News Portal

 • माओवादी केन्द्र चाँगुनारायण नगर समितिको तीज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताचाँगुनारायण, ११ भदौ २०७९
  ३०७ पटक
  चाँगुनारायण, ११ भदौ २०७९

  भक्तपुरमा नेकपा (माओवादी केन्द्र) को चाँगुनारायण नगर समितिले पनि दर खाने कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । नगर पार्टीको महिला बिभागको समन्वयमा तीज विशेष कार्यक्रम अन्तर्गत नगर समितिले दर खाने कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।                                                                                                                          नजिकिएको तीज पर्वको अवसर पारेर शुक्रवार पार्टी संग आवद्ध रहेका महिला सदस्यहरुलाई दर खुवाइएको नगर अध्यक्ष नरेश खड्काले जनाएका छन् ।                                                                                  कार्यक्रममा शुभकामना आदानप्रदान गरिनुका साथै महिलाहरुले मात्र मनाउने तीज पर्वलाई कसरी महिला सशक्तीकरण संग जोड्ने भन्ने विषयमा छलफल समेत गरिएको नगर सचिव चण्डिका लामिछानेले जानकारी गराइन ।                                                                                                                                                 चाँगुनारायणका करिब ३ सय महिला कार्यकर्ताको सहभागिता रहेको कार्यक्रममा पार्टीका पोलिट्ब्युरो सदस्य एवं जिल्ला इन्चार्ज दिलिप प्रजापति, केन्द्रीय सदस्यहरु देवेन्द्र श्रेष्ठ, डिपी ढकाल र प्रतिमा श्रेष्ठ त्यसैगरी जिल्ला संयोजक सुनिल बासु लगायतको आतिथ्यता रहेको थियो ।                                                                                                                      उक्त अवसरमा बैचारिक बहसका साथै नृत्य, गायन लगायत विभिन्न मनोरञ्जनात्मक खेलहरु समेत खेलिएको र खेलमा उत्कृष्ट हुनेहरुलाई पुरस्कार पनि प्रदान गरिएको आयोजकले जनाएको छ ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  खसीबोका चोरेर मासु बेच्ने गिरोह भक्तपुरमा समातियो

  भक्तपुरका विभिन्न ठाउँबाट घरको गोठमा बाँधिएका खसीबोका चोरीएको गुनासोले गर्दा सक्रिय प्रहरीले चोरीमा संलग्न दुई...

  प्रधानमन्त्री प्रचण्ड शनिवार सूर्यविनायक आउने

  प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड भक्तपुर आउने भएका छन् । शनिवार दिउँसो उनी भक्तपुरको सूर्यविनायक आउने...

  गृहमा रविले नसकेको रेकर्ड राख्न श्रेष्ठ सफल : पहिलो निर्णयले नै जोगियो देशको दैनिक पाँच लाख

  गृह मन्त्रालय सम्हाल्न पुगेका उपप्रधानमन्त्री नारायणकाजी श्रेष्ठले सुराकीको नाममा गृहमन्त्री र गृहसचिवले खर्च गर्न पाउने...

  अरनिको हाइवेस्थित पलासेमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको निधन

  भक्तपुरको अरनिको हाइवेस्थित सूर्यविनायक ९ पलासेचोकमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक मोटरसाइकल चालकको ज्यान गएको छ...

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...