News Portal

 • प्रेस युनियनमा केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित आचार्यलाई भक्तपुर कांग्रेसको सम्मान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ४ भदौ २०७९
  ३२८ पटक
  भक्तपुर, ४ भदौ २०७९

  नेपाली कांग्रेस निकट पत्रकारको संस्था नेपाल प्रेस युनियनमा केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित भक्तपुरका पत्रकार पेशल आचार्य सम्मानित भएका छन् । उनलाई नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले एक कार्यक्रमका बीच सम्मान गरेका हुन् ।

  पहिलोपटक भक्तपुरको प्रतिनिधित्व गर्दै केन्द्रीय सदस्यमा लोकप्रिय मतले निर्वाचित आचार्यलाई जिल्ला पार्टीको तर्फबाट बधाई दिदै सभापति थापाले बिचार बिनाको पत्रकार हुन नसक्ने बताए । लोकतन्त्रको रक्षा र जनताको हित प्रवर्द्धनमा पत्रकारले खबरदारी गरिराख्नुपर्ने भन्दै उनले प्रेस युनियनले त्यसको नेतृत्व गर्ने विश्वास ब्यक्त गरे । कार्यक्रममा भक्तपुर कांग्रेसका नेताहरु त्यसैगरी पत्रकार रमेश खड्का र पुष्करराज बुढाथोकी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । पार्टीको सहि बिचार प्रवाह  गर्ने बलियो सस्थाको रुपमा प्रेस युनियन रहेको र पार्टी निकट पत्रकारलाई पार्टीले सम्झिनु स्वागतयोग्य भएको प्रेस युनियनका  भक्तपुर अध्यक्ष रोशन सिल्पकारले प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

  उक्त अवसरमा सम्मानित पत्रकार पेशल आचार्यले लोकतन्त्रको मूल मर्मलाई आत्मसात गर्दै जनताको पक्षमा कलम चलाइरहने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए । हेटौंडामा गत साउन ६ र ७ गते सम्पन्न भएको प्रेस युनियनको नवौं महाधिवेशनबाट आचार्य केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित भएका हुन् । अध्यक्ष अनिता बिन्दुको प्यानलले पराजय ब्यहोर्नुपर्दा सोही प्यानलबाट निर्वाचित हुने आधा दर्जन उम्मेदवारमा आचार्यले आफ्नो नाम दर्ज गराउन सफल भएका थिए । गठ्ठाघर निवासी पत्रकार आचार्य नेपाल अर्थ अनलाइनमा आवद्ध रही क्रियाशील पत्रकारिता गरिरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुरकै जेठो साहित्य मन्दिरको साधारण सभामा संस्थापक कायष्ठ सम्मानित

  भक्तपुरकै जेठो एवं देशकै पनि एक पुरानो र प्रतिष्ठित साहित्यिक संस्था नेपाल साहित्य मन्दिरको १३...

  सल्लाघारीमा चैत २३ देखि ११ दिनसम्म महोत्सव

  नयाँ वर्ष एवं बिस्का पर्वको अवसरमा भक्तपुरमा हुँदै आएको औद्योगिक, साँस्कृतिक, पर्यटन तथा व्यापार महोत्सवले...

  प्रकाश ‘माइला’ को ‘साइकलमा सल बेरियो’

  अनेसास केन्द्रीय कार्यसमितिका निवर्तमान अध्यक्ष तथा साहित्यकार प्रकाश पौडेल ‘माइला’को शब्द तथा वसन्त र अस्मिताको...

  पदम विश्वकर्मा साहित्य प्रतिष्ठानद्वारा ‘प्रतिबन्ध’ प्रकाशन तथा पुरस्कार वितरण

  पदम विश्वकर्मा साहित्य प्रतिष्ठान तथा नेपाल दलित तथा संस्कृति प्रतिष्ठानको आयोजनामा प्रतिबन्ध कथासंग्रहको लोकार्पण तथा...

  भक्तपुर नगरपालिकाले सञ्चालन गरेका शिक्षण संस्थाहरुमा नयाँ प्राचार्य नियुक्त

  भक्तपुर नगरपालिकाद्वारा सञ्चालित ‘ख्वप मा.वि.’, ‘ख्वप कलेज’, ‘शारदा क्याम्पस’, ‘शारदा क्याम्पस मा.वि’ र ‘ख्वप कलेज...