News Portal

 • भक्तपुरका बाला बने राष्ट्रिय युवा प्रतिभा तथा उद्यमी संजालको केन्द्रीय सचिव

  मदन ढुंगाना / भक्तपुर पोस्ट भक्तपुर, ३ असार २०७९
  १२७६ पटक
  भक्तपुर, ३ असार २०७९

  भक्तपुरका युवा समाजसेवी एवं उद्यमी दिल कुमार बाला राष्ट्रिय युवा प्रतिभा तथा उद्यमी संजालको केन्द्रीय सचिव निर्वाचित भएका छन् । चाँगुनारायण-९ ताथली निवासी  युवा नेता दिलकुमार बाला शुक्रबार सो पदमा निर्वाचित भएका हुन् ।

  नेपाल सरकारको युवा तथा खेलकुद मन्त्रालय अन्तर्गत गठन गरिएको युवा प्रतिभा तथा उद्यमी संजाल पुनर्गठन गर्दा बाला सचिव निर्वाचित भएका बताइएको छ ।

  संजालको अध्यक्षमा लोचन बस्नेत उपाध्यक्षमा खुल्ला तर्फ राजन गौतम, समावेशी तर्फ उपाध्यक्षमा सुलोचना श्रेष्ठ र सचिवमा दिलकुमार बाला गरी २५ सदस्यीय समिति निर्विरोध निर्वाचित भएको युवा परिषदले पुष्टि गरेको छ । नवनिर्वाचित कार्यसमितिलाई परिषद अध्यक्ष सुरेन्द्र बस्नेत लगायत पदाधिकारी एवम् कार्यालय प्रमुख रमाकान्त शर्मा लगायतले आवश्यक मार्गनिर्देशन दिएका थिए ।

  राष्ट्रिय युवा परिषद अन्तर्गत रहेको उक्त संजालको प्रदेश, जिल्ला र पालिका तह सम्म बिस्तारित संगठन संरचना रहेको छ । युवा प्रतिभाको पहिचान र विकास गर्ने तथा उद्यमशीलता प्रवर्द्धन गर्ने उक्त संजाललाई युवा परिषदले महत्वका साथ बिबिध कार्यक्रमको जिम्मा दिने गर्दछ  ।                                                                                                                 संजालको केन्द्रीय सचिव भए संगै युवा उद्यमी बालाले युवाहरुको समग्र हितलाई केन्द्रमा राखी क्रियाशील रहने प्रतिक्रिया दिएका छन् । युवा परिषदले लिएको लक्ष अनुरुप कार्यसम्पादन गर्ने उनको भनाइ रहेको छ ।                                                                                                       विभिन्न सामाजिक संघसस्थामा रहेर समाजसेवामा सक्रिय बाला साहित्यमा समेत रुचि राख्दछ्न । नेकपा (माओवादी केन्द्र) का युवा नेता बाला इभेन्ट म्यानेजमेन्ट, क्याटरिङ र होटेल ब्यवसायमा आवद्ध रहेका छन् । चाँगुनारायण उद्योग बाणिज्य संघको कार्यसमितिमा समेत रही उनले  नेतृत्व गरिरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुरका नेता ढकालले दिए पार्टीलाई ६ बुँदे सुझाव

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य रहेका भक्तपुरका युवा नेता डिपी ढकालले पार्टी लाई ६...

  विश्वविद्यालयको पठनपाठनमा अवरोध हुने गतिविधि राम्रो होइनः शिक्षामन्त्री पौडेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री देवेन्द्र पौडेलले विश्वविद्यालयहरूमा तालाबन्दी लगाउने काम हुन नदिन सरकार सचेत रहेको...

  भारतीय दूतावासका भारतीय सुरक्षा गार्डद्धारा आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या

  काठमाडौँको लैनचौरस्थित भारतीय दूतावासमा कार्यरत भारतीय सुरक्षा गार्डले ड्युटी समयमै आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका...

  एसपीपीमा संलग्न भएको प्रमाण देखाउन ओलीको माग

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एसपीपीमा सहभागि हुने विषयमा सुशील कोइराला नेतृत्वकै सरकारले एसपीपीमा...

  इनफ इज इनफः केपी ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सत्तारूढ दलका नेताहरूलाई अमेरिकासँग भएको स्टेट पार्टनरशिप प्रोग्राम (एसपीपी)...