News Portal

 • सूर्यविनायकबासीलाई नगर अस्पतालमा छुटको घोषणा

  भक्तपुरपोस्ट संवाददातासूर्यविनायक, ९ असार २०७९
  ७३७ पटक
  सूर्यविनायक, ९ असार २०७९

  सूर्यविनायक नगरपालिकाले आफ्ना स्थायी बासिन्दाका लागि नगर अस्पतालमा १५ प्रतिसत छुटको घोषणा गरेको छ । बिहीबार ११ औं नगर सभामा नगरपालिकाको नीति तथा कार्यक्रम सार्वजनिक गर्दै नगर प्रमुख बासुदेव थापाले उक्त घोषणा गरेका हुन् ।                                                                                                                                    आर्थिक वर्ष २०७९/८० का लागि प्रस्तुत नीति तथा कार्यक्रममा नगरपालिकाले वडा नम्बर ८ जगातीस्थित नगर अस्पताललाई विशेषज्ञ सेवा सहित नमूना अस्पताल बनाउने समेत नीति लिइएको छ  । त्यस्तै, स्वास्थ्य बीमालाई अझ बढावा दिदै बीमा बापत लाग्ने शुल्कमा प्रति परिवार रु १ हजार नगरपालिकाले ब्यहोर्ने कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिइने बताइएको छ ।                                                                                                    नि:शुल्क वितरण हुने ९८ प्रकारका औषधी नगरपालिका मातहतका स्वास्थ्य सस्थाबाट सहज बितरणको ब्यवस्था मिलाइने समेत घोषणा गरिएको छ ।  त्यसैगरी मानसिक स्वास्थ्यका बिरामीलाई आवश्यक सहयोग प्रदान गर्ने समेत प्रतिवद्धता प्रस्तुत गरिएको छ ।                                                                                                                                 सांसद महेश बस्नेतको अध्यक्षतामा जगातीस्थित एक होटलमा  नगर सभा जारी छ । कार्यक्रममा बागमती प्रदेश सभाकी राज्यमन्त्री रजनी अमात्य जोन्छे, जिसस प्रमुख ईश्वरबहादुर थापा लगायतको आतिथ्यता रहेको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  पत्रकार सिलवाललाई पितृशोक

  प्रेस सेन्टर नेपाल भक्तपुरका कोषाध्यक्ष, नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा भक्तपुरका सदस्य एवं जनगर्जन पत्रिकाका...

  सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न सांसद थापा संयोजक रहेको संसदीय समिति गठन

  काठमाडौँ । प्रतिनिधिसभाले सहकारी ठगि प्रकरणको छानबिन गर्न संसदीय समिति गठन गरेको छ ।  समितिको...

  यस्ता छन् बजेटका पाँच उद्देश्य र प्राथमिकता(पूर्णपाठ सहित)

  बजेटको नयाँ ब्यागका साथमा अर्थमन्त्री वर्षमान पुन । तस्बिरः केशब गुरुङ अर्थमन्त्री वर्षमान पुनले कूल...

  बजेटको बक्तब्यमै भक्तपुरको शान, पुनको बजेटले बढायो ढकालको सम्मान

  सरकारले प्रस्तुत गरेको आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/८२ को बजेट बक्तब्यमा भक्तपुर जिल्लाका केही आयोजनालाई प्राथमिकता...

  ४ सवारी साधन ठोक्किदा गयो २ जनाको ज्यान

  नारायणगढ-मुग्लिन सडक खण्डमा आइतबार राति भएको सवारी दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको सङ्ख्या दुई पुगेको छ...