News Portal

 • भक्तपुर आएका सचिव पोखरेलको सुझाव : ग्रील ग्राम तोकौँ

  भक्तपुरपोष्ट संवाददाताभक्तपुर,१५ साउन २०७९
  ४८५ पटक
  भक्तपुर,१५ साउन २०७९

  उद्योग मन्त्रालयका सचिव अर्जुनप्रसाद पोखरेलले ग्रील ग्राम तोक्नेतिर लाग्न व्यवसायीहरुलाई सुझाव दिएका छन् । ग्रील तथा स्टील व्यवसायी महासंघ नेपालको २७ औ साधारणसभाको शनिबार भक्तपुरमा उदघाटन गर्दै सचिव पोखरेलले उक्त सुझाव दिएका हुन् ।                                                                                                                   ग्रीलको महत्व अत्याधिक रहेकोले छुट्टै औद्योगिक ग्रामको आवश्यकता औल्याउँदै उनले भने, “अव तपाईहरुले हामी यहाँं वस्छौं भनी अधिकार स्थापित गर्नुपर्यो  जुन ठाउँंमा एक दुई सय ग्रील र स्टिल उद्योगहरु एकैठाउँंमा होस् र बस्तीमा असर पनि नपुगोस ।” कार्यक्रममा उनले महासंघका उत्कृष्ट इकाइहरुलाई प्रमाणपत्रबाट सम्मानित समेत गरेका थिए ।                                             

  महासंघका अध्यक्ष प्रदीप कटुवालको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघका अध्यक्ष उमेशप्रसाद सिंह, नेपाल चेम्वर अफ कमर्सका उपाध्यक्ष सुरेन्द्रकुमार श्रेष्ठ लगायतले ग्रिल व्यवसायीका विभिद् समस्याहरुबारे सरकारको ध्यानाकर्षण गराए । उनीहरुले ग्रिल व्यवसायीको हितलाई सरकारले ध्यान दिन नसकेको र साना लगानीको सुरक्षा नगरेको गुनासो गरेका थिए ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपभोक्ता हित संरक्षणमा चाँगुनारायण प्रतिवद्ध

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले उपभोक्ताको हित संरक्षणका लागि नगरपालिका दृढ रहेको दावी गरेका छन्...

  चार दिने युएई भ्रमणमा प्रधानमन्त्री प्रचण्डका दुई दर्जन उपलब्धी

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड जलवायु सम्मेलनमा भाग लिएर आइतबार स्वदेश फर्किएका छन् । उनले चार...

  दुवाकोट सडकमा स्थानीयको अवरोध

  दुवाकोट मोडमा स्थानीयले सडक अवरुद्ध गरेका छन् । स्थानीयले सडकमा प्रदर्शन गर्दै सवारी आवागमनमा अवरोध...

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...