९

  पूर्वमन्त्री एवं संघीय सांसद महेश बस्नेतको शल्यक्रिया सफलतापूर्वक सम्पन्न भएको छ । पित्तथैलीमा पथ्थरी देखिएपछि सोमबार उनको शल्यक्रिया सम्पन्न भएको हो ।                                                                                                      भक्तपुरको दुधपाटीस्थित शहिद धर्मभक्त राष्ट्रिय प्रत्यारोपण केन्द्रमा सफलतापूर्वक शल्यक्रिया सम्पन्न गरिएको उनका स्वकीय सचिव दिनेश थापाले जानकारी दिएका छन् । नेकपा(एमाले)का पोलिट्ब्युरो सदस्य समेत रहेका सांंसद बस्नेतलाई डा चेतन योन्जनको नेतृत्वमा रहेको चिकित्सकहरुको समूहले शल्यक्रिया सम्पन्न गरेका हुन् । करिब ४५ मिनेटमा उनको शल्यक्रिया सफलतापूर्वक सम्पन्न गरिएको बताइएको छ ।                                                                                                  सोमबार बिहान अस्पताल भर्ना भएका सांसद बस्नेतलाई दिउँसो मात्र शल्यक्रियाका लागि लगिएको थियो । अहिले उनको स्वास्थ्य अवस्था सामान्य रहेको चिकित्सकको भनाइ छ । यद्यपी, इन्फेक्सन हुनसक्ने भन्दै स्वास्थ्य लाभको शुभकामना दिन आउनेहरुलाई अस्पतालले बाहिरै रोकेर राखेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित मानिस मृत फेला

  भक्तपुरको राधेराधेस्थित हनुमन्ते खोलामा स्कुटी सहित एकजना व्यक्ति मृत अवस्थामा फेला परेका छन । मध्यपुर...

  मध्यपुर थिमिमा ब्लड बैंक स्थापना हुने, लायन्स क्लवले १ करोड ३२ लाख सहयोग गर्ने

  नेपाल कोरिया मैत्री नगरपालिका अस्पतालमा ब्लड बैंक स्थापनाका लागि लायन्स क्लवले १ लाख डलर सहयोग...

  बालकोट बस्ने ३२ वर्षिया बुढाथोकी पक्राउ

  उदयपुरको त्रियुगा नगरपालिका वडा नं. ३ घर भई हाल भक्तपुरको सूर्यविनायक नगरपालिका वडा नम्बर-१ बालकोट...

  नयाँ सत्ता समीकरणसंगै तीन मन्त्रीले लिए सपथ

  नयाँ सत्ता समीकरण संगै तीन मन्त्रीले सपथग्रहण गरेका छन् । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको सिफारिसमा...

  २९ उद्योगी व्यवसायीलाई ‘कर्पोरेट बिजनेश अवार्ड’

  काठमाडौं, २१ फागुन २०८० । कर्पोरेट मिडिया ग्रुपले विभिन्न उद्योगी तथा व्यवसायीहरूलाई अवार्ड तथा सम्मान...