News Portal

 • सूर्यविनायकबासीलाई नगर अस्पतालमा छुटको घोषणा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददातासूर्यविनायक, ९ असार २०७९
  ३०७ पटक
  सूर्यविनायक, ९ असार २०७९

  सूर्यविनायक नगरपालिकाले आफ्ना स्थायी बासिन्दाका लागि नगर अस्पतालमा १५ प्रतिसत छुटको घोषणा गरेको छ । बिहीबार ११ औं नगर सभामा नगरपालिकाको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक गर्दै नगर प्रमुख बासुदेव थापाले उक्त घोषणा गरेका हुन् ।                                                                                                                                    आर्थिक वर्ष २०७९/८० का लागि प्रस्तुत नीति तथा कार्यक्रममा नगरपालिकाले वडा नम्बर ८ जगातीस्थित नगर अस्पताललाई विशेषज्ञ सेवा सहित नमूना अस्पताल बनाउने समेत नीति लिइएको छ  । त्यस्तै, स्वास्थ्य बीमालाई अझ बढावा दिदै बीमा बापत लाग्ने शुल्कमा प्रति परिवार रु १ हजार नगरपालिकाले ब्यहोर्ने कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिइने बताइएको छ ।                                                                                                    नि:शुल्क वितरण हुने ९८ प्रकारका औषधी नगरपालिका मातहतका स्वास्थ्य सस्थाबाट सहज बितरणको ब्यवस्था मिलाइने समेत घोषणा गरिएको छ ।  त्यसैगरी मानसिक स्वास्थ्यका बिरामीलाई आवश्यक सहयोग प्रदान गर्ने समेत प्रतिवद्धता प्रस्तुत गरिएको छ ।                                                                                                                                 सांसद महेश बस्नेतको अध्यक्षतामा जगातीस्थित एक होटलमा  नगर सभा जारी छ । कार्यक्रममा बागमती प्रदेश सभाकी राज्यमन्त्री रजनी अमात्य जोन्छे, जिसस प्रमुख ईश्वरबहादुर थापा लगायतको आतिथ्यता रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य एवं भक्तपुरका नेता ढकालले दिए पार्टीलाई ६ बुँदे सुझाव

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) का केन्द्रीय सदस्य रहेका भक्तपुरका युवा नेता डिपी ढकालले पार्टी लाई ६...

  विश्वविद्यालयको पठनपाठनमा अवरोध हुने गतिविधि राम्रो होइनः शिक्षामन्त्री पौडेल

  शिक्षा, विज्ञान तथा प्रविधिमन्त्री देवेन्द्र पौडेलले विश्वविद्यालयहरूमा तालाबन्दी लगाउने काम हुन नदिन सरकार सचेत रहेको...

  भारतीय दूतावासका भारतीय सुरक्षा गार्डद्धारा आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या

  काठमाडौँको लैनचौरस्थित भारतीय दूतावासमा कार्यरत भारतीय सुरक्षा गार्डले ड्युटी समयमै आफैँलाई गोली हानी आत्महत्या गरेका...

  एसपीपीमा संलग्न भएको प्रमाण देखाउन ओलीको माग

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एसपीपीमा सहभागि हुने विषयमा सुशील कोइराला नेतृत्वकै सरकारले एसपीपीमा...

  इनफ इज इनफः केपी ओली

  नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले सत्तारूढ दलका नेताहरूलाई अमेरिकासँग भएको स्टेट पार्टनरशिप प्रोग्राम (एसपीपी)...