News Portal

 • भक्तपुरमा औषधि ब्यवसायीले गराए जेष्ठ नागरिकलाई मिष्ठान्न भोजन

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १० असार २०७९
  ७२७ पटक
  भक्तपुर, १० असार २०७९

  नेपाल औषधि ब्यवसायी संघ भक्तपुरले जेष्ठ नागरिकका लागि मिष्ठान्न भोजन गराएको छ । सिद्धि स्मृति शालिग्राम आश्रममा रहेका जेष्ठ नागरिकलाई शुक्रबार मिष्ठान्न भोजन गराइएको हो ।                                                                                                      ४९ औं स्थापना दिवसको अवसर पारेर उनीहरुलाई भोजन गराइएको औषधि ब्यवसायी संघ भक्तपुर शाखाका सल्लाहकार एवं अभियन्ता कपिल कस्पालले जानकारी दिए । आश्रममा आश्रय लिइरहेका करिब ५० जना जेष्ठ नागरिक मिस्ठान्न भोजन पाएर दङ्ग देखिएका थिए ।
  आश्रमका सस्थापक अध्यक्ष श्यामसुन्दर धौभडेलले औषधि ब्यवसायीको सामाजिक कार्यप्रति  सन्तोष ब्यक्त गर्दै जेष्ठ नागरिकको लागि सोच्ने समाजको सधै प्रगति हुने तर्क गरे ।                                                                                 औषधि ब्यवसायी संघका अध्यक्ष नारायण प्रसाद भुसालको नेतृत्वमा सम्पन्न कार्यक्रममा उपाध्यक्ष राजकुमार बुढाथोकी, महासचिब बिनोद कुमार सापकोटा, कोषाध्यक्ष दिपा बस्नेत ,सदस्य सान लामा, काठमाडौं का अध्यक्ष बद्री प्रसाद श्रेष्ठ, बागमती प्रदेश उपाध्यक्ष कृष्ण प्रसाद पान्डे त्यसैगरी  सल्लाहकारहरु कपिल कसपाल,दिल कुमार सुवाल र संगम खाइतु लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  झरीले रोक्न सकेन ‘चाँगुनारायण सिटी एभोकाड़ो सिटी अभियान’ प्रतिको आकर्षण

  ‘चाँगुनारायण सिटी, एभोकाड़ो सिटी अभियान’ अन्तर्गत यो वर्ष पनि नि:शुल्क विरुवा वितरण कार्य भईरहेको छ...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाएनन् संसदको विश्वास

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले संसदको विश्वास गुमाएका छन् । प्रतिनिधि सभामा बहुमत सदस्यले उनलाई बिश्वासको...

  पटक पटक प्रधानमन्त्री बन्ने लालसाले राजनीतिक अस्थिरता : प्रेम सुवाल

  prem suwal rostram

  नेमकिपाका सचिव एवं प्रतिनिधि सभाका सदस्य प्रेम सुवालले शाशक दलका नेताहरुको पटक पटक प्रधानमन्त्री बन्ने...

  सर्लाहीबाट काठमाडौंतर्फ आउँदै गरेको विङ्गर दुर्घटना हुँदा ११ घाईते

  सिन्धुली । सिन्धुली जिल्लाको गोलान्जोर गाउँपालिका–७ स्थित मरीन डाईभर्सन ईलाकामा सर्लाहीबाट काठमाडौंतर्फ आउँदै गरेको विङ्गर...

  फाइल खोलेको २४ घण्टामा सरकार ढल्यो : रवि लामिछाने

  गृहमन्त्री रवि लामिछानेले नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणको फाइल खोलेको २४ घण्टामा सरकार ढाल्ने काम भएको...