News Portal

 • ब्यापारीको विद्यालय काठमाडौ वर्ल्डमा ग्याङ्फाइट

  भक्तपुरपोस्ट संवाददाताभक्तपुर, १५ भदौ २०७९
  १३९८ पटक
  भक्तपुर, १५ भदौ २०७९

  भक्तपुरको सूर्यविनायक-७ गुण्डुस्थित काठमाडौ वर्ल्ड स्कूलमा ग्याङ्फाइट भएको छ । नेपालका धनाढ्य ब्यापारी बिनोद चौधरीका भाइ अरुण चौधरीले पैसा कमाउन खोलेको विद्यालयमा विद्यार्थी बीच ग्याङ्फाइट भएको हो ।

  कक्षा १२ मा पढ्ने एक विद्यार्थीले मंगलवार बाहिरी केटाहरू बोलाएर अर्का स्थानीय विद्यार्थीलाई कुटेका थिए । त्यसको बदला लिने भन्दै कुटाइ खाने विद्यार्थीले बुधवार आफ्ना पक्षका केटाहरु बोलाएपछि विद्यालय क्षेत्र तनाव ग्रस्त बनेको छ । घटनालाई बढ्न नदिन प्रहरी परिचालन गरिएको छ । विद्यालय प्रशासनले घटना गुपचुप पार्ने हर सम्भव प्रयास गरिरहेको बताइएको छ । अहिले दुई पक्षबीच वार्ता भैरहेको भक्तपुर पोस्ट श्रोतले बताएको छ ।

  शिक्षा तथा विज्ञान प्रविधि मन्त्रालय र राष्टिय परीक्षा बोर्डको आचारसंहिता विपरित भट्किलो विज्ञापन गरेर विद्यार्थी र अभिभावकलाई भ्रमित पार्दै काठमाडौ वर्ल्ड स्कूलले पछिल्लो समय धेरै विद्यार्थी भर्ना गरेको छ । क्वालिटीको नाममा पैसा मात्र हेर्ने विद्यालयको नीति नबुझ्दा स्थानीय जनप्रतिनिधि नै यस स्कूलको एजेण्ट बनेर विद्यार्थी भर्नाका लागि उक्साउदै आएका छन् । आफ्ना बालबालिकाको उज्वल भविष्यको आशामा यस स्कूलमा लाखौ तिर्न बाध्य बनेका अभिभावक भर्नापछि पछुताउनुको विकल्प भने देखिएको छैन ।

  प्रतिकृया दिनुहोस्

  भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द

  सरकारले भक्तपुर–नगरकोट सडकखण्डको ठेक्का सम्झौता रद्द गरेको छ । दुई वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी ठेक्का...

  पुरा भयो एसईई परीक्षाको तयारी

  २०७९ मा हुने एसईई परीक्षाको तयारी पुरा भएको छ । शुक्रबारदेखि सुरु हुने माध्यमिक शिक्षा...

  आज साँझसम्म मन्त्रिपरिषद् विस्तार हुने

  मन्त्रिपरिषद् विस्तारलगायत विषयमा सत्ता साझेदार दलहरुबीच आज बिहान छलफल भएको छ । प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा...

  सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको निर्माण कार्य शुरु

  सूर्यविनायक धुलिखेल सडक आयोजना अन्तर्गत सूर्यविनायक साँगा सडक खण्डको सडक निर्माण कार्य शुरु भएको छ...

  वैशाख ६ र ७ गते भिटामिन ‘ए’ खुवाइदै

  आगामी वर्ष वैशाख पहिलो साता राष्ट्रिय भिटामिन ‘ए’ अभियान कार्यक्रम सञ्चालन गर्ने भएको छ ।...