News Portal

 • प्रेस युनियनमा केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित आचार्यलाई भक्तपुर कांग्रेसको सम्मान

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, ४ भदौ २०७९
  ४२२ पटक
  भक्तपुर, ४ भदौ २०७९

  नेपाली कांग्रेस निकट पत्रकारको संस्था नेपाल प्रेस युनियनमा केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित भक्तपुरका पत्रकार पेशल आचार्य सम्मानित भएका छन् । उनलाई नेपाली कांग्रेसका जिल्ला सभापति दुर्लभ थापाले एक कार्यक्रमका बीच सम्मान गरेका हुन् ।

  पहिलोपटक भक्तपुरको प्रतिनिधित्व गर्दै केन्द्रीय सदस्यमा लोकप्रिय मतले निर्वाचित आचार्यलाई जिल्ला पार्टीको तर्फबाट बधाई दिदै सभापति थापाले बिचार बिनाको पत्रकार हुन नसक्ने बताए । लोकतन्त्रको रक्षा र जनताको हित प्रवर्द्धनमा पत्रकारले खबरदारी गरिराख्नुपर्ने भन्दै उनले प्रेस युनियनले त्यसको नेतृत्व गर्ने विश्वास ब्यक्त गरे । कार्यक्रममा भक्तपुर कांग्रेसका नेताहरु त्यसैगरी पत्रकार रमेश खड्का र पुष्करराज बुढाथोकी लगायतको उपस्थिति रहेको थियो । पार्टीको सहि बिचार प्रवाह  गर्ने बलियो सस्थाको रुपमा प्रेस युनियन रहेको र पार्टी निकट पत्रकारलाई पार्टीले सम्झिनु स्वागतयोग्य भएको प्रेस युनियनका  भक्तपुर अध्यक्ष रोशन सिल्पकारले प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

  उक्त अवसरमा सम्मानित पत्रकार पेशल आचार्यले लोकतन्त्रको मूल मर्मलाई आत्मसात गर्दै जनताको पक्षमा कलम चलाइरहने प्रतिवद्धता प्रकट गरेका थिए । हेटौंडामा गत साउन ६ र ७ गते सम्पन्न भएको प्रेस युनियनको नवौं महाधिवेशनबाट आचार्य केन्द्रीय सदस्य निर्वाचित भएका हुन् । अध्यक्ष अनिता बिन्दुको प्यानलले पराजय ब्यहोर्नुपर्दा सोही प्यानलबाट निर्वाचित हुने आधा दर्जन उम्मेदवारमा आचार्यले आफ्नो नाम दर्ज गराउन सफल भएका थिए । गठ्ठाघर निवासी पत्रकार आचार्य नेपाल अर्थ अनलाइनमा आवद्ध रही क्रियाशील पत्रकारिता गरिरहेका छन् ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  उपभोक्ता हित संरक्षणमा चाँगुनारायण प्रतिवद्ध

  चाँगुनारायण नगरपालिकाका मेयर जीवन खत्रीले उपभोक्ताको हित संरक्षणका लागि नगरपालिका दृढ रहेको दावी गरेका छन्...

  चार दिने युएई भ्रमणमा प्रधानमन्त्री प्रचण्डका दुई दर्जन उपलब्धी

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड जलवायु सम्मेलनमा भाग लिएर आइतबार स्वदेश फर्किएका छन् । उनले चार...

  दुवाकोट सडकमा स्थानीयको अवरोध

  दुवाकोट मोडमा स्थानीयले सडक अवरुद्ध गरेका छन् । स्थानीयले सडकमा प्रदर्शन गर्दै सवारी आवागमनमा अवरोध...

  शर्मा र सुवेदीलाई सम्मान

  २०८०।०८।१४ काठमाडौं अन्तर्राष्ट्रिय नेपाली साहित्य समाज नेपाल च्याप्टरले अनेसास बिओटी सल्लाहकार रोहिणी शर्मा र अनेसासका...

  आयल निगम ऋण मुक्त भएसंगै घट्यो पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य

  भारी ऋणमा रहेको नेपाल आयल निगम ऋण मुक्त भए संगै पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य घटेको छ...