News Portal

 • स्वास्थ्य कार्यालय भक्तपुरद्धारा मानव कल्याण समाजलाई सहयोग

  पूजा बस्नेत / भक्तपुरपोष्ट भक्तपुर, असार १६ २०७९
  ५२७ पटक
  भक्तपुर, असार १६ २०७९

  मानव कल्याण समाजलाई स्वास्थ्य कार्यालय भक्तपुरले सहयोग गरेको छ । विहिबार मानव कल्याण समाजको सेवाघर झौखेलमा आयोजित जेष्ठ, असहाय नागरिकको स्वास्थ्य जाँच, स्वास्थ्य बीमा र स्वास्थ्य सामाग्री वितरण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । कार्यालयले संस्थालाई रु १ लाख बराबर स्वास्थ्य उपकरण त्येहाँ रहेको मानसिक रोगका बिरामीहरुलाई करिब २ महिना पुग्ने गरि रु ८० हजार बराबरको औषधी सहयोग गरेको छ । सेवाघरमा रहेका ५० जनालाईरु ३५ हजारको स्वास्थ्य बीमा गर्न कार्यालयले सहयोग गरेको स्वास्थ्य कार्यालय भक्तपुरकी अस्मिता ढुंगानाले जानकारी दिएका छन् ।

  स्वास्थ्य कार्यालय भक्तपुरका निमित्त कार्यालयका प्रमुख शान्तिराम खतिवडाले  सेवा गर्दै आइरहेको जनचेतना सम्बन्धी कार्यक्रम यो वर्ष मानव कल्याणमा गरिएको बताएका छन् । कार्यक्रममा उनले भने “यहाँ रहेका जेष्ठ नागरिक र असहायहबालबालिकाहरुको सामान्य उपचार गर्न सजिलो होस् भनेर सानो उपचार कक्ष समेत बनाइदिएको जानकारी दिएका छन् ।

  कार्यक्रममा सूर्यविनायक नगरपालिका नगर अस्पतालकी संयोजक डा मनिषा कार्कीले आफुले विगतमा पनि यस संस्थालाई सहयोग गर्दै आएको र भविष्यमा पनि गर्ने बताइन साथै कार्यालयका सम्पूर्ण कर्मचारीहरुले खाजा खर्च वापतको रकम रु १० हजार समेत संस्थाकी अध्यक्ष सुमित्रा चौलागाईलाई हस्तान्तरण गरेकी छन् ।

  कार्यक्रममा संचारकर्मी पुष्करराज बुढाथोकी, जीवन विज्ञानका उमेशचन्द्र धौभडेललगायतले सबैले मिलेर यस्ता संस्थालाई सहयोग गर्नुपर्ने बताए । कार्यक्रममा स्वास्थ्य कार्यालयको कर्मचारी, सेवाघरमा रहेका जेष्ठ नागरिकहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  लेखक खाइजूको भोगाइमा आधारित यमलोक यात्रा सार्वजनिक

  लेखक श्रीराम खाइजूको सातौं कृति  सार्वजनिक भएको छ ।  आफ्नै जीवनको संस्मरण समेटिएको पुस्तक यमलोकको...

  सडकमा उत्रियो गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  सार्वजनिक स्थल सफाइमा सक्रिय हुँदै गठ्ठाघरको नवदुर्गा महिला समुह

  सरसफाइ केन्द्रीत अभियान चलाइरहेको राष्ट्रको लागि दुई घण्टा अभियान लोकप्रिय बन्दै जाँदा भक्तपुरमा सरसफाइ अभियानकै...

  शासक दलहरु मन्त्री पदकै निम्ति हानाथाप गरिरहेका छन् : गोसाई

  नेपाल मजदुर किसान पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं वागमती प्रदेश सभाका सदस्य सुरेन्द्रराज गोसाईले शासक दलहरु...

  सल्लाघारीमा जारी महोत्सवमा दैनिक हजारौको भीड, किनमेल र मनोरन्जन नै मुख्य आकर्षण

  सल्लाघारीस्थित १०८ रोपनी मैदानमा जारी ८ औं भक्तपुर औद्योगिक साँस्कृतिक पर्यटन तथा व्यापार महोत्सव धुमधामका...