News Portal

 • सिडिओ कार्यालय र सूर्यविनायक नगरपालिकाबीच अन्तरक्रिया सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाता भक्तपुर,१८ असार २०७९
  ४७१ पटक
  भक्तपुर,१८ असार २०७९

  जिल्ला प्रशासन कार्यालय भक्तपुरले सेवा प्रवाहलाई सहज बनाउने उदेश्यले स्थानीय सरकारसंग अन्तरक्रिया कार्यक्रमलाई अघि बढाएको छ । शुक्रवार सूर्यविनायक नगरपालिकाका जनाप्रतिनिधिसंग कार्यालयले अन्तरक्रिया सम्पन्न गरेको हो ।

  जिल्ला प्रशासन कार्यालयले प्रवाह गर्ने सेवा स्थानीय तह संग समेत अन्तर सम्बन्धित हुने भएकोले अन्तरक्रिया कार्यक्रम आयोजना गरिएको सिडिओ रुद्रादेवी शर्माले प्रष्ट पारिन । सिडिओ कार्यालयमा आउने कतिपय सेवाग्राहीका कागजपत्र प्रमाणित गर्ने, सिफारिस गर्ने लगायतका काम स्थानीय जनप्रतिनिधिको भएकोले सिडिओ कार्यालय र नगरपालिकाबीच राम्रो समन्वय हुनुपर्ने उनको भनाइ छ । सिडिओ शर्माले प्रक्रिया, कानुन र आवस्यक कागजातबारे जनप्रतिनिधिले सहि जानकारी राख्नुपर्नेमा जोड दिदै यसले  जनताको काममा सहजता हुने र सिडिओ कार्यालय आएपछि कागजपत्रको कमीका कारण फर्कनु पर्ने अवस्था अन्त्य हुने विश्वास व्यक्त गरिन् ।

  उक्त अवसरमा सिडिओ शर्माले शान्ति सुरक्षा, लागू औषध नियन्त्रण र अपराध न्यूनीकरण र जिल्ला प्रशासन कार्यालयले दिने सेवा बारे अभिमुखीकरण हुने गरी स्लाइड प्रस्तुतीकरण गर्दै जनप्रतिनिधिले राखेका प्रश्नबारे प्रष्ट पारेकी थिइन् ।

  कार्यक्रममा सूर्यविनायक नगरपालिकाकी उपप्रमुख सरिता तिम्सिना भट्टराईको नेतृत्वमा १० वटै वडाका वडा अध्यक्षहरू र प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत राजेन्द्रप्रसाद कँडेलको नेतृत्वमा १० वटै वडाका वडा सचिवहरुको सहभागिता रहेको थियो । नवनिर्वाचित जनप्रतिनिधिका लागि कार्यक्रम असाध्यै फलदायी भएको भन्दै जान्प्रतिनिधिहरुले कार्यक्रमबाट धेरै विषयमा थाहा पाउने र स्पष्ट हुने अवसर प्राप्त भएको प्रतिक्रिया दिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  सेक्युरिटी प्रिन्टिङ प्रेसमा दोषी ठहर इन्जिनियरले गरे भक्तपुरस्थित आफ्नै निवासमा आत्महत्या

  भ्रष्टाचार मुद्दामा विशेष अदालतले दोषी करार गरेपछि एक सरकारी कर्मचारीले आत्महत्या गरेका छन् । सेक्युरिटी...

  सिरोहियाको पक्षमा उभिए सांसद थापा : ओलीमाथि आक्रोश, प्रचण्डप्रति गुनासो

  नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट निर्वाचित भक्तपुर-२ का प्रतिनिधि सभा सदस्य दुर्लभ थापा कान्तिपुर मिडिया ग्रुपका अध्यक्ष...

  अनुमती मागेरै रोए प्रअ महर्जन

  ललितपुर, १० जेठ २०८१ । मञ्च धुमधामले सजाइएको थियो । छेउमै नौमति बाजा घन्किरहेको थियो...

  स्थानीयले नियन्त्रणमा लिए मालबाहक टिपर

  बिशाल बस्नेत, महोत्तरी । अवैधानिकरुपमा नदीजन्य  पदार्थ ओसारपसार गरिरहेका टिपरहरुलाई स्थानीयहरुले नै नियन्त्रणमा लिएर प्रहरीलाई...

  पुँजीवादीहरु आफ्नो स्वार्थ सिद्ध गर्न प्रेस स्वतन्त्रताको कुरा गर्छन् : बिसंखे

  नेकपा (माओवादी केन्द्र) की स्थायी समिति सदस्य अन्जना बिसंखेले प्रेस स्वतन्त्रता पुँजीवादीहरुको कब्जामा परेको बताएकी...